Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-8" |  vypnout filtr
RSS RSS
tomassinho | HCD
08.07.2018, 21:29
 
 
Reakce na La__Mouche: Hoši, hoďte tu minulou sezónu kone...
To právě že teprve uvidíme. Proto ve většině článků píšeme spíše První liga.
 
 
08.07.2018, 19:26
 
 
Jasně že chci soupisku na webu a k ní další informace. Třeba během sezony zranění hostování atd.
Když nejsme schopni doplnit tak banální věc jako je soupiska tak asi nebude schopnost dávat tam i další informace.
Je to prezentace klubu a jeho úrovně. Ty máš taky na baráku popisné číslo. Nač přece ty a tví známí ví kde bydlíš. Tak asi tak.
Jinak s takovým přístupem na co mít web vůbec.
Je k ničemu když ho nikdo neaktualizuje.

 
 
Dukla_GOOOL | Jihlava
08.07.2018, 17:48
 
 
Mě spíš vadí že nemáme další příchody, a klidně i zase cizince, loni byli dobrým oživením.. I mnohem chudší kluby jak my mají v kádru nějaký cizince někoho bych zkusil zase
 
 
Hhs23 | JIHLAVA
08.07.2018, 17:42
 
 
Reakce na HCD13: Tak mimo Poruby (nováček) Kadaně (tam j...
Jestli chce někdo soupisku tak vám jí s fleku napíšu. Kazdej kdo se o duklu trochu víc zajímá ví jaké hráče máme na soupisce
 
 
Dukla_GOOOL | Jihlava
08.07.2018, 17:38
 
 
Můžete mi někdo říct k čemu tak nutně potřebujete soupisku na webu? A že jí někdo už má a my ne?... A co jako??
 
 
La__Mouche | HCD/Žďár
08.07.2018, 13:43
 
 
Hoši, hoďte tu minulou sezónu konečně za hlavu. Já si to vytrpěl a vyvztekal v průběhu baráže a tejden po ní, pak jsem si to nechal rozležet v hlavě a teď už jsem v pohodě. Zvykněte si, že pod nepostradatelným Béďou holt bude Vlčák a když nás dovede zase do baráže, kde něco uhrajem, tak ho zas budemem mít rádi. Mějte na paměti ostatní kluby (ČB, Kladno, klidně i Slavia a Ústí..), který vyvozujou zodpovědnost každej rok, motaj hráče, gen. manažery a trenéry a i přes nesrovnatelně vyšší rozpočty (a stadiony, který nedráždí statiky) maj dlouhodobě horší výsledky než my. Já osobně si (nejen) tím pročištěním kabiny vyvozuju důvody, kdo je za promrhanou baráž nejvíc zodpovědný.
Uvědomte si, že v současný situaci máme přesně na to se motat mezi eligou a WSM a buďte za to rádi. Já se na WSM těším, za Kladno možná Džegr, Motor bude táhnout, rivalita s Třebkou a nováčci jako Vsetín nebo Poruba, to všechno mě zajímá. Kádr se nám skládá velmi slušně a to nemluvím o tom, že Béďa každoročně shání největší perly až před soutěží nebo před uzavřením přestupu na rozhodující část sezony. Takže klid, nohy v teple, užijte léto a pojďme se pak probít WSM k baráži. Smajlík
PS: bude to stále WSM? vždyť toho majitele WSM dlouhodobě vyšetřuje policie, kvůli podezření z podvodu dle Ponziho schématu..
 
 
08.07.2018, 12:53
 
 
Tak mimo Poruby (nováček) Kadaně (tam je to pochopitelné) jsou Dukla a Třebíč (tam o hokej moc zájem není) jediné kluby bez soupisek na novou sezonu. Zajímá mne důvod proč? Dokonce Slavie má soupisku a to i po tak velkém výprodeji Litoměřice taky a budou to skládat až co jim uvolní, tak proč ne Dukla. Hráče máme to je tak velký problém je tam vypsat? Není to zrovna dobrá vizitka chodu klubu.
Nebo je to snad tajné a nikdo se to nesmí dozvědět?
 
 
08.07.2018, 12:34
 
 
No já doufám že do 14 dnů v JIHLAVĚ
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 17:00 | Junioři
HC Kometa Brno
HC Dukla Jihlava
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov
×
Dnes v 13:30 | Dorost
HC Tábor
HC Dukla Jihlava