10:1
(2:0, 2:0, 6:1)

Starší žáci B porazili nedaleký Brod. Vstřelili deset branek

18.09.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 18. září přivítali svěřenci Martina Pykala nedaleký Havlíčkův Brod. Domácí vedli po úvodní třetině o dvě branky. Tentýž počin zopakovali i ve druhé části. Na začátku poslední dvacetiminutovky hosté snížili, ale posledních osm minut patřilo jihlavským mladíkům, kteří se prosadili šestkrát, z toho třikrát dokonce v poslední minutě. Dukla porazila Havlíčkův Brod vysoko 10:1. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připsal Tomáš Pešl.
18.09.2021, Liga starších žáků B - 2. kolo

Ždimera (31. Menšík) - Lukáš, Drdla, Beraczka, Pešl - Staněk, Matulka, Kunc, Přibyl, Toman, Kubíček, Stupka, Falta
10

BK Havlíčkův Brod

Štáfl - Svoboda, Mečiar, Rasocha, Malimánek, Oumara - Svoboda, Soukal, Med, Jirák, Tecl, Lang, Vaněček, Partl
1
Branky a nahrávky: 3. Lukáš, 5. Beraczka (Pešl), 25. Pešl (Drdla), 26. Staněk (Kubíček), 52. Lukáš, 55. Pešl (Stupka), 59. Beraczka (Stupka, Falta), 60. Kubíček (Drdla), 60. Falta (Toman), 60. Pešl (Stupka) - 44. Vaněček (Partl, Svoboda). Rozhodčí: Kouba - Trávník, Šťastná. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 10:1.