7:2
(2:0, 2:1, 3:1)

Starší žáci pokračují ve vedoucí jízdě, tentokrát zdolali Havlíčkův Brod

16.10.2016

Na úvodní branku zápasu Ligy starších žáků skupiny C v utkání Dukly proti Havlíčkovu Brodu se čekalo až do třinácté minuty. To se trefil Martin Pigl a čtyřiatřicet vteřin před odchodem do kabin zvýšil domácí náskok David Michalčuk. Další góly padaly až po polovině zápasu. Mezi trefy Marka Chvátala a Davida Polodny se vešel jeden zásah hostí. Brod sice na začátku třetí třetiny snížil na 2:4, ale to bylo z jeho strany všechno. Ještě v téže minutě totiž vrátil Jihlavě třígólové vedení David Moravec, poté se podruhé prosadil David Polodna a na konečných 7:2 v závěru zvýšil Tobias Adam. Dukla tak vede tabulku, když v sedmi zápasech hned šestkrát vyhrála.
16.10.2016, Liga starších žáků "A" - 7. kolo

Maláč (31. Novák) - Chvátal, Vranka, Moravec, Adam, Sapík - Polodna, Melenovský, Kravec - Pavelec, Mlejnek, Michalčuk - Zdarsa, Pigl, Štorek
7

BK Havlíčkův Brod

Král (41. Pazderka) - Zych, Beznoska, Kutlvašr, Spilka, Macek - Rauš, Dáňa, Holenda - Juřica, Němec, Dymák - Besmák, Kozlík
2
Branky a nahrávky: 13. Pigl (Zdarsa), 20. Michalčuk (Mlejnek), 33. Chvátal (Michalčuk, Pavelec), 37. Polodna (Moravec), 42. Moravec (Melenovský), 49. Polodna (Kravec), 60. Adam (Melenovský, Polodna) - 35. Dymák (Dáňa, Rauš), 42. Kozlík. Rozhodčí: Paur - G. Havelka, Mejzlík. Vyloučení: 5:5. Využití: 3:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 106. Střely na branku: 42:21. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 7:2.