Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-10" |  vypnout filtr
RSS RSS
Dukla_GOOOL | Jihlava
10.07.2018, 19:35
 
 
Reakce na HCD13: Imbiku: jo mas pravdu s tim zlobenim. ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Esorimmer | Jihlava
10.07.2018, 17:27
 
 
Nechte toho. Tomassinho je ochotnej a slusnej, nevim co kdo tu drzkuje. Tak klidek Smajlík
 
 
Ujo | Jihlava
10.07.2018, 14:35
 
 
Hcd13.. Boze...ty ses exot...kvuli takovym, jako jsi ty, se zaviraji diskusni fora...
 
 
tomassinho | HCD
10.07.2018, 09:23
 
 
Reakce na HCD13: Imbiku: jo mas pravdu s tim zlobenim. ...
Pakliže na mé lehké objasnění situace reagujete takhle, tak je to poslední, co jsme si zde my dva napsali. Hezký den.
 
 
imbík | HUMPOLEC
10.07.2018, 08:22
 
 
Reakce na tomassinho: No, tak se k tomu asi taky vyjádří...
Jo tentokrát se určitě zastanu a souhlasím, že práce redakce šla nahoru. Obzvlášť Tomáš má vstřícné a slušné chovaní ke všem a jako jediný se snaží s námi tady na forum komunikovat, i když jak píše by nemusel. Jako mít videa (rozhovory s hráči) kolikrát jen pár hodin po zápase a celkově celkem rychlé info, když je co zveřejnit tu za posledních pár let šlo určitě hodně nahoru.
Jak jsem psal, soupiska mě bude zajímat hlavně se vstupem do soutěže. Teď nepotřebuji vedět kteří hráči u nás nastoupili na dovolenou a vsadím se, že hráči jako Čachotský, Zeman, Dostálek, Pekr, Jiránek, Anděl, Kajínek si každý pamatuje.
 
 
10.07.2018, 04:43
 
 
Imbiku: jo mas pravdu s tim zlobenim.

Tomassino: no neni nad to ze sebe udelat mucednika! Tu soupisku jste mohli misto toho tam dat! Argumenty drive jsme to taky tak delali jsou docela fajn, ale loni jsme hrali elh a letos ne. Tomu se rika zmena. Tak rovnou napiste ze co se tyce komunikace se nic menit nebude a je to. I kdyz vy jste to uz napsal.
Takze se omlouvam.
 
 
tomassinho | HCD
10.07.2018, 04:03
 
 
No, tak se k tomu asi taky vyjádřím, ačkoliv bych nemusel a už se mi zavírají oči. Nehledě na to, že než to tady dokolečka opakovat, bylo by možná lepší napsat na Ptejte se (Redakce...).
SOUPISKA: Již pár let platí, že soupiska je zveřejňována s nástupem hráčů do druhé části přípravy, tzn. s nástupem na led. Tak tomu bude i nyní. Loni a předloni se to tady taky řešilo.
ZRANĚNÍ: Na toto téma jsem tu psal několikrát. Odpovídal na to i pan jednatel. Opravdu se mi to nechce pořád dokola opakovat. A bohužel, třeba u Rada Puliše (tímto mu za celý klub přejeme pevné zdraví) jsme stanovovali předběžný termín návratu a nakonec se z toho stalo něco, co bylo nepřijemné klubu a jistě i hráči. Nehledě na to, že za poslední sezonu a půl v rámci možností a rozhodnutí klubu infoemujeme (aktuality a sociální sítě), že ten a ten již trénuje atd.
ZMĚNY V KÁDRU, HOSTOVÁNÍ: V článku k příchodu každého hráče je info, na jak dlouho podepsal (např. Smlouva na rok s opcí atp.)
Občas mám od některých lidí pocit, že trvale hledají chyby nebo kritizují. Říct např., že to pak ten web můžeme rovnou zavřít, nemá s konstruktivní kritikou cokoliv společného... Letos se nám povedlo, že jsme měli prakticky ihned rozhovory nejen se všemi nově příchozími hráči (u Petra Štindla bylo zpoždění, jelikož v době jeho příchodu jsem byl poprvé za poslední tři roky na dovolené), ale i s hráči, co prodloužili smlouvu. To si myslím, že není úplně k zahození.
Samozřejmě rezervy jsou, víme o nich a snažíme v rámci možností co nejvíce vstříc, ale občas to, co tady čtu (a nemusel bych), dost mrzí..
Zkuste, prosím, někteří příště využít možnost Ptejte se (Redakce, Marketing, Jednatel). Díky moc.
Dobrou noc.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 17:00 | Junioři
HC Kometa Brno
HC Dukla Jihlava
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov
×
Dnes v 13:30 | Dorost
HC Tábor
HC Dukla Jihlava