2:6
(1:0, 0:2, 1:4)

Starší žáci A rozhodli o své výhře zásluhou povedené třetí části

11.10.2020 / Jaroslav Wollmann

Ve doposud posledním utkání před nucenou přestávkou proti Žďárským plamenům skončil poměr střel v první části hry 25:3 pro jihlavské, na světelné tabuli ovšem svítilo skóre 1:0 pro domácí. V druhé části se podařilo hostům dvěma góly skóre otočit. Ovšem klid na hokejkách zařídil až třetí gól v síti domácích ve 47. minutě. Následně bylo střelecké trápení ještě třikrát prolomeno a z Bouchalek si tak Dukla odvezla dva body za vítězství 6:2. Třemi body za dva góly a asistenci se na výhře podílel Tobias Chlubna.
11.10.2020, Liga starších žáků "A" - 6. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Humplík - Š. Dvořák, Slavíček, Procházka, Beran, Havlík - Chytka, Bartoň, Vacek, Rulfová, Kantor, Teml, Chromý
2

Račan - M. Dvořák, Löffler, Jurný, Ošmera, Celý, Sapík - Jungwirth, Vojáček, Chlubna - Macek, Křížek, Bambula - Mojžíš, Hejda, Váňa
6
Branky a nahrávky: 9. Chytka, 58. Kantor (Havlík, Bartoň) - 28. Chlubna (Ošmera, Vojáček), 35. M. Dvořák (Macek, Löffler), 48. Křížek (Bambula), 52. Löffler, 57. Vojáček (Chlubna, Ošmera), 58. Chlubna (Vojáček). Vyloučení: 4:4, navíc Š. Dvořák (TRE) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5, 2:6.