6:4
(3:1, 0:3, 3:0)

V souboji o první místo vyhrál Humpolec, Dukla tak poprvé prohrála

17.10.2021 / Jaroslav Wollmann

V neděli 17. října cestovali svěřenci Martina Pykala do Humpolce. Vstup do zápasu vyšel lépe hostím, ale domácí skóre otočili a vedli v průběhu první třetiny 3:1. Druhá část patřila jihlavským mladíkům, vše načal svým gólem Matyáš Matulka. Hráči Dukly vedli po této třetině 4:3. Poslední dvacetiminutovka ale patřila domácím, kteří třemi brankami skóre otočili na konečných 6:4.
17.10.2021, Liga starších žáků B - 9. kolo

HC Humpolec, z.s.

Pfauser - Krčil, Mokrá, Zabloudil, Miksa, Chladová - Buňata, Hnik, Hrůza, Řehoř, Ryvola, Vak, Žatečka
6

Ždimera - Beraczka, Drdla, Lukáš, Pešl, D. Přibyl - Forst, Kubíček, Kunc, Matulka, T. Přibyl, Toman
4
Branky a nahrávky: 6. Vak, 9. Žatečka (Vak), 19. Hnik (Žatečka), 41. Ryvola, 53. Buňata (Ryvola), 58. Řehoř (Ryvola) - 2. Lukáš (D. Přibyl), 28. Matulka (Pešl), 31. Beraczka, 32. Lukáš (Forst). Rozhodčí: Jaroš, Fišer. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 6:4.