4:5
(3:1, 0:3, 1:1)

Starší žáci A doma podlehli Jindřichovu Hradci

02.12.2021 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 2. prosince přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek z Jindřichova Hradce. Jihlavští mladíci vedli po první třetině 3:1. Druhá část však patřila hostím, kteří vstřelili tři branky. Ve 46. minutě srovnal stav svým druhým gólem Vít Macek. Poslední slovo však měli Jihočeši. Dukla podlehla svému soupeři 4:5 a její náskok na právě druhý Hradec je už pouze tříbodový.
02.12.2021, Liga starších žáků A - 12. kolo

Novák - Zmrhal, Vaněk, Mašek, Podroužek, Pešl - Kouba, Fink, Macek, Falta, Gross, Linhart, Beraczka, Lukáš, Fort
4

HC Střelci Jindřichův Hradec

Humhal - Ferda, Tramba, Jaroš, Blažek, Benák, Přech - Svoboda, Krhánek, Strachota, Kinter, Beran, Hirš, Havelka
5
Branky a nahrávky: 6. Linhart (Gross), 9. Macek (Fink), 20. Falta, 46. Macek (Lukáš) - 1. Benák, 22. Svoboda (Blažek, Beran), 23. Blažek, 31. Beran (Svoboda), 52. Kinter (Svoboda, Beran). Rozhodčí: Augusta - Mareček, Šťastná. Vyloučení: 3:6, navíc Fink (JIH) 5 + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 4:4, 4:5.