Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Eiffel" |  vypnout filtr
RSS RSS
12345678>
Eiffel | Jihlavská Dukla
19.10.2018, 16:56
 
 
Čagy je ve Zlíně, ale DUKLA je pořád tady, v Jihlavě. Takže přestaňme se jako fanoušci stejného klubu mezi sebou handrkovat a napadat. Pojďme táhnout za jeden provaz. Všichni jsme přece Dukláci. Všichni chceme zpět Extraligu. Měli bychom být jeden tým. Na hřišti i v hledišti! Takže zítra za 3 body. Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
19.10.2018, 09:46
 
 
Reakce na tomassinho: Jinak 30.10. hezkej špíl. Zlín - L...
Tak aby si to borci nezačali ze zvyku přihrávat Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
19.10.2018, 09:41
 
 
Reakce na tomassinho: Myslím, že jednatel dlouhodobě pro...
Kdybych měl tu moc, zapracoval bych na Mandym. Stavěl bych to na odchovancích, hráčích se vztahem ke klubu, městu, kraji. Tak se necháme překvapit.
Čagy mě bude na ledě chybět, ale je to jeho rozhodnutí a nám nezbývá než jej respektovat. Ať už se nám to líbí nebo ne. Víc s tím stejně nikdo nenaděláme. Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
17.10.2018, 13:48
 
 
Já ve vítězství Dukly věřím Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
16.10.2018, 19:14
 
 
Reakce na tomassinho: Změny v kádru ohlásíme zítra před ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
16.10.2018, 15:29
 
 
Reakce na tomassinho: Ahoj do ČB :) Máš pravdu, pravid...
Mě se líbí, jak multimédia Dukly děláte. Je Vás pár a časově to musí být náročné. Palec nahoru Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
16.10.2018, 06:52
 
 
Reakce na Esorimmer: Tak tohle umoznuji dnesni fora. Kaz...
Diskusní fórum je od toho, aby se zde diskutovalo. Každý člověk má právo na svůj názor! To je demokracie. Pokud nesouhlasím, mám možnost předložit své argumenty, proč tomu tak je.
Urážení a napadání vypovídá o úrovni člověka, který tak činí.
A ještě je tu jedno řešení. Nikdo nikoho nenutí, aby, si zde četl. Je to svobodná vůle každého jedince. Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
13.10.2018, 21:06
 
 
Reakce na kelt: Na Mandyho se těším. Nevím proč, ale mám...
Jo, taky mě to už napadlo. Další je Jirka Říha. Až se vrátí, zase bude hrát svůj nejlepší hokej. Ale je to i naopak. Třeba Šídlo byl jako Jihlavák tak strašně svázaný snahou a zodpovědností, že mu to vůbec nešlo. Každý jsme jiný...
Jinak dnes důležité 3 body a Andy zase za 1. Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
13.10.2018, 14:23
 
 
Reakce na imbík: Myslím, že pokud prohrajeme v Benátkách...
Věřím ve tři body, ale pokud ne, bude to hodně zlé. V pondělí volno, bez bodů a poté Slavia, Přerov, Motor a Prostějov. Vše týmy pro Play-off. Něco by se opravdu muselo stát.... Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
13.10.2018, 11:14
 
 
Golman zkušenost sama Smajlík
odkaz
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
13.10.2018, 11:06
 
 
Zajímavý hráč. A volný Smajlík .
odkaz
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
13.10.2018, 07:39
 
 
Reakce na tomassinho: A třeba v dalším cvičení ti tam po...
Za mě jednoznačně palec nahoru. Vše, co může pomoci k rozvoji hráčů je krok správným směrem. Za pár let se VR nejspíš stane běžnou součástí tréninku ve všech klubech a budeme se chlubit, že Dukla byla prvním průkopníkem.
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
12.10.2018, 20:50
 
 
Kouknul jsem na video Tomáše Chlubny trénujícího na virtuální realitě. Hned bych si to zkusil Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
12.10.2018, 15:38
 
 
Tak se nám to trochu uklidnilo a proto si říkám, že by to chtělo něco pozitivního. Je radost se dívat na hru Lukáše Anděla. Ten kluk roste zápas od zápasu. Udělal dobře, že zůstal v Dukle. Dostává zde hodně prostoru a času na ledě. Dobře bruslí, zvládá osobní souboje, nemá problém se zakončením, ale i připravit šanci spoluhráčům. Poslední zápasy jsem si všiml i schopnosti v pravý čas podržet puk a poté s rozvahou rozehrát. Průniky okolo mantinelu a krytím puku mi připomíná Čagyho (Dobrý učitel) . Navíc začíná režírovat i přesilovky, kde mi také připomíná Čagyho.
Má před sebou velkou budoucnost. Dukla Andyho udrží jedině za předpokladu, že postoupí do Extraligy, jinak je to na dlouhou dobu jeho poslední sezóna za Jihlavu. A proto doporučuji zaměřte se a sledujte možná i budoucího reprezentanta. Stojí to za to.... Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
09.10.2018, 08:35
 
 
Reakce na iceras: Také jsem dnes odeslal ;) ;) ;)...
I ty vítej DUKLÁKU Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
08.10.2018, 20:47
 
 
Vítej DUKLÁKU Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
07.10.2018, 13:11
 
 
Reakce na colorado44: Pan Krutiš kandidoval za cssd na 1...
Ano, jediná možnost byla vykřížkovat Rosťu, aby se posunul. Nepovedlo se....
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
07.10.2018, 12:59
 
 
Reakce na Imbik: Ono celkově, co udělali zastupitelé v J...
Já v Jihlavě bydlím. Takže na náměstí průhledy do podzemí a jejich následné zrušení. Již několikaletá rekonstrukce zastávek na bezbariérové a to takovým způsobem, že pokud prší, tak Vás přijíždějící dopravní prostředek MHD "nahodí" minimálně od kolen dolů (viz např. zastávku u Odboráku). Parkovací zóny, kde by měl mít dle mého názoru každý občan vzhledem ke svému bydlišti garantovánu jednu parkovací kartu zdarma. Omyl, platíme městu další daň za to, že zde žijeme a parkujeme. Střed města ovládly banky a ubytovny pro sociálně nepřizpůsobilé a zahraniční dělníky a tím na sebe navazující snížená bezpečnost. A už mě to nebaví psát dál, protože mi to nedělá dobře... Smajlík
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
07.10.2018, 12:33
 
 
Reakce na colorado44: Píše se tu že volby dopadly špatně...
Jaký? Kdyby se do zastupitelstva dostali alespoň Rosťa Krutiš s Kačkou Stráneckou. Věřím, že by na zasedání zastupitelstva dokázali jasně říct, co jsem psal v předcházejícím příspěvku.
Oba kandidovali za strany, které se podařilo centrálnímu vedení a nejen jemu v očích veřejnosti dokonale zprofanovat. Nikdo jim už nevěří. Měli desetiletí na to, aby dokázali vést společnost ku prospěchu a rozvoji. A jak to dopadlo je vidět třeba v rozvoji Jihlavy. Nedostatek míst ve školkách, nekonečný soud o pitnou vodu, zimní stadion, obchvat Jihlavy, nepřipravenost stavebních pozemků pro bytovou výstavbu atd.
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
07.10.2018, 11:55
 
 
Reakce na kelt: Multifunkční hala, případně rekonstrukce...
Souhlas. Jen s tím novým majitelem opatrně. Mohlo by se také stát, že se Dukla prostě přesune do jiného města Smajlík . Dokud je Dukla v majetku města toto nehrozí.
Víte, pořád se řeší jestli opravit stávající HZS, nebo jít do nové multifunkční haly. Ale přístup města i kraje by měl být křišťálově jasný. Multifunkční hala by přece nesloužila pouze hokeji, ale i kultůře. V moderní hale můžete pořádat takřka cokoli. Jestliže má být Jihlava centrem Vysočiny, je z mého pohledu nezbytné, aby disponovala odpovídající vybaveností a moderní hala k tomu neodmyslitelně patří. Já nevím, co je na tom pro zastupitele k nepochopení. Jihlava je bohužel "zaprděné maloměsto" a to hlavně díky "politické elitě" ,která zde po roce 1989 seděla a sedí na radnici. A mě se to nelíbí. Zdaleka se nevyužívá potenciál, jaký Jihlava má. Každý si jen hraje na svém písečku a přihrává si kšeftíky. Jihlava a Vysočina jako celek nikoho nezajímá!
Co je nejhorší, že i občané už rezignovali, což se projevilo právě u voleb Smajlík .
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 18:00 | Junioři
HC Dukla Jihlava
HC Kometa Brno