3:2
(2:0, 1:2, 0:0)

Starší žáci stejně jako jejich mladší kolegové prohrál o gól

08.09.2019 / Jaroslav Wollmann

V neděli 8. září začala ligová soutěž i pro starší žáky A. Jejich cesta vedla do Mladé Boleslavi. Domácí vědomi si své fyzické převahy, ihned od úvodních minut nenechali hostům metr ledu zadarmo. Výborným pohybem a důrazem měli územní převahu a ač si vypracovali za úvodních dvacet minut "jen" tři vyložené šance, tak jihlavští se na polovinu soupeře téměř nepodívali. Po první přestávce se vývoj utkání obrátil a naopak celých dvacet minut mladí hráči Dukly zatápěli domácím. Po snížení na 1:2 bohužel rozhodčí, jinak ale skvěle pískající, neuznali regulérní gól na 2:2 a z ojedinělé šance vzápětí dali domácí na 3:1. Hosté dokázali ještě snížit na 2:3, nicméně ve vyrovnané třetí části již gól nepadl, ač jihlavští hráči dvakrát orazítkovali tyč, a tak domácí odešli z tohoto krásného utkání, ve výborném tempu hrajícímu se, jako vítězové.