Po letech opět se Znojmem. Dukla v přípravě vyzve i Orly

01.07.2020 / Tomáš Lysý

Vedle sestavy A-týmu pro přípravu začíná dostávat finální obrysy také rozpis přípravných utkání Dukly na novou sezonu. Ke stávajícím sedmi utkáním – z toho šesti v rámci RT TORAX Poháru – a mačem na ledě Havlíčkova Brodu přibyl pro předsezonní období další zajímavý soupeř. V úterý 8.9.2020 totiž Jihlava na svém stadionu změří síly proti Znojmu. Orli hráli ještě v uplynulé sezoně mezinárodní ligu EBEL a přestože je (zatím) jejich aktuálním působištěm 2. liga, tedy třetí nejvyšší hokejová soutěž ČR, hýří jejich kádr zajímavými jmény; za všechny stačí uvést útočníka Vojtěcha Němce. Se Znojmem se Dukla střetla v soutěžním utkání naposled 28.2.2011, kdy soupeře vyřadila ve čtvrtfinále první ligy i díky hattricku Oldřicha Bakuse.
Všechny domácí zápasy Dukly startují od 18 hodin.

Rozpis přípravných zápasů Jihlavy před sezonou 2020/2021