4:3
(0:0, 2:2, 2:1)

V Mladé Boleslavi odehráli mladší žáci smolné utkání

08.09.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 8. září začala pro jihlavské mladší žáky C ligová soutěž. K prvnímu duelu cestovali hráči Dukly do Mladé Boleslavi. Z úvodního desetiminutového tlaku a několika vyložených šancí jihlavští mladíci bohužel nic nevytěžili, poté se hra začala vyrovnávat. Ani jeden tým ale nedokázal během prvního dějství najít recept na brankáře soupeře. Druhou a třetí třetinu byl nadále k vidění bruslivý hokej, kdy se oba týmy přetahovaly o skóre. Hráči Dukly ač měli mírně navrch, prohrávali 2:3 a až minutu před koncem se jim podařilo vyrovnat. Závěrečné střídání ovšem nezvládli a třicet vteřin před koncem dostali smrtící zásah v podobě čtvrtého gólu, na který již nezbýval čas odpovědět.