Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "HCDTOM" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
HCDTOM | Jihlava
15.02.2019, 16:45
 
 
Takže vlastně Béďa potvrdil moje slova, že je to pro Duklu nevýhoda. Tak jsem to bral a popisoval.
 
 
HCDTOM | Jihlava
15.02.2019, 16:27
 
 
Reakce na La__Mouche: ja bych to tema postup-sestup jeste nezaviral, s...
To bude na mne Smajlík za délku se omlouvám, to je pravda, výrazně omezit počet znaků Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
15.02.2019, 11:38
 
 
Reakce na chytry-clovek: Tak ukázal to i náš případ, ukázala to Olomou...
no právě, a hodně týmu se po té náročné transformaci na elh tým mělo o co opřít o baraáž. Najivní představa, že při tomhle systému budeme jinak, kdo postoupí bude dole a ještě hůř ty týmy, které teď v ELH jsou mají mnohem víc peněz, město je jim víc nakloněné, seženou si hráče dřív, však Zlín už teď podepisuje skoro všechny. Nováček přijde, nebude mit co sehnat, nebude mít čas vytvořit partu a zase hezky spadne. Hlavně Dukla, kde jsou sponzoři tak tak. Asi dobře víš, že mnoho z nich řeklo prachy dáma, až se aspoň rok udržíte. No a teď? to bude fičák pro Duklu si myslím. Fakt musím jít něco dělát Smajlík tak končím, každý má názor a čas ukáže, jestli je to pro Duklu dobrý nebo špatný krok.
 
 
HCDTOM | Jihlava
15.02.2019, 11:23
 
 
Reakce na chytry-clovek: Jak nemá logiku? Ve všech ostatních sportech ...
praxe ukazje, že to jde, Dukla postup, Dukla sestup. Logiku to nemá ve smyslu nějaké koncepce. Týmy, jako jsme my, prostě nemáme a nejspíš mít prachy nebudeme na to, abychom postoupili a vyměnili tým ( kvalitou) za 2 měsice. My (Béďa) potřebuje čas, potřebuje vytvářet koncepci, potřebuje tu berličku baráže. Vím, že jsme nebyli poslední, ale... a je to spekulace, ale pokud by ten systém byl takový jak je teď nový, tak si nejsem jistý, jak by to dopadlo. Verva už by zase jinak nasypala pro udržení, sehnali by si hráče. Oni už dávno veděli, že 13 nebo 14 místo je jedno a měli to na háku. To se stane i teď pravděpodbně 12 a 11 tým z elh bude v pohode o nic nehrát. 13 a 14 se budou řezat. a nebo ne, poslední bude někdo suverne. Dukla byla nováček, tak tam byl takový eutisiasmus a chtěli jsme nebýt poslední. Ale do toho se pouštět nebudu. je to spekulace a můj subjektivní názor, to je kravina řešit, prostě jsme byli předposlední, beru. Jinak logiku to má, ten tým se tam prostě snaží probojovat, je to těžký, vždycky je těžký dostat se o level výš, jak v životě, tak v práci, tak ve sportu. ale jde to a potom získáš tu výhodu zase ty.
No, pokud by tam bylo to, co jsi popsal v poslední větě, tak bych k tomu měl zase o něco jiný pohled. Jak říkám, uvidíme, snad to Dukle pomůže, ač si to nemyslím Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
15.02.2019, 10:41
 
 
žádná čas to nepřinese, vždyť ty týmy to pořád nebudou vedět, play off bude končit zase dlouho... Navíc to je jedno, složit tým, který se dokáže etablovat trvá sezonu,dvě... To, že pce mají cizince je pravda, ale za to nemůže system soutěží, ale deb/lní přestupní řád. Navíc to aplikují v tomhle systému, naopak, pokud se bude takhle padat, tak ty týmy budou brát už tuple cokoliv . Nemluvě o tom, že nějaký tým bude suvereně poslední a degraduje tím soutěž, ptž své hráče zase někam popujčuje/ rozprodá vzhledem k jasnému ubytku peněz na další rok, aby šetřil na jistou první ligu. Nebude o nic hrát, ani se přípravovat na baráž. Srovnání se švedama? mají baráž. Finové? myslím uzavřená soutěž, ale viděli jste někdy zápasy téhle ligy? Já totiž jo. Ho*vadina, jako přímý postup je k ničemu a myslím, že se to brzy změní. Možná se vám to zdá teď dobrý, ale nemá to koncepci, nemá to logiku, musí se ten tým probojovat. A že je někdo z Chance ligy utahaný? po jedné serii (semifinale) zbytek jsou poutáky... Týmy v ELH mají v nohách mnohem těžší soutěž, špatnou náladu v kabině, je tam tlak od sponzorů atd... Tahle baráž je férová. Navíc teď chance lize ubrali jedno potencialní místo. Kdyby se aspoň točili dva kluby, když už... nebo jeden přímo a 13 z elh by hrál baráž s druhým z chance ligy, ale tohle... Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Tak či tak to chce letos zkusit ten postup a věřit, že i po vybojované elh dokáže sehnat Béďa tým abychom pod sebe nějaký klub dostali, ale to je moc vzdálený Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
15.02.2019, 01:27
 
 
Liberec, Třinec, Sparta, vítkovice, Plzeň, Olomouc, Kometa,Hradec,Bolka, Zlín. V nejbližsi době poslední fakt nebudou, takže se bude točit.
Vary, CV, Lítvinov (ale ten těžko bude poslední, teď prachy mají na x let dopředu takový, že se nám o nich ani nezdá, takže hráče seženou), PCE.
Z chance ligy. Dukla, Motor,Kladno, Vsetin (dejme tomu). Přesně tyhle týmy se budou pořád jen točit. K čemu to je? Nemluvě o tom, že ještě v chance lize bude ten co spadl, je dost dobře možný, že bude padat a postupovat pořád ty dva stejné týmy. Teď byly dvě místa a celkem se postupovalo. Za poslední dva roky vždycky postup z chance ligy. Není dobrý, aby se postupovala bez konfrontace, chceš hrát lepší, musíš si vybojovat, ostatně za pár měsiců budeš hrát proti lepším, jsou to takové přijimačky, jako na vysokou.
Ohledně uzavřené elh, je potřeba si uvědomit, že by to bylo úplně jinak, ubylo by v čr profesionálu, na co tady hrát hokejisty, jako je Divišek, který si tady vyhraje peníze a hokeji nic nedá, zabírá místo v tragický chance lize, těch příkladů je mnoho. vznikl by určitý přetlak, každý by chtěl hrát elh a živit se tím a ne se spokojit s chance ligou, kde ty prachy taky dostane a ještě bez nervů. Takže by to bylo vlastně jako NHL, viděli jste někdo někdy vypuštěný zápas? na konci sezony? ikdyž ztraceli x bodů? Ptž tým se na to vy*** sponzoři odejdou, za to můžou hráči, tak je vedení týmu vyhodí, ptž má x dalších, kteří čekají. Nikdo si to tam nedovolí a tady by to bylo stejně, ikdyž v menším. Nepadali by týmy, ale padali by hráči o ligu níž na farmu. Teď je jim to jedno, "jo spadli jsme no, nevadí, budu to šmrdlat v chance lize za slušný prachy a je mi to jedno" Něco, jako hrát na nejvyšší urovni, to je dávno pryč... Tohle pseudo živení chance ligy je akorát na škodu, nikoho to nebaví, každý chce postoupit. Utrácí se peníze na hru proti poloamatérům. Motor má perfektní zimák, peníze, mládež, jednozančně do eligy patří. Proč se musí patlat tady?! Díky tomu novýmu systému se to bude točit bez přímé konfrontace. Takže kdyby ELH měla 18 týmu, a každý 25 hráčů, tak se ta kvalita udrží, tolik hráču česká republika uživí a má, plus nějaký cizinech v každém týmu taky je, ale neuživíme dvě profesionální soutěž, těch hráčů není dostatek. Všichni dobří, dejme tomu desítky hrůčů, kteří jsou schopni hrát elh se v chance lize najdou. Anděl, Pekr,Jiránek, Dostálek, třeba Hlinka ti by tam obstáli, Motor taky takové hráče má, Kladno taky, Vsetín to stejné. Ale to je moc málo na to, aby i chance liga měla kvalitu na druhou stranu na doplnění elh na 18 klubů by to stačilo. Nemluvě o tom, že kdyby chance liga byla farmářská s malým přijmem, tak by ti staří, kteří si ještě chtěji vydělat skončili s hokejem a byli tam mladí, vděční, kteří by čekali, zda nastoupí v ELH třeba. Mládež by šla nahoru, nízko nákladové farmy, stejně tam nikdo nechodí by prostě hráli s mladýma. Tohle je krok vedle a myslím, že se to do pár let potvrdí a opět zruší, ptž kdo postoupí má malou šanci se etablovat v elh a nemá ani možnost ukázat, ano jsme poslední, ale udělali jsme pokrok a oproti chance lize týmum jsme si tým vytvořili. Jenže teď je to jedno, budeš poslední a nějaký tým z chance ligy, který na tebe rozhodně nemá tě vystřídá. Není to spravedlivé, uvidíte, jak se to nebude líbit, až (jestli) bude Dukla na druhé straně barikády a po super sezoně, sehnani sponzorů vzbuzení zájmu lidí o hokej, dostavbě nového zimáku. sehnaní hráčů půjde dolů a budeme platit 250 kč za lístek na tuhle s***. šance spadnout bez jaký koliv keců je v podstatě 1/4, na 25 % spadneme. když tak někdy budeme viz ůvod příspěvku potencialni tymy na posledni místo Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.02.2019, 21:57
 
 
Jsme rád, že tady tentokrát nejsem proti proudu jediný. Tohle pro Duklu dobrý není a pro hokej asi spíš taky ne, souhlasím, co píše Falk. uzavření ligy s tím, že kluby, které splní by bylo lepší, než toto Smajlík čr nemá dostatek hráčů pro dvě profesionalní ligy a bohužel, i tahle "poloamaterská" soutěž se teď považuje za profesionalní a to je chyba. Chance liga by byla farmářšká a v elh navíc my, motor, Kladno, případně vsetín...
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.02.2019, 20:38
 
 
Reakce na imbík: Však i letos mají Motor, Kladno, Vsetín vyšší rozpočt...
co na té větě ti není jasné? Smajlík prezentoval jsem svůj názor, který je subjektivní a proto existuje možnost, že se pletu v což v tomto konkretním případě věřím. ptž pokud ne, tak to pro Duklu není dobrý krok.
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.02.2019, 20:11
 
 
Reakce na chytry-clovek: Tak ono nejde jen o to, jestli to bude Dukle ...
tak prvotně mi jde o Duklu, píšu to z pohledu fanouška Dukly. Z pohledu hokeje... nevím, třeba jo, ikdyž si myslím, že se budou pořád dokola točit ty stejný týmy a nemá to koncepci pro ty týmy na hraně.
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.02.2019, 19:52
 
 
Reakce na Imbik: Přesně tak, a když prostě by jsme byli poslední, tak ...
Postavíš tým v chance lize za velký prachy, jenže to postaví i Kladno, Motor, Vsetin, ten který spadne bude mít prachy.... Uvidíte, že to pro Duklu dobrý není. Treba se pletu, uvidime Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.02.2019, 19:01
 
 
1 místo teď 2. Padající z elh bude chtít hned nahoru, pro nás velký problém se v elh etablovat, když někdy postoupime. Nejmíň peněz. No, pro Duklu mi to dobře nepřijde Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
14.02.2019, 13:14
 
 
Reakce na Esorimmer: No, je dobře že si pamatuje aspoň jména některýc...
Smajlík Smajlík když už se nechal přemluvit do chance ligy, tak se před rozhovory informoval, navíc říct, že nějaký tým vyniká, když vede o tolik bodů není nikdy střela vedle Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.02.2019, 20:55
 
 
Dobře, že jsme nakonec ty poloamatery udolali. Smajlík Zase o krok blíž vítězství v ZČ
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.02.2019, 17:50
 
 
Reakce na fanda_007: To by mě taky zajímalo proč nechytá Volden :D :...
Bohužel ta informace ohledně planovaného rozhovoru padla už v době, kdy to bylo aktuální a mělo to být součást toho rozhovoru. Nevím, jestli se změní téma no Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
13.02.2019, 17:32
 
 
Nevíte, jestli bude ten rozhovor s trenérem golmanů? Smajlík Tomassino to tady zminoval, bylo by to zajímavý, nějaký info ohledně Voldena, proč se každý zápas golmani stridaji, proč se nestanoví jednička, když se to loni nevyplatilo atd. Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.02.2019, 21:48
 
 
stejně když to vemu, tak tým který bojuje o play off, jsou v soutěži 8 a nepředvedou vůbec nic, ani s 8 týmem tabulky to nikomu nic neda. Není to jen Kadaň, Ustí, Benátky... Nesnižuju výkon Dukly, ale teda nasazení hrůza, i to změnšení hříště by pomohlo aspon opticky Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.02.2019, 20:38
 
 
Reakce na hadas: Včera jsem zkusil Endála za stovku, že dá 2 a více :-...
jak to beres takovy nevyjiti? Smajlík Smajlík Já měl střelce proti Kadani taky právě a to se poštěstilo. Takže Endál je teď kámoš ne? Smajlík Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.02.2019, 20:16
 
 
Reakce na hadas: Když jsem to dával, tak 3,98. Tak jenom vrácení vklad...
pěkný kurz, škoda, bylo to kousek.
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.02.2019, 19:50
 
 
Reakce na hadas: O tom žádná, ale má se tedy připravit a když to půjde...
s jakým kurzem tohle nabízí? Smajlík
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.02.2019, 18:48
 
 
Reakce na hadas: Já souhlasím s tím, že do toho nikomu nic není, ale p...
Jo, trapný to je. Ale přínos pro chance ligu by to bylo
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
HC RT TORAX Poruba
×
Dnes v 14:00 | Junioři
AZ RESIDOMO Havířov
HC Dukla Jihlava