12:2
(3:0, 6:2, 3:0)

Šimon Vlček šesti góly rozhodl o vítězství mladších žáků D

16.10.2021 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 16. října přivítali svěřenci Martina Pykala celek Velké Bíteše. Domácí mladíci vyhráli první třetinu 3:0. Druhá část byla na góly nejbohatší, když padlo celkem osm branek. Šest z toho do sítě hostujícího celku. Poslední dvacetiminutovka pak okopírovala úvodní třetinu, kdy padly tři góly. Dukla porazila svého soupeře 12:2. Šesti góly přispěl k vítězství Šimon Vlček.
16.10.2021, Liga mladších žáků D - 8. kolo

Novotný - Duba, Havel, Heřmánek, Kittler - Bouda, Novák, Pospíchal, J. Šimek, P. Šimek, Tomica, Vlček
12

HC Spartak Velká Bíteš

Volavka - Modl, Palas, Holík, Staněk, Příhodová, Kamínek, Vrzal, Rybníček, Škoda, Žák
2
Branky a nahrávky: 9. Vlček (Heřmánek), 18. Duba (P. Šimek), 20. Vlček (Novák), 21. Vlček (Bouda, J. Šimek), 27. Heřmánek (Havel), 28. Vlček (P. Šimek, Novák), 32. Novák, 34. Vlček, 38. Vlček (Kittler), 47. Kittler (Novák), 55. Heřmánek, 55. Novák - 33. Rybníček, 39. Modl. Rozhodčí: Žižka, Kouba. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 9:1, 9:2, 12:2.