Dukla opět draží sezonní dresy. V aukci najdete i přípravné, bílé a army dresy

16.05.2021 / Tomáš Lysý

Dukla dává do aukce dresy ze sezony 2020/2021, ve kterých se jihlavští hokejisté probojovali až do finále play-off o postup do extraligy a hráli v sérii s Kladnem až do rozhodujícího sedmého zápasu. Hrané dresy není možné jinde koupit. Většina dresů je žluté barvy, dres gólmana Toronta Maksima Zhukova je červený. Do aukce jde i několik dresů z přípravy 2020, které také nebylo možné jinde koupit. Lahůdkou jsou tři nevyzvednuté dresy z army zápasu 2019 (Čachotský, Pekr, Skořepa) a jeden bílý dres z ledna 2021.
Vydražené dresy jsou dodávány ve speciálním dárkovém balení a certifikátem pravosti, který je podepsán daným hráčem (pokud v klubu nadále pokračuje). Aukce končí v úterý 1.6.2021 a naleznete jí na tomto odkazu.

Foto: Markéta Křížová + Nela Dittrichová