Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
18.07.2019, 10:34
 
 
Obecne si myslim, ze soucasne vedeni dosahlo sveho maxima a klub uz proste dal nedostane.
 
 
HighlandCZ1 | Štoky
18.07.2019, 09:52
 
 
Od nepovedene baráže se Znojmem 1998/99 před dvaceti lety klub dvakrát postoupil mezi elitu. Pokud HC Dukla nebude mít v zádech strategického a generálního partnera, který ji nebude podporovat (silné a finančně zdravé soukromé subjekty), vždy bude klubem, který bude hrát druhou nejvyšší soutěž nebo bude v nejlepším případě balancovat někde na hraně mezi těmito soutěžemi. 20 let se nikomu nepodařilo tohoto partnera, který by měl silný vztah k regionu, dlouhodobě najít a přesvědčit ho, že to má smysl. Kolik peněz stojí sezóna v první lize? Urcite ne málo. Kolik peněz už se dalo do "A" týmu za tato dvě desetiletí? Z toho pouze 2 sezóny v extralize. Existuji z minulosti dokumenty, na základě kterých by s.r.o. mohlo do budoucna zlepšovat svoji činnost? Tzv. dokumenty "lesson learned?" Říká se, že nikdy nevstoupis do stejne řeky, ale Dukla je v současnosti asi ve stejné pozici jsko byla po sestupu z ELH v roce 2004/05 a to má pod smlouvou některé vynikající hráče z loňského ročníku. Spokojime se letos s umístěním kolem 6.mista? Protože, papírové to tak vypadá. Co pak bude nadledujici rok? Čachotský nemladne, Pekr a Anděl odejdou pryč.... Zatímco v jiných městech to jde (1. Budějovice, i když se jim nedaří postoupit, tak mají X let sponzory, kteří je neustále podporují a letos budou zase hrát o postup, 2. Vsetín, který má v zádech firmu ROBE, tak po postupu do 1. ligy během 2 let vytváří mužstvo, které letos také zbrojí na pustup). Pokud se v Jihlavě nepodaří přesvědčit regionální soukromé subjekty o tom, že podporovat hokejový klub se jim vyplatí a vyplatí se být jeho majoritním vlastníkem, zůstaneme tam, kde jsme. K tomu, aby se pak podařilo soukromé subjekty přesvědčit že to smysl má, je ale nutno vytvořit nějakou koncepci rozvoje a zodpovídat se za svou každoroční práci (bylo dosaženo, tohle a tohle, zatímco toto se nám nepovedlo a k naprave byly podniknuty nadledujici kroky). V tomto Dukla dlouhobobe selhává a zaspala dobu. Subjekt(y), které se podaří přesvědčit o jeho investicích do klubu, pak musí jasně vědět do čeho jde, musí mít nad klubem nějakou kontrolu a musí být nastoleny postupne kroky progresu, protože strkat peníze do klubu 1. ligy je dlouhodobě neudrzitelne. Jihlava má takové hokejové jméno, že si ELH a hru o nejvyšší příčky zaslouží, ale bez peněz a silného soukromého investora se to nepodaří a ten musí být přesvědčen o tom, že se mu z dlouhodobého hlediska jeho investice vrátí tzn. hrát pravidelně před 3.5 tisíci lidi ELH a následně play-off.
 
 
Excalibur | Polná
18.07.2019, 09:51
 
 
chytry-clovek: Jenže je možný, že se BŠ hlásily sponzoři, kteří chtěli dát 200 - 300 tisíc, ale sponzora, který by dal třeba 10 mega, jsme nesehnali.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
18.07.2019, 08:58
 
 
Reakce na Jaternička: Jenze se musis na vec podivat realne..jako jedin...
Tak upřímně i hra o baráž v ELH nebo na chvostu je stále mnohem lepší než nějaký lepší průměr v první lize... pro mně rozhodně. Pořád je šance, že čas od času Tvůj oblíbený tým porazí třeba Spartu nebo Kometu, jak se nám to povedlo v té poslední účasti. To pak člověk na tu Duklu opravdu může být patřičně hrdý.... ale hledat hrdost v zápasech, kdy tým sotva přetlačí Kadaň nebo Benátky je více než složité, pro mně prakticky nemožné.
 
 
Jaternička | Jihlava
18.07.2019, 06:57
 
 
Reakce na chytry-clovek: Jenže jsou lidi, kteří se s tím prostě nesmíř...
Jenze se musis na vec podivat realne..jako jedinec nemam moc moznosti situaci ovlivnit.
Muzes ji ovlivnit jen tim ze na stadion prijdes a tim podporis klub i v dobe kdy budou tzv udrzovaci sezony.. A rekl bych ze prave zde se ukazuje zda nekomu na ty Dukle zalezi. Pokud nechces tak nejdes a muzes si hledat alibi jaky chces ze te to nebavi nebo ze ta liga je odpad souper je odpad atd. Pochopitelne mas na to plne pravo jenze pak je zcestne mluvit o tom ze klub je na tom spatne kdyz jej nepodporis.
Neber to osobne proste to tak je .
A ELH je potreba si uvedomit ze uz sezony v 90 letech byli hodne spatne. Vyjma dvou sezon v samostatne lize po rozdeleni Dukla byla vzdy na chvostu a bud ji zachranila baraz nebo rozsireni souteze.
A zde bych videl ten problem nepovedla se ta transformace klubu po revoluci ale zrejme bud to ty lidi neumeli nebo treba nebyl zajem sponzoru se v novem rezimu stotoznovat s Duklou.
Nevim jen spekuluji. Ovsem i toto je vysledek jen se podivej na mladez od revoluce jsme do reprezentace ci NHL vyprodukovali minimum hracu.. proste to o necem vypovida .
A na zaklade historie ci jedne sezony v ELH si narokovat to ze tam patrime..mno nevim...
Je to rozhodne na dlouhou diskuzi
 
 
chytry-clovek | Jihlava
17.07.2019, 23:06
 
 
Reakce na Jaternička: Já zase nechápu že se najdou lidi co tuhle situa...
Jenže jsou lidi, kteří se s tím prostě nesmíří jako Ty nebo ostatní, kterým to až tak moc nevadí a kterým stačí, aby se pár lidí v dresech Dukly prohánělo po ledě a je jim vlastně jedno, jak to skončí, hlavně že bude levný párek a slušný pivo. Jestli píšeš, že jsme si žili nad poměry, tak ale taky návštěvnost byla nad poměry a tím pádem i ty musíš pochopit, že se musí logicky snížit. Dukla historicky do ELH patřila a ti, kteří to v minulosti zažili se prostě smířit s trvalým pralesem nedokážou, na tom není prostě nic k nepochopení. S trvalým pralesem se smíří pouze ti, kteří Duklu trvale hrát ELH nepamatují, takže ta extraligová sezona byla pro ně jen taková třešnička.... Takže když se tady píše, že se vlastně bude hrát udržovačka v první lize a no a co..... tak to prostě pro ty, kteří tu Duklu chtějí vidět v ELH je nepochopitelné... taková rezignace.

Namísto toho, aby se zde peskovali fanoušci za "přehnané" byť historicky oprávněné nároky na extraligu by se zde mělo ptát, proč ty peníze na to bojovat o extraligu nemáme? A za to opravdu ti fanoušci nemůžou. Zájem fanoušků i sponzorů o extraligu v Jihlavě rozhodně je, sám jsi se o tom mohl přesvědčit v ELH sezoně, kdy byla návštěvnost 4600 diváků (i přes to předposlední místo) a sám BŠ říkal, že se mu sponzoři hlásí sami. Ale NEVYUŽIL TOHO.
 
 
Jaternička | Jihlava
17.07.2019, 22:02
 
 
Reakce na bredebuš: Náš problém..... a divíš se?...
Já zase nechápu že se najdou lidi co tuhle situaci nedokáži pochopit a jen tady brečí.
Každému aspoň průměrne inteligentnímu jedinci je jasný že jsme si žili dvě sezóny nad poměry.
A když to úspěch nepřineslo tak se holt musí utáhnout opasky.
Pak tu vznikla nějaká pseudo domněnka že do elh patříme jenže tak to není.
Na ligu nemáme proto hrajeme prales.
Jak říká imbik kdyby nebyla postupova parta tak by sme ani tu elh nehráli.
A tak se tu brečí že bude udržovací sezóna jenže když nemáš prachy tak ani nic jiného být nemůže.
A tady se ukazují ty fanoušci.
Budou chodit jen když se o něco hraje tak tomu říkám fanoušek jak sv....
Tak si tu dal brečte
 
 
bredebuš | Jihlava
17.07.2019, 21:35
 
 
Náš problém..... a divíš se?
 
 
Jaternička | Jihlava
17.07.2019, 21:25
 
 
Reakce na Bredebuš: Dobře... pojďte si náladu virtualně zlepšovat... t...
Není potřeba ale jestli se tady chcete pořád v tom vrtat vás problém
 
 
Bredebuš | Jihlava
17.07.2019, 21:11
 
 
Dobře... pojďte si náladu virtualně zlepšovat... to budou ostatní fóra čubrnět....
 
 
Mato26 | Dukla
17.07.2019, 18:50
 
 
Reakce na Jaternička: Tady je zase nálada. Tady by nepomohla ani píseň...
Je lepší sem ani momentálně nelézt, samej skeptik a pesimista Smajlík Smajlík
 
 
Jaternička | Jihlava
17.07.2019, 16:28
 
 
Tady je zase nálada. Tady by nepomohla ani píseň proti trudomyslnosti (pro znalce) Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
17.07.2019, 13:56
 
 
Reakce na chytry-clovek: Otázka, co si představit pod "povedenou" sezo...
No, bohužel je to spíš postup a nebo je to jedno. Drsný, ale takhle ta první liga funguje. Všechno kromě postup = další rok v poloamaterské soutěži a to je prohra pro všechny, fanoušky, vedení, sponzory, možná jen ne pro hráče, že jím první liga stačí, protože elh by nehráli, to je vlastně kolikrát alfa omega zda tým postoupí nebo "zvláštně" sestoupí. Tenhle faktor tady je, byl a bude. Musíme to přijmout a s vědomím toho, že naše spokojenost v rámci hokeje je v rukou hráčů a jejich také osobních cílů a určité vypočítatelnosti. Což je zcela normální a tak to musíme brát, konec konců na hokej chodit nemusíme Smajlík
 
 
chytry-clovek | Jihlava
17.07.2019, 13:09
 
 
Reakce na Polinho: Vidíš, a u mě se povedená sezóna neodvíjí od výsled...
Však říkám, každý má jiné nároky. Ale všeobecně všude platí, že když tým alespoň zopakuje předešlé umístění, je to OK, ale cíl by měl být ho zlepšit ne ho zhoršit a být s tím spokojen.
 
 
Polinho | Trest
17.07.2019, 12:41
 
 
Vidíš, a u mě se povedená sezóna neodvíjí od výsledků, ale od předváděné hry a výkonu.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
17.07.2019, 12:13
 
 
Reakce na iceras: Tak já se tedy už těším když tušíš povedenou sezónu ...
Otázka, co si představit pod "povedenou" sezonou. Pro někoho je povedená sezona jen ta, když se postoupí. Někdo jiný je skromný a pro něho je povedená sezona, když se nějak tým dostane do play off....

Pro mně by byl postup super sezona, finále by byla povedená, semifinále jakž takž ucházející, vše ostatní neúspěch a ostuda.
 
 
iceras | Jihlava
17.07.2019, 11:45
 
 
Reakce na krap: Průměrný plat ve Švédsku je určitě přes sto tisíc měsí...
Tak já se tedy už těším když tušíš povedenou sezónu Smajlík Smajlík
 
 
krap | Jihlava
17.07.2019, 08:47
 
 
Průměrný plat ve Švédsku je určitě přes sto tisíc měsíčně. Docela by mě zajímalo, co tady našeho brankáře drží, ale peníze to asi nebudou.
Řekl bych, že je to srdcař. Smajlík Takže kostru týmu máme a teď už jen vhodně doplnit.
Tuším povedenou sezónu Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.07.2019, 22:14
 
 
Reakce na chytry-clovek: Hustý ale pravdivý článek.... Drsný je ten je...
Jojo proto mě to zaujalo.

To all: Tak jak jsme postoupili díky skvělému jádru a partě, tak v dalších sezónách jsme se vrhli na cestu vyházet většinu kluků co měli vztah ke klubu a nabrat žoldáky kteří to tady maj jako přestupní stanici, konkrétní být nemusím, většina ví o koho jde.
Honzík stáhnul krovky a chtěl tu být i když věděl, že letos extra cíle nebudou, měl tu bydlení atd.... tak jsme ho poslali do Litvínova na úkor švéda který tu vydrží, rok, dva? A pak řekne díky jdu dál. O kvalitách jsme se přesvědčili v play off. Statistiky ze základní části pseudoligy nejsou měřítko. Některé týmy proti nám neměly ani 20 střel za zápas. Jakmile se přeplo na play off mód, tak se ukázala kvalita. No, čekají nás zajímavé zítřky.
 
 
Bredebuš | Jihlava
16.07.2019, 22:03
 
 
Vsetin chce finale.....Motor neví co s útočniky.... Poruba chce vic...... Prostějov přilákal kluky z Chomutova..... Dukla????
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.