6:7
(2:2, 1:1, 3:4)

Přetahovanou v zápase mladších žáků C zvládli lépe hráči Třebíče

04.10.2020 / Jaroslav Wollmann

V neděli 4. října se v CZ LOKO aréně utkali domácí s hosty z Třebíče. K vidění bylo opět pohledné mládežnické utkání se spoustou šancí i chyb na obou stranách. Přetahovanou o skóre zvládli v závěru lépe hráči Třebíče, kteří využili nedisciplinovanosti hráčů Dukly. Jihlavští mladíci téměř třetinu utkání hráli v oslabení a dvěma góly v posledních pěti minutách hokejisté Horácké Slavie otočili skóre na svojí stranu v poměru 7:6. Agilní byli lídři obou týmu, jak na straně Jihlavy David Zmrhal (3G + 2A), tak hostující Petr Tomek (2G + 2A).
04.10.2020, Liga mladších žáků "C" - 5. kolo

Ždimera - Piskač, Forst, Drdla, Lukáš, Pešl, Beraczka - Zmrhal, Stupka, Kouba - Kunc, Koníř, Staněk - Toman, Jurný, Lexa
6

SK Horácká Slavia Třebíč

Nosek - Klouda, Malena, Rozsypal, Němec - M. Hájek, Tomek, Kružík, L. Hájek, Dočkal, Houzar, Klapetek, Lisý, Hobza
7
Branky a nahrávky: 7. Zmrhal (Kouba), 11. Zmrhal, 22. Koníř (Pešl), 44. Stupka (Zmrhal), 52. Zmrhal, 55. Kouba (Zmrhal, Jurný) - 7. Kružík (Hájek), 16. Lisý, 28. Tomek, 48. Lisý, 53. Tomek (Lisý), 56. Hájek (Tomek), 58. Hájek (Tomek, Kružík). Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:3, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:7.