Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jezek.bodlik" |  vypnout filtr
RSS RSS
jezek.bodlik | Jihlava
12.10.2018, 19:44
 
 
Reakce na redcraft20: Můj tip na letošní jedničku byl Ve...
Nemáš špatný tip, ale než se rozjede kolotoč jednání, zda by to bylo vůbec reálné, zda by byla vůle z obou stran, zda by jeho případný příchod byl opravdu přínosem - kolik kol by zatím uběhlo?
Mám bohužel pocit, že si v brance musíme vystačit s tím, co máme. Béďa je dobrý jednatel, umí týmu sehnat "novou krev", ale každý tým si ty dobré brankáře drží jako klíště.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
12.10.2018, 19:28
 
 
Reakce na AJET0: Já bych spíš nejvíc uvažoval nad posíle...
Brankáře bych ještě nezatracoval, doufám, že se v lize brzo rozkoukají. Samozřejmě, laciný gól zamrzí, ale kde najít brankáře, který ho nepustí? Když už si vychováme někoho "šikovného", odejde do ciziny (i když ruku na srdce, ani ten Kořenář neodváděl minulý rok pokaždé výkony, které by si dal za rámeček).
Já bych kladl důraz na souhru. Když už pustíme gól, umět na něj odpovědět a tlačit se za zvratem zápasu (v ideálnějším případě dát gól první a snažit se odskočit dalšími). Po puštěném gólu pak provést analýzu chyb - když obránce i několikrát za hru namaže soupeři, pak to asi gólman vždycky nezachrání a nebude to jen jeho vina.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
12.10.2018, 19:04
 
 
Reakce na hadas: Než tady začneš psát takový výblitky, t...
Bylo potřeba to tu trochu "odlehčit" humorem, nervozita nás svazuje před dalším zápasem, kdyby to co jsem psal ten program opravdu "uměl"- bylo by to na zdvihnutí sebevědomí. Kluci jsou ale šikovní a bude stačit, co je a možná z nás konečně spadne ta "deka".
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
12.10.2018, 18:59
 
 
Reakce na HCDTOM: Tohle je blábol týden na DF mám pocit ...
Jsem rád, že jsem rozčeřil "nudné" příspěvky tohoto týdne, aspoň je tu veselo.
Smajlík
Pokud to bylo "zadarmo", jak píše Janosik (to si sice nemyslím), tak fajn, za každý nápad, který by klukům pomohl dávám palec nahoru.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
12.10.2018, 16:33
 
 
Velmi mne překvapila zpráva o virtuálním tréninkovém prostoru. To jako dostanou naši hokejisté takové ty 3d brýle a budou se koukat na pohádku o tom, jak dávají gól Dominiku Haškovi?
Nebo to bude impulz pro brankáře, který díky 3d brýlím vychytá i nechytatelný nájezd božského Jardy Jágra?
Smajlík
Kdybychom nevěděli, co s penízky, tak každá pomoc Dukle dobrá, ale nebyla by investice do reálných hráčů Dukle prospěšnější?
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
10.10.2018, 21:07
 
 
Po dnešním zápase se těžko hledá nějaké pozitivum. možná jedno ano - Na počet nastřelených hráčů jsme s přehledem vyhráli.
Jinak - tlačíme a nedáme gól - hrajeme přesilovku a nedáme gól - máme akci a nedáme gól - využijeme chyby soupeře a stejně z toho není gól.
Bez gólů se to hrát nedá!
Hra nemá hlavu a patu, často jen rozehrajeme bez nějaké jasné vize, spíš to působí snahou zbavit se puku a jít střídat. Hře chybí chvilku srdce, chvilku zápal, chvilku chuť hrát, chvilku dravost - je to taková letargie, kterou by "favorit" soutěže a adept "na extraligový návrat" mít neměl.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
03.10.2018, 21:35
 
 
Za vítězství můžeme být rádi, první dvě třetiny se nám nedařilo skoro nic, i když šance tam byly. Jenže když zvoní jen tyče a nedaří se pěkné šance, přijde deka a šmudla gol na konci první a zvýšení stavu na 1:2 nám moc nepomohlo. Naštěstí nám protivník nabízel další a další přesilovky až to konečně pomohlo se odrazit ode dna. 55 minut jsme měl pocit, že se potkali dva outsideři, posledních 5 minut bylo asi nejhokejovějších. S tímhle takový Vsetín neporazíme, snad nám to půjde příště doma lépe.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
03.10.2018, 11:46
 
 
A dneska, dneska, dneska Dukla VYHRAJE...
A dneska, dneska, dneska se KONEČNĚ DOČKÁME...
DESET! DESET! DESET! Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
29.09.2018, 23:03
 
 
Budu velký optimista a napíšu, že se dnešní nepovedený zápas už nebude opakovat. Jenže... Obrana dělá stejné chyby. Útok má problémy s koncovkou. Taktika nám nějak nejde, pořád je to takový nemastný neslaný výkon. Odvolání trenéra to asi nevyřeší, chce to prostě zabrat, vyhodnotit chyby a makat až do krve na jejich odstranění.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
26.09.2018, 21:16
 
 
Dneska jsem měl trochu strach. Dukla si vždy vybudovala těsné vedení - bohužel zlepšení v druhé a tlak v začátku třetí třetiny nepřinášel očekávané góly, spíš přišla nervozita, chyby, vyrovnání výsledku. Když pak před koncem dostala Třebíč svoji přesilovku, viděl jsem to na další vyrovnání. K nadšení většiny stadionu se to nestalo, naopak díky skvělé unikovce a díky ještě skvělejšímu nájezdu jsme konečně odskočili.
Jsem rád za tři body, ale pořád se ptát, jak pěkný výsledek bychom získali, kdybychom lépe využívali šance a všechny přesilovky hráli poctivě a naplno (a ne jako často jen dojížděli soupeřem vyhozený puk bez pořádného tahu na bránu)
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
24.09.2018, 18:45
 
 
Musíme zabrat. 1:1 je takový nic moc výkon, je potřeba si o přestávce šáhnout do svědomí.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
23.09.2018, 16:22
 
 
Je potřeba vyhodnotit chyby, po prohře zdvihnout hlavu a na 200% se vrhnout do dalšího zápasu, ať dopadne lépe.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
19.09.2018, 20:32
 
 
Tak po základním čase remíza, uvidíme, zda se zadaří druhý bod.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
19.09.2018, 18:14
 
 
Náš brankář válí, držím palce za první venkovní výhru. Olé Dukla do toho!
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
18.09.2018, 08:25
 
 
Jsem rád, že se tu objevují podobně smýšlející fanoušky, kterým není lhostejné, že se nějak množí útoky na hráče Dukly. Je to vzácná příležitost exemplárně potrestat útočníky, aby i ostatní viděli, že jen tak někoho napadnout se nevyplácí, Vždyť příště mohou napadnout někoho z nás, když se bude např. vracet z hokeje.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.