Hlasujte pro nejlepší fotografii soutěže UKAŽ DUKLU za měsíc květen!

03.06.2020 / Tomáš Lysý

První uzávěrka z celkových čtyř v soutěži UKAŽ DUKLU připadla na poslední květnový den 2020. Do zpráv na e-mail, facebook a Instagram přišlo celkem 11 fotografií s motivem HC Dukla Jihlava, jenž byly zveřejněny na facebookovém profilu klubu. Nyní můžete do 10.6.2020 dát hlas fotografii, která se Vám nejvíce líbí. A to jednoduše – u fotografie kliknout na „To se mi líbí“. Autor fotografie s nejvíce „Like“ získá permanentku na sezení na novou sezonu. To ale není všechno, bude mít navíc možnost získat hlavní výhru – možnost předsezonní fotografie s týmem.
A nezapomeňte, již nyní můžete posílat další fotografie na měsíc červen, červenec a srpen. Podmínky soutěže najdete v textu níže.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá v měsících květen, červen, červenec a srpen (v srpnu pouze do 20.8., aby se stihlo vyhodnotit). Za každý měsíc můžete poslat z jednoho Vašeho účtu na Facebooku, Instagramu nebo z e-mailu jednu fotografii s Dukláckou tématikou – Ukaž Duklu! Je na Vaší fantazii, jakou fotku pošlete.

Fotografie posílejte do zpráv na klubový Facebook, na Instagram a pokud neholdujete sociálním sítím, můžete využít e-mail soutez@hcdukla.cz.

Po konci každého měsíce (tzn. na začátku měsíce následujícího; vyjma srpna, viz. výše) zveřejníme „měsíční“ fotografie na Facebooku HC Dukla Jihlava, kde budete moct dávat prostřednictvím kliku „To se mi líbí“ své hlasy. Fotografie s největším počtem „To se mi líbí“ bude měsíčním vítězem a její autor získá permanentku na sezení na sezonu 2020/2021. Vítěze při předání permanentky vyfotíme a zveřejníme!

Čtyři měsíce = čtyři vítězné fotografie. Absolutní vítěz, tedy fotografie s největším počtem „To se mi líbí“ za celou dobu trvání soutěže, získá speciální dárek. Autor fotografie bude přítomen týmovému focení na sezonu 2020/2021 a bude se moct vyfotit s kompletním A-týmem! To už stojí za to soutěžit. Proto posílejte své fotografie, těšíme se na ně!

Iniciativě při focení se meze nekladou. Můžete vyfotit třeba sebe s dukláckým oblečením nebo třeba Vaše zákoutí s krbem v barvách Dukly, tak jako např. paní Piglová. Foto: Miroslava Piglová
×
Dnes v 15:00 | Junioři
Bílí Tygři Liberec
HC Dukla Jihlava