7:6
(2:1, 3:1, 2:4)

Mladší žáci C prohráli v Kolíně gólem z poslední minuty

11.01.2020 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 11. ledna cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Kolína. Po dobrém vstupu do utkání dostali jihlavští koncem první části dvě branky a ač záhy snížili na 1:2, byl jejich výkon zejména ve druhé třetině nemastný neslaný. Aktivně hrající domácí využívali hrubých chyb hostů a na začátku třetí části vedli již 6:2. Mohutným finišem se podařilo jihlavské Dukle minutu před koncem srovnat na 6:6, bohužel závěrečné střídání se hrubě nevydařilo a několik vteřin před koncem vstřelili Středočeši vítěznou branku a odnesli si vítězství v poměru 7:6. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal David Zmrhal.
11.01.2020, Liga mladších žáků "C" - 18. kolo

SC Marimex Kolín

Štěpánek - Dvořák, Fromová, Houška, Štaud - Kouba, Vytlačil, Král, Horníček, Holejšovský, Pinkas, Neruda, Kupka, Holoubek, Horný
7

Novák - Zmrhal, Vaněk, Kocáb, Čermák, Podroužek - Macek, Bačkovský, Linhart - Fink, Gross, Kouba - Falta, Chvátal, Grabowski
6
Branky a nahrávky: 4. Pinkas (Neruda), 18. Horníček (Houška), 25. Horníček (Fromová), 35. Vytlačil, 40. Neruda (Pinkas), 42. Holejšovský (Vytlačil), 60. Pinkas - 20. Macek (Linhart, Kocáb), 36. Linhart (Čermák), 44. Zmrhal (Fink), 46. Kouba (Podroužek), 56. Fink (Zmrhal, Macek), 59. Zmrhal (Fink, Linhart). Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 36. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:6, 7:6.