Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jezek.bodlik" |  vypnout filtr
RSS RSS
12>
jezek.bodlik | Jihlava
09.12.2018, 08:54

Včera dorazil slušný počet diváků a byl k vidění rychlý hokej, pěkné akce i celkem velký počet přesilovek, kdy o dramatické chvilky není nouze. Jenže to bylo především pro fanoušky Motoru. Dukla odehrála velmi dobře hlavně první třetinu, psychicky nám moc nedalo nevyužití přesilovek, které jsme dostávali jednu za druhou. Podle otřepaného "nedáš, dostaneš" nám tam z jedné tlačenice procpou gól a najednou jako kdyby nám někdo hodil cihlu na pedál s nápisem "brzda", Motor nás začal přehrávat, byl u puků dřív, prostě ho ten gól správně nakopl. Po druhém góle už nebylo co řešit, to jsme to opravdu spíš "dohráli".
Věřím, že se Dukla zvedne, zase přijdou výhry, třeba se udržíme i na prvním místě, ale jednu věc musíme udělat bez protahování - přesilovky!
Byl to včera hlavní pilíř, který nám zápas prohrál. Naše přesilovky se od těch budějovických lišily jako noc a den. My to taháme přes mantinel a rohy, každou střelu na bránu si pečlivě rozmýšlíme a často to nakonec přetavíme v nic neříkající nahrávku nebo když už to jde na bránu tak je to tak od modré bez pořádné clony či někoho na dorážku. Budějovice přesný opak s tím, že to zavánělo postavením v brankovišti (párkrát za to byl i hráč vykázán) a podle prvního gólu lze říct, že i takto se dá do brány protlačit nějaká "šmudla"
Nevím, jak se dá náš systém přesilovek překopat, ale tak, jak ho hrajeme to prostě nejde, využít přesilovku jednou za čas a to jen jednu z mnoha, to nám může podrazit nohy v důležitých zápasech, teď ještě o nic nejde, nějaké další body vybojujeme.

05.12.2018, 20:29

Jupííí!!! Další výhra. Hoši děkujeme a s chudí na "BUDĚJICE"

26.11.2018, 20:54

Očekávám, že dostanu možná vynadáno od jiných fandů, ale začali jsme hrát až v třetí třetině, ty dvě předchozí byly dost často parodií na hokej a někteří hráči by se měli za své výkony omluvit.
Asi na nás visela "vsetínská" deka, herně jsme se probrali opravdu až ke konci, udělat to dříve, určitě bychom tím tlakem procpali víc gólů.
Možná hráče "zaskočila" návštěvnost, ve srovnání s narvaným Lapačem bylo dnes diváků poskrovnu, dokonce tam, kde obvykle stojí kotel dnes zela díra jako do Macochy.
Snad to tady někdo z kotelníků na fóru vysvětlí, ona pak podpora, kdy klasický kotel suplují jiní tak nevyzní.

24.11.2018, 20:09

Teď teprve začne práce trenérům - zjistit proč tak mizerný zápas a proč tak mizerný výkon. Jak už tu bylo psáno, kdyby to byla prohra třeba o gól po urputném hokeji, kdy by se hezké akce přelévaly od jednoho týmu k druhému, nikdo to řešit nebude. Ale tolik gólů? A hlavně ty poslední po evidentních chybách. Je třeba do dalšího zápasu najít zase motivaci, vyhnat tuhle "deku" z hlavy a snažit se hlavně odbourat chyby, které odbourat půjdou - jinak se vynoří v nejméně vhodnou chvilku, např. když se budeme rvát o návrat od extraligy, kde se dá taky očekávat velmi kvalitní tým jakým dneska byl Vsetín, tomu víceméně vyšlo vše a navíc se blýskl i pěknou návštěvností, já slyšel 6000 diváků, to se nám už dlouho nestalo.

24.11.2018, 18:46

Druhá třetina nás nenakopla a ani změna v bráně nepřinesla "štěstí". Přesilovky jsou trápením diváků a přikláním se k televiznímu komentáři v cca 7 minutě, jsem zvědavý, co s tím trenér Vlk vymyslí? Zatím mám pocit, že na Vsetín přijela nějaká Dukla záloha B! Tak kluci budíček a makáme, teď není čas na nějaký ostych z televizních kamer.

24.11.2018, 17:51

První třetina je teda z naší strany bezzubá. Když už se k něčemu dostaneme, tak zazmatkujeme a pořádná střela na bránu to není, O přesilovce škoda mluvit.
Doufám, že podobně jako Liberec zabereme a v druhé třetině předvedeme pořádný hokej.

21.11.2018, 21:24

Každý zápas je těžký, každý soupeř může být nebezpečný. Jsem proto rád, že nás ve spanilé jízdě zatím nikdo nezastavil, každý vyhraný zápas nejen pomůže s pozicí v tabulce, ale zvedá i morálku, jistotu a herní pohodu hráčů.

19.11.2018, 20:15

Jedině Dukla! To musela být kanonáda. Krásný výsledek, důležitá venkovní výhra a prodloužení formy a doufám i vítězné série i na další zápas.

14.11.2018, 21:06

Tak tip s nulou mi vyšel, počet gólů ne, byl to takový fotbalový výsledek. Přesto hoši děkujeme a jen tak dál (a gólově i lépe) do dalších zápasů.

14.11.2018, 16:58

Dneska držím palce a těším se na další, důležitou, venkovní výhru.
Tipuji tak 0:3 z pohledu domácí Třebíče. Góly za nás Pekr, Dostálek, Skořepa, v brance Brož a jeho další nula Smajlík

13.11.2018, 19:39

Včerejší vítězství potěšilo, hezká pocta veteránům, i když mně osobně se ty dresy nepřišli moc hezké a nemohl jsem se zbavit pocitu, že nás chvilkami trochu "zešněrovali", určitě jsme měli na víc.

03.11.2018, 19:40

Gratulace k důležité venkovní výhře, okořeněné vynikající nulou na kontu. Takové zápasy dělají tu správnou pohodu v hlavách hráčů a těším se na další zlepšování v dalších zápasech.

31.10.2018, 20:41

Dneska byl k vidění zajímavý hokej, u obou týmů pěkné góly, zajímavé šance, které bohužel (z pohledu Dukly) a bohudík (z pohledu Kladna) neskončily v síti, zvonila tam i nějaká tyč. Během pár minut se dostavila nervozita, která jeden nebo druhý tým zešněrovala a nedařilo se nic od vhazování počínaje po přihrávky a zakončení konče. Infarktové stavy pak vystřídalo hraní od útočné zpět do obrané a nějaký chumel ve středním pásmu, kdy to vypadalo, že jen bráníme. Některé zákroky sudí dost přehlíželi (ne že by naše přesilovky nějak ohrožovali soupeře, tam máme pořád viditelnou slabinu).
Za tři body jsme byl víc než vděčný, bohužel zážitek z vítězství zkazilo pár kotelníků a jejich pyro, díky kterému okolní fandy doslova "vykouřili". Ono se dá oslavovat i jinak, to prostě bude zase zbytečná pokuta.

27.10.2018, 23:46

Jsem rád, že Dukla dokázala otočit a urvat velmi cenné body. Nejde o to. s kým hráli, ale konečně se rozjíždíme bodově i venku. Hoši, teď jen v této herní nastartovanosti vydržet a pořádně naklepat i takové Kladno.

25.10.2018, 20:47

CEZ je provokatér, využívá toho, že stadion je naší bolístkou. Každý soudný člověk ví, že se to musí řešit, každý politik to klidně přehlíží už několik let.
Přitom by to bylo jednoduché - multifunkční hala, která by sloužila i dalším věcem (má to v názvu pane CEZ).
Že je to drahé?
A přestavovat x let starý stadion, který nemá ani adekvátní parkoviště, je snad zadarmo? Připomíná mi to kupování auta. Než by si lidé koupili něco moderního a nového, tak jen kvůli ceně (budu se držet při zdi a zvolím jen půl milionu) si koupí si v nějakém bazaru ojetinu zhruba za sto tisíc.
A tím pádem každý rok nalije do této ojetiny další peníze - hned po koupi to bude chtít vyměnit tekutiny (olej, brzdovku, směs do klimatizace), pak to určitě bude mít dost najeto, takže bude "proprděný" výfuk, opotřebované tlumiče a brzdy, motorové rozvody a různé filtry. Chvilku jezdíte a ono začne zlobit něco v elektrice či benzínové čerpadlo, jinému zase čidla kontrolující různé "docházení" u auta, při kvalitě výrobků vám odejdou každou chvilku žárovky.
Když máte konečně klid, zjistíte, že vám začíná věkem auto chátrat a rezavět. přehlížet to je jako si říkat o malér a čekat až se v něm zabijete.
Podobně asi žádný politik nic neudělá, dokud nám stadion nespadne na hlavu.

24.10.2018, 20:59

To je naše Dukla! Nebýt krátkého zaspání v obraně, kde padly dva (trochu zbytečné) góly, tak se ten Prostějov k ničemu nedostal a k ničemu nebyl puštěn. Ještě zlepšit přesilovky (ty jsou dlouhodobě většinou bez patřičného efektu) a můžeme se těšit i na 10!

22.10.2018, 21:06

Dneska nám nic nevycházelo, Harkabus nebo Tůma měli na hokejkách zvrat zápasu a nic. Motor nás hlavně v druhé třetině přehrával a nebýt Brože, asi jsme si utrhli před TV kamerou pěknou ostudu a dostali pořádný nářez.
Dopadlo to, jak dopadlo, teď hlavu nahoru a doma rozválcovat Prostějov, na venkovních zápasech zamakáme příště.

21.10.2018, 08:42

Děkuji novým posilám, že přispívají svým talentem do kádru a kluci hrají dobře i bez skvělého kapitána "Čagyho". Také brankář začíná ukazovat tu správnou oporu v bráně, přece jen některé akce Přerova byly gólu velmi blízko a tým takového Brože "ve formě" potřebuje, aby jen nebetonoval před bránou.
Celkově výborný zážitek, pěkné akce, škoda, že něco nevyšlo, mohl být stav i zajímavější. Kotel velmi dobře fandil, sborové překřikování na obě strany zimáku znělo pěkně, jen mi tam nějak chyběl maskot.
Je to jen můj pocit nebo se tam neobjevil celý zápas?

17.10.2018, 21:12

Super palec nahoru za tři body. Na Slavii jsme se připravili asi dobře, třeba první třetinu jsme je k ničemu velkému moc nepouštěli a tahle "hokejová" Dukla u fanoušků slavila úspěch. V druhé třetině už ukázala Slavia růžky, ale podržela nás obrana a brankář (takže trochu na adresu kotle - za dobrý zákrok by se slušelo skandovat jméno a Brože jsem zaznamenal vyvolávat až po zápase).
Třetí třetina mohla být peklo, ale Slavia ukázala slabší nervy a darovala nám další přesilovky, což našemu tempu a udržení stavu stačilo, ještě jsme gól přidali. Určitě je pořád co zlepšovat, ale jsem rád, že "nové tváře" byli na ledě vidět a možná nás bude mrzet, že tu nebudou déle (uvidíme dle marodky, to snad není zápas, aby nějaký chudák to neodnesl zraněním).

16.10.2018, 19:14

Tak jsme měli kolo k dobru (volno), tak doufám, že se Dukla před domácím publikem předvede a uhrajeme další výhru.