8:0
(4:0, 2:0, 2:0)

Starší dorostenci si hladce poradili s Pískem

18.10.2014 / Jaroslav Wollmann

V sobotu odpoledne přivítali starší dorostenci Dukly poslední Písek. Svěřenci Patrika Augusty již od úvodních minut diktovali tempo hry. Po první třetině vedli domácí 4:0, když se dvakrát trefil Pavel Kousal a po jedné brance přidali Richard Peschout a Vladimír Oščádal. Ve druhé části přidali mladí Jihlavané další branky a vedli již 6:0, když se prosadili Daniel Kolouch s Jiřím Ondráčkem. V poslední dvacetiminutovce vstřelili hráči Dukly dvě branky. Zasloužili se o ně Ondřej Najman a svým třetím gólem Pavel Kousal. Jihlava porazila Písek vysoko 8:0.
18.10.2014 15:15, RAKO extraliga staršího dorostu - 14. kolo

Kořenář – Klofáč, Pražák, Váňa, Huňáček, Pospíchal, Srnský, Krtek - Ondráček, Oščádal, Peschout, Najman, Kousal, Mejzlík, Čermák, Kolouch, Chylík, Zayml
8

IHC Králové Písek

Hauser (23. Kříž) – Turek, Brabec, Kozák, Stodolovský, Klochko, Rákosník, Novotný, Pixa, Pokorný, Bednařík, Šergl, Marek, Strnad, Polanský, Klas, Branský, Vostarek, Javůrek, Hadrava
0
Branky a nahrávky: 7. Kousal (Najman), 15. Peschout (Oščádal), 18. Kousal (Najman), 19. Oščádal (Ondráček, Huňáček), 22. Kolouch (Pospíchal, Mejzlík), 23. Ondráček (Oščádal, Vala), 42. Najman (Peschout), 48. Kousal (Pražák). Rozhodčí: Doležal – Polák, Kuřítko. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 67:19. Průběh utkání: 8:0.