2:8
(1:2, 1:3, 0:3)

Čtvrtfinále zpečetěno! Dukla si ho doslova vystřílela v Kolíně

03.03.2021

Za přímým postupem mezi poslední osmičku šla Dukla od první minuty a nakonec je z toho vysoká výhra na řece Labi. Základ výhře položila povedená druhá třetina, kde se v úvodu Dukla utrhla až do vedení 5:1, které sice Kolín o branku ponížil, avšak náladu to Jihlavě nepokazilo. Ve třetí třetině dokonal hattrick Jakub Illéš, první branku v dresu Dukly přidal i Richard Cachnín a konečný výsledek pro hráče s ježkem na prsou zní: 8:2!
03.03.2021 18:00, Chance Liga - 32. kolo

SC Marimex Kolín

Sejpal (29. Martínek) – Husa, Kukla, Váchal, Pýcha, Blaha, Muška – Jankovský, Šafránek, Král – Krejčík, Zumr, Stehlík – Síla, Štohanzl, Petržilka – Kopecký, Semirád, Mašín – Němec
2

Žukov – Kolář, Eliáš, Dundáček, Černý, Bilčík, Strejček, Dvořák – Harkabus, Zadražil, Illéš – Jiránek, Fronk, Cachnín – Čachotský, Skořepa, Chlubna – Havránek, Lichanec, V. Brož
8
Branky a nahrávky: 4. Šafránek (Váchal, Král), 33. Husa (Král, Jankovský) – 2. Jiránek, 11. Illéš (Harkabus, Černý), 25. Skořepa (Čachotský, Fronk), 26. Chlubna (Dundáček, Fronk), 29. Illéš (Zadražil), 45. Illéš (Zadražil), 52. V. Brož (Kolář, Lichanec), 54. Cachnín (Fronk, Jiránek). Rozhodčí: Souček, Pilný – Bohuněk, Štofa. Vyloučení: 10:5. Využití: 0:2. Diváci: 0. Střely na branku: 27:38. Zblokované střely: 9:9. Vhazování: 32:43. Průběh utkání: 0:1: 1:1, 1:5, 2:5, 2:8.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Do Kolína jsme jeli s tím, že hodně týmů tady mělo problémy. Domácí hrají velmi dobrý hokej, jsou hodně aktivní. To potvrdili, napadali nás celý zápas, i když to ve třetí třetině lehce opadlo. Jsme rádi za tři body a potvrzení první čtyřky, což byl i náš cíl. Využili jsme přesilovky, padly i první branky za Duklu, byl i tu hattrick, takže z naší strany je to určitě spokojenost.