0:16
(0:5, 0:5, 0:6)

Starší žáci deklasovali Třebíč, na jejím ledě vyhráli 16:0!

03.10.2015 / Tomáš Lysý

V sedmém kole zajížděli starší žáci na led poslední Třebíče. Již první třetina ukázala, jak se bude zápas vyvíjet. Postupně se trefili Tobias Adam, Tomáš Racek, Patrik Augusta, Marian Havel a Kristýna Kaltounková. Ve druhé části přidala Dukla dalších pět branek. Nejprve přesně zamířil Tomáš Chlubna s Matyášem Machovským a dvěma přesnými zářezy zkompletoval hattrick Patrik Augusta. Druhý gól přidala také Kristýna Kaltounková, která hattrick dovršila zkraje třetího dějství. Právě třetí třetina přinesla nejvíc gólů, k brance jihlavské útočnice připojil hned pět přesných zářezů Tomáš Chlubna, který odcházel ze zápasu se šesti góly a třemi asistencemi. Jihlava si tak připsala nejvyšší výhru v sezoně, jíž držela od prvního kola vítězstvím 8:0 nad Olomoucí, která bude dalším soupeřem Dukly.
03.10.2015, Liga starších žáků "A" - 7. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

P. Svoboda (25. Honiš) - Dvořák, Šrdlová, Růžička, Strnad - Spilka, A. Svoboda, Hrnčíř, Čtveráček, Kotačka, Šaroun, Vedral, Kravec
0

Pavlas - Brož, Chvátal, Poledna, Moravec - Havel, Čermák, Racek - Machovský, Chlubna, Kaltounková - Adam, Augusta
16
Branky a nahrávky: 7. Adam (Poledna), 12. Racek (Moravec), 13. Augusta (Chlubna), 14. Havel (Racek, Moravec), 18. Kaltounková (Machovský), 22. Chlubna (Kaltounková), 25. Machovský (Kaltounková), 35. Kaltounková (Čermák), 36. Augusta (Chlubna, Adam), 40. Augusta (Moravec, Čermák), 42. Chlubna (Kaltounková), 42. Kaltounková (Chlubna), 47. Chlubna (Adam), 51. Adam (Augusta, Brož), 54. Chlubna (Poledna), 58. Chlubna (Havel). Rozhodčí: Pekárek - Brabec, Dostál. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:16.

Nejlepší hráč Dukly: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Od začátku až do konce utkání jsme dominovali ve všech herních činnostech. Drtivý tlak přinesl spoustu branek a ještě mnoho zahozených šancí. Prosadili se všechny formace, takže můžu být spokojený. Za výkon v dnešním zápase kluci zaslouží pochvalu.