Další změna v přípravě. Zápas s Třebíčí odehraje Dukla na domácím ledě

12.08.2020 / Tomáš Lysý

V rámci přípravných zápasů na novou sezonu dochází k další změně. HC Dukla Jihlava, jejíž A-tým je v současné době kvůli pozitivnímu nálezu na koronavir v karanténě, musela zrušit čtyři přípravné zápasy. Neodehrály se nebo se neodehrají atraktivní duely v Havlíčkově Brodě (11.8.), s Třebíčí (13.8.), ve Vsetíně (18.8.) a na stadionu Prostějova o dva dny později. Naopak zápas doma s Porubou (úterý 25.8.) by měl být odehrán a utkání proti Třebíči, původně hrané 27.8. na ledě Horácké Slavie, se bude hrát týž den v CZ LOKO Aréně. Oba tyto duely mají úvodní buly v 18 hodin. Vedení klubu se snaží domluvit do začátku Chance Ligy další přípravné zápasy, přičemž bude záležet i na novém rozlosování a novém termínu zahájení soutěže (vzhledem k odstoupení Chomutova).

Aktuální rozpis přípravných zápasů Dukly

Dnes v 17:30 | Muži