Děti frčí! Také za červen dostalo nejvíce hlasů foto s dětským motivem

11.07.2020 / KLUB

Velká letní fotosoutěž UKAŽ DUKLU je přesně ve své polovině a nyní již víme výherce druhé permanentní vstupenky na sezení na sezonu 2020/2021. A nejvíce hlasů opět získala fotografie s dětským motivem, kterou nám tentokrát zaslal pan Karel Vorálek. Jsou na ní dvě děti v dukláckém oblečení a pejsek a dohromady dostala výborných 226 hlasů! To je více než měl vítěz za měsíc květen, takže pan Vorálek je nyní velkým adeptem na hlavní výhru – účast na předsezonním týmovém focení!
Pokud se chcete zapojit také, máte stále šanci. Soutěž probíhá ještě v červenci a v srpnu a pravidla najdete níže. Tak posílejte duklácké fotky, těšíme se na ně!

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá v měsících květen, červen, červenec a srpen (v srpnu pouze do 20.8., aby se stihlo vyhodnotit). Za každý měsíc můžete poslat z jednoho Vašeho účtu na Facebooku, Instagramu nebo z e-mailu jednu fotografii s Dukláckou tématikou – Ukaž Duklu! Je na Vaší fantazii, jakou fotku pošlete.

Fotografie posílejte do zpráv na klubový Facebook, na Instagram a pokud neholdujete sociálním sítím, můžete využít e-mail soutez@hcdukla.cz.

Po konci každého měsíce (tzn. na začátku měsíce následujícího; vyjma srpna, viz. výše) zveřejníme „měsíční“ fotografie na Facebooku HC Dukla Jihlava, kde budete moct dávat prostřednictvím kliku „To se mi líbí“ své hlasy. Fotografie s největším počtem „To se mi líbí“ bude měsíčním vítězem a její autor získá permanentku na sezení na sezonu 2020/2021. Vítěze při předání permanentky vyfotíme a zveřejníme!

Čtyři měsíce = čtyři vítězné fotografie. Absolutní vítěz, tedy fotografie s největším počtem „To se mi líbí“ za celou dobu trvání soutěže, získá speciální dárek. Autor fotografie bude přítomen týmovému focení na sezonu 2020/2021 a bude se moct vyfotit s kompletním A-týmem! To už stojí za to soutěžit. Proto posílejte své fotografie, těšíme se na ně!

Vítězové za jednotlivé měsíce

Květen 2020: Pavel Soukup, 145 like – permanentka na sezení
Červen 2020: Karel Vorálek, 226 like – permanentka na sezení, prozatimní držitel hlavní výhry
Červenec 2020: ?
Srpen 2020: ?

Vítězná fotografie Pavla Soukupa za měsíc květen získala 145 like. Autor tak může stále doufat v hlavní výhru! Foto: Pavel Soukup