Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jezek.bodlik" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234>
jezek.bodlik | Jihlava
13.04.2019, 06:58
 
 
Reakce na velký_vezír: Asi už jste oplakali vyřazení v play off s mužs...
Těšit se na Duklu můžeš, já naopak doufám, že ti to těšení dlouho nevydrží. Každý tým nechce být trvale v první lize, když se mu rýsují možnosti extraligy. Až někdy bude Třebíč podávat výkony umožňující postup do extraligy, tak to pochopíš, zatím k tomu má Dukla blíž Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
28.03.2019, 07:37
 
 
Článek s Béďu potěšil, zazněly jména, které bych na soupisce uvítal, opravdu jsou to dobří hráči a pokud opravdu všichni zůstanou, stačí je jen náležitě sehrát. Pokud ještě někdo další zůstane, bude to fajn, o tom, koho přitáhneme nového je těžké spekulovat, na každého bohužel nemáme, abychom ho zaplatili a nemá cenu sem tahat nějakou "celebritu" jen kvůli jménu, to radši nějakého srdcaře. Brankáři jsou jasní, tudíž úkolem je postavit trénink na tom, aby se jasně profilovala "jednička" týmu, zbylé dva můžeme točit v méně dramatických zápasech (což v první lize není problém, viděli jsme to tuto sezónu). Pokud se vše podchytí hlavně v tréninku a přípravě, mohly by se odstranit některé chyby, které nás pak stály zbytečný gól od soupeře. Uvidíme další sezónu, třeba bude psotupová
Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
22.03.2019, 21:07
 
 
Dnešní zápas prohrály hloupé chyby, které si Kladno s rozvahou toho, který vede na zápasy 3:1, pohlídalo a trestalo v podobě gólů. My jsme 2x rozjiskřili radost v srdcích, ale jinak dost hráčů od stavu 1:2 působilo dost odevzdaně a letargicky - např. celá druhá třetina, to bylo až bolest na to koukat. Hokejově to zvedal Čagy a trochu Bezúch, ale ostatní nic moc, takový Pekr se sice snažil a lítal, ale na co šáhl, to se se mu dnes moc nedařilo a trenéři na to nereagují? Proč ho nestáhnou, když vidí, že nemá svůj den? Nebo proč to nějak neprotočí? Podle trenérů jsem jen jeden trenér netrenér, nad kterým ohrnou nos, ale i já vidím, že naše přesilovky nemají hlavu a patu a dneska nám v závěru utkání zabránily dát kontaktní gól nebo dokonce srovnat.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
20.03.2019, 21:29
 
 
Doma doufám ve výhru. Víc nemám moc chuť se ke dvojici zápasů rozčilovat. Trenéři by měli nějak tým zvednout, pokud v pátek nechceme "rozpustit" led, držím palce, Kladno se porazit určitě dá!!!
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
19.03.2019, 20:32
 
 
Dnešní zápas hodit za hlavu, Kladno bylo motivované doma vyhrát, ale i v druhém zápase jsme ukázali, že umíme zabrat a urvat výhru pro sebe. Dukla jedem, stav 2:2 na zápasy není ostuda, Kladno je těžký soupeř a jestli to půjde dál systémem jednou dole, jednou nahoře, rozhodovat se bude v 7 zápase.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
16.03.2019, 22:21
 
 
Dneska se mi to moc líbilo, takové nasazení bylo přesně ono a hlavně ukazuje se, že ti na Kladno platí - vždyť bylo schopné se prosadit jen za cenu dost ošklivé pacifikace našeho brankaře. Jestli s takovou pomýšlí někdy na extraligu, měli by přehodnotit priority a ani stovka Jágrů a Plekanců jim takový "antihokej" nezmění. Hoši děkuji a držím palce, ať nasazenou laťku udržíme i na Kladně, bude to dost těžké. Byl jsem přímo v dění, takže jen z doslechu prý padl v TV komentář typu, že nám rozhodčí nadržují. No nevím, oni pouštěli dost na obě strany a na jeden zákrok, co budou určitě na kladenském fóru kritizovat bych našel aspoň dva podobné kladenské. Nejvíc nesouhlasím ohledně trestů po faulu na našeho brankáře, ale holt to vyhodnotili, jak vyhodnotili a ta krev, co se musela odstraňovat asi "není nic vážného".
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
15.03.2019, 21:38
 
 
Nějak jsme dnes hlavně hodili za hlavu motto "o návratu" a další hecovačky, které nám asi mají "pomoci" v postupu do extraligy. Opravdu ale máme ten potenciál? Vidět dneska byl možná ze začátku, tam šance i tlak byl největší, bohužel jsme hloupě 2x inkasovali (obě situace podobné, my tlačíme, vytváříme šance, přijde protiútok a hned gól). Obrana žádná velká jistota a chyby, Niklas taky neměl svůj den (ten třetí gól, navíc při vlastní přesilovce, nás rozdrtil). Přesilovkami si nepomůžeme, o jejich tragičnosti se tu psalo, psalo a psalo, ale povolaní to prostě ignorují, proč se snažit, že?!? Úcta před Jágrem byla až trapná, ten tam měl doslova dálnici, naštěstí, že už mu tu nehraje jako v jeho nej letech, to bychom dneska schytali desítku. Máme zítra o čem přemýšlet a trenéři by konečně měli začít gumovat ty chyby, co pořád děláme. Stadion narvaný a má koukat na takovou bídu bez zápalu, dravosti, bojovnosti? Trochu života do hry vnášeli jen Čagy a Pekr, ostatní dneska působili dost unaveným dojmem.
A jedno na konec - můžeme nadávat na výkony rozhodčí (taky nám něco odpustili, ale některé zákroky Kladna, které nikdo neodpískal, volali po nějaké stížnosti) - hru jsme si ale prohráli svoji špatnou hrou!!! Tak ruce z kapes, makat, drtit soupeře a žrát led, když to bude potřeba. To je Dukla, kterou chceme vidět.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
11.03.2019, 21:17
 
 
Tak i někteří hráči staré grady ukazují, že nahrát nebo dát gól se nezapomíná - aneb legendy v exhibici proti Kanadě Cihlář, Poukar, Válek, Ščerban - pořád to v sobě mají.
To je důvod, proč Kladno a jejich dva "důchodci" (pokud nastoupí) můžou být tím nejhorším , co si můžeme přát.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
06.03.2019, 20:21
 
 
Dneska se už zase ukazuje ta stará Dukla, snad to dokopeme do vítězného konce v dalším zápase před narvaným Horáckým stadionem :=D
Hoši děkujeme!
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
02.03.2019, 20:31
 
 
Rychle hodit prohru za hlavu a příštĕ zase za 3 body!
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
02.03.2019, 20:31
 
 
Proč jsme nezopakovali včerejší výkon? Tahle liga - to je nahoru dolů, kde na to má fanoušek brát nervy? Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
01.03.2019, 20:31
 
 
Dva góly, málem dokonce tři (škoda, že šance na třetí skončila místo v síti překombinováním), v oslabení, to ukazuje na sílu mužstva jako je naše Dukla. Po vlažném rozjezdu v první třetině jsme předvedli skvělou druhou třetinu a třetí v klidu dohrávali a šetřili sílu na zítra. Jediným mínusem vidím naše PŘESILOVKY (asi si začnu dělat statistiku, kolikrát už se nespokojenost s naší přesilovkou a fóru objevila, asi by to byla zajímavá čísla)!!!
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
27.02.2019, 12:18
 
 
Jedeme play off, držím palce za tu správnou formu, v pátek na značkách Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
13.02.2019, 21:26
 
 
Ještě že jsme to otočili, už jsem se bál. Je to pěkné, že nějaké body zase bereme .
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
04.02.2019, 21:51
 
 
Výsledek hodně potěšující, myslím, že dostatečně ukazuje rozdíl mezi vrcholem a dnem tabulky. Na druhou stranu bylo vidět něco víc než jen góly, pěkná rvačka určitě "bijcům" zdvihla náladu, hlavně, když se podařilo dámské publikum odměnit skoro "striptýzem" kadaňského hráče Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
30.01.2019, 20:59
 
 
Hoši děkujeme Smajlík Držím palce do dalších zápasů
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
30.01.2019, 20:58
 
 
Tak se ukazuje, že sílou a nebezpečím bude naše druhá třetina Smajlík
Doufám, že se nám bude dařit i v těch zbývajících třetinách, ať první místo udržíme!
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
29.01.2019, 20:25
 
 
Tak jsme trochu vychladl na hodnocení včerejší prohry. Byly asi erupce na slunci, vždyť i favorizovaný Vsetín si ošklivě polámal hokejky v zápase s Třebíčí. Havířov se ukázal jako nepříjemný soupeř, doufám, že se zítra bude dařit lépe, přece jen tempo zápasů je vražedné.
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
26.01.2019, 22:10
 
 
Opravdu to hlava nebere, jak dokážeme ztratit úspěšně rozjetý náskok. Hrajeme přesilovku, Kladno navíc odvolá brankáře a ve stavu pět na pět (tedy dle jiných komentářů včetně brankáře 6 na 5) si minutu před koncem zkomplikujeme zápas.
V jiných komentářích se budeme omlouvat marodkou, hrou na tři pětky a štěstím Kladna (hlavně ze začátku jsme měl pocit, že sotva vystřelí na branku, je z toho buď velmi nepříjemná situace nebo gól), ale zápas se prohrával v jiných částech hry.
1) hrajeme bez důrazu, což kvalitní soupeř jako Kladno trestá
2) děláme opakované chyby v rozehrávce
3) nejsme schopni si bodově pomoci přesilovkou, naopak dnes u nás platilo nedáš - dostaneš!
4) všechny akce do útočného pásma taháme přes mantinel až za bránu soupeře, modrá čára, clonění, kombinace před brankou, to v zápase strašně chybí, pouze v ojedinělých záblescích
5) dnes kromě Čagyho, Pekra a Osmíka (a ani ti nejsou zcela ve formě a nepodávají v jiných zápasech výkon dle svých možností) ostatní skoro neviditelní

P. S. Nic proti Honzíkovi, ale některé góly možná chytit mohl, na druhou stranu slušně zabetonoval nájezdy
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
23.01.2019, 20:16
 
 
Ještě, že jsme se rozehráli. Za stavu 2:2 jsem se začal bát další plichty.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.