Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Imbik" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
imbík | HUMPOLEC
19.09.2018, 11:13
 
 
Reakce na Vakoz: Tak dneska prvni body z venku a věřím, ...
Souhlas
 
 
imbík | HUMPOLEC
18.09.2018, 20:35
 
 
 
 
imbík | HUMPOLEC
18.09.2018, 11:14
 
 
odkaz
Taky dobrý, ale po pravdě, nedivím se tomu. Škoda, že pan Řezníček nebyl takhle důsledný i po blamáži během baráže. Zdá se, že Vsetín na svazu někomu pije krev, tehdy ho vyloučili z ligy, protože se jim to hodilo a loni dali jejich Vitkovi za faul na naše poměry exemplární trest a teď je trestaji za nechani si dát gól, kdy to ovlivnilo mnohem méně, než ta blamáž v baráži.
Nesouhlasím s žádným podvodem v hokeji, ale potrestáni jen někoho, ve mě vzbuzuje dojem, že se zase trestá dvojím metrem. Nevěřím, že tohle je jediný ovlivněný zápas jak v juniorce, tak v celém českém hokeji.
 
 
imbík | HUMPOLEC
18.09.2018, 07:02
 
 
Jinak vstupenky na Kladně na zápas s Jihlavou jsou v předprodeji od 130 KČ až 170 KC a v den zápasu stojej130-180 jestli tomu rozumím dobře. Smajlík Dobrá politika, on nastoupí JayJay? Takže do našeho sektoru na stání 130 a vedle na sezení 150. No Extraligové ceny. A přitom je to možná ještě horší stodola než u nás, akorát mají kostku.
 
 
imbík | HUMPOLEC
17.09.2018, 17:50
 
 
Tak to je mazec no...... Melys teď Hlina. Navíc Hlína měl otřes i loni pokud se nepletu. To asi není úplně dobré.......
 
 
imbík | HUMPOLEC
17.09.2018, 16:02
 
 
To je to co tady někteří naznačovali už v sezóně případně během baráže. Však si vemte, kdyby těch 5 mega měla loni Dukla navíc. Určitě mohl ke Strakovi minimálně ještě jeden zkušený útočník dorazit. Jak jsem psal, první vlastník klubu, který ještě hází klacky pod nohy někomu kdo jim chce pomoct. Proto jsem i psal, že se baráž určitě neprodala, nicméně kroky města směrem ke klubu a ani hráčům nepomohly, spíš naopak.
Posila fajn!
 
 
imbík | HUMPOLEC
17.09.2018, 13:11
 
 
Není, jsem přesvědčen, že by Duklacisko pod svým pravým jménem sem nic o prodané baráži nesolil. A přeci každý kdo sem píše a myslí svůj,názor vážně, nemusi se schovávat za přezdívku. Nebo ne?
Když někoho zablokujes, určitě se najdou lidi co ti nadhodeji demokracii, právo na svůj názor, omezování osobní svobody a podobně. Takže jménem bys (dle mého) tomuhle předešel.
 
 
imbík | HUMPOLEC
17.09.2018, 12:16
 
 
Reakce na chytry-clovek: Snad se tady ta diskuze nezruší...
Jenže teď si vem, že podobných případů jako je Duklacisko je několik a teď to fórum tady uhlidej. Jinak souhlasím, že zrušit fórum je krok který se musí dopředu hodně zvážit. Když pak mrknu na fórum třeba Vysočiny, tak mě to děsí, že to jednou dopadne i tady takhle. Jenže, diky takovým jako jsou Duklacisko bych se tomu asi ani nedivil.
Nebo to udělat tak, že bys tady měl povinně uvádět celé jméno a bydliště (jako třeba Jihlava). Zajímalo by mě kolik borců by sem psalo dál a jak by se změnil styl jejich příspěvků. 😉
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.09.2018, 20:10
 
 
Reakce na duklačisko: A taky by me mohli lincovat a popr...
Pro začátek bude stačit ban.
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.09.2018, 19:57
 
 
Reakce na duklačisko: Nechci...bavi me dohadovat se s tr...
Tak hlavně, že ty nejsi trotl. Doufám, že dostanes ban a za pomluvy a lži o prodané baráži by tě mohli žalovat, to doufám víš taky, když jsme trotlove a ty jsi nadclovek.
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.09.2018, 18:39
 
 
Reakce na duklačisko: Vsak uvidis....baraz letos kladno,...
Hele od tebe bych je ani nechtěl.
Díky, že jsi mi vysvětlil, proč je škoda, že jsme Kadan dali 7-0 a proč jsou chudáci Islanders, když podepsali Skarka. Je vidět, že si tyhle názory umis obhájit. Že půjde do baráže Motor a Kladno je klidně možné, však týmy na to sestavují a kvůli tomu si mám přát prohrávat?
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.09.2018, 18:23
 
 
Reakce na Duklačisko: Ale o tom celou dobu pisu....vzdus...
Tvl..... ty jsi fakt matros. Preskakujes z jednoho téma na druhý a placas samé nesmysly.
Ještě jednou k té Kadani napsal jsi přesně Dukla- Kadan 2-3...... , po zápase jsi napsal ..škoda, teď přijde facka na Kladně. Takže ze sebe nedělej mučedníka, že jsi jen tipoval a že to neznamená, že si to přejes. Na zmínku o podpisu Skarka smlouvy v NHL jsi napsal Chudáci NY. Takže pokud ti jde o Duklu jak jsi psal, že jí fandis 35 let, tak tohle nemůžeš přece myslet vážně? Vždyť Dukla za to má peníze za podpis smlouvy Skarka plus za hostování u finů a pokud se mu ve světě bude dařit, tak jedině dobře ne? A k tomu tipu už tu zaznělo moc. A ty si to stejně omluvis po svém.

K prodané baráži, nevím jak to bylo se Znojmem tehdy jsem Duklu ještě nesledoval, ale za baráž 2018 dávám ruku do ohně, že prodaná nebyla. Leda, že by město tlačilo na vedení a na hráče ať to pustí, ostatně kroky na městě určitě nikoho nepodpořili. Ale, že by hráči, případně vedení baráž prodali je totální nesmysl. Už vidím Cagyho jak tu prodá baráž, obreci to, opakovaně dostane nabídku od Zlina a on jí odmítne s tím, že tady s Duklou bude jezdit do Kadane a Benátek místo toho, aby si v klidu hrál v extralize 2-3 pětku a jezdil do Brna či na Spartu. Nehledě na těch nespočet sezón, který se tu nadřel, aby tady ta ELH byla. To da rozum opravdu. Andel a Dostalek tu zůstali respektive sem přišli, že tu ELH nebude do doby než tu bude zimak a silný sponzor. Jojo pádný názory
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.09.2018, 08:47
 
 
Reakce na Duklačisko: Musi byt tady nekdo proti nepoucit...
Jo tak to jo, to znamená, že tvůj pesimismus obnáší přání prohrávat s Kadani a vysmivat se Islanders, že podepsali Skarka? Tak to jo, to má velkou váhu. Smajlík To je dobrej způsob jak dát vědět o neúspěšné sezóně. Napíšu to ještě jednou. Úspěšnou ze sestupové sezony tu nedělá nikdo. Je to trošku prekroucene, ale to je fuk. Nemá cenu na tohle reagovat jen mě zajímal objektivní důvod si přát prohru s Kadani a Islanders se smát, že podepsali Skarka. Jak tohle má Dukle pomoct. Asi jsem to nepochopil.
 
 
imbík | HUMPOLEC
16.09.2018, 08:21
 
 
Reakce na Duklačisko: Procpak? Tady se musi stale jen ch...
Ne to rozhodně nemusí. Jenže ty jsi extrém. Ty jsi takový borec, že jsi se zde i vysmál ironicky Skarkovi, že podepsal v NHL, přitom to klubu přineslo zajimavej peníz a u něj to ocenilo dosavadní růst v hokeji. Dneska ho pro příklad chválí hokej. cz , že vychytal výhru 6-1 v prvním zápase za Pelicans.
Kritika je dobrá, pokud je objektivní a dejme tomu přínosná. Ty se jen pesimisticky a provokativně vysmivaš. Něco jako cez, nebo Vezir. Nebo jak si jinak vysvětlit tvoje 2:3 ......škoda, teď přijde oblibena facka na Kladně? Nechápu.......
 
 
imbík | HUMPOLEC
15.09.2018, 23:04
 
 
 
 
imbík | HUMPOLEC
15.09.2018, 22:52
 
 
Reakce na Jerryk: Tak dnes sem zahájil sezónu a byla to ...
To souhlas, hlavně maká a bojuje a to se mi líbí.
 
 
imbík | HUMPOLEC
15.09.2018, 21:38
 
 
Jinak faul od Hrnicka mi na videu přišel docela pras.rna. Nebyl jsem teda u toho, potřeboval bych vidět tu ruku na úrovni hráčů, ale z kamery která to snímá při vysílání to vypadalo docela pras......
 
 
imbík | HUMPOLEC
15.09.2018, 21:26
 
 
No dneska dobry 3 body a super souhra 2 pětky. Bohužel zápasy s odevzdanou Kadani nás nikam neposouvaji. Doufám, že Béďa dneska viděl, že uzavřená Chance liga je hloupost. Na Kladně věřím v minimálně bod.
 
 
imbík | HUMPOLEC
14.09.2018, 19:48
 
 
Reakce na AJET0: S tím Říhou je to smutný.... Možná svou...
Tak nějak. Tak ještě jednou, dokud bude mít Říha platnou smlouvu v MB jeho angažmá v Jihlavě je reálné jako výhra ve sportce.
A nějaký sliby Kladnu? No pokud Bolka bude šlapat a vyhnou se jim zranění, tak je třeba i možné, že tam Říha vydrží. V opačném případě tomu nevěřím. Jirkovi taky slíbili, že s ním na sezónu počítají a pak ho poslali na Kladno, takže asi tak o jejich ferovosti. V tomhle jsem rád, že Beda řekl ne a počkáme si na hráče do konce sezony.

HCDTOM : zvláštní, že borec co tu loni pořád se ohání statistikou, tak napíše, že presilovky máme k Smajlík , když jsme v nich první s procentuelním využitím přes 41% ono se ohanis statistikou, když se ti to hodí vid? Ano souhlasím, neudržení Extraligy je neúspěch a pokud trenéři neodešli, nebo nebyli odvoláni po sestupu, tak tady teďka celou sezónu budu psát, že je vše na ho....? Tak to radši doufám, že klubu dojde trpělivost a fórum tady zavřou. Po výhře nad Motorem od tebe ani příspěvek, sotva se o gól prohraje v ambiciózním a hlavně v sehraném Prostějově, tak to tady valis. Asi tolik k tvé objektivite, kterou ses tady loni oháněl.
 
 
imbík | HUMPOLEC
14.09.2018, 12:06
 
 
Reakce na HCDTOM: To je pravda no. Tady se i z pádu z EL...
Pišeš, že je tu něco překrucovano a přitom sám pišeš, že se tu dělá z pádu ELH dobrá sezona? Prosím buď konkrétní a řekni kdo tady udělal, nebo dělá z neudržení ELH dobrou sezónu?
Já tu zatím jen registroval zastáváni se, že z bilance 2 porážky a jedna výhra není na vyhazování trenérů případně na hodnocení posil, neposil. Sám si byl pro velkou obměnu kádru, dokonce jsi psal ( pokud si dobře pamatuju), že bys ještě dvě jména přidal. No a teď je s podivem, že působíme nesehraně a jak tady je občas prezentováno výkony jsou k Smajlík
Chtryvloclovek: On by Beda určitě Top beka do týmu bral, proto jsme se i o Rihu zajímali, ale prostě do Dukly v žádném případě, tak já nevím jak to chceš udělat? Zeptej se a zkus přemluvit Látala, Jirku bys přemlouvat nemusel to jsem si jist.
Top beci v čr snad stojej frontu a čekají až je někdo angažuje do Chance ligy?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava