• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jezek.bodlik" |  vypnout filtr
jezek.bodlik | Jihlava
13.02.2019, 21:26

Ještě že jsme to otočili, už jsem se bál. Je to pěkné, že nějaké body zase bereme .

04.02.2019, 21:51

Výsledek hodně potěšující, myslím, že dostatečně ukazuje rozdíl mezi vrcholem a dnem tabulky. Na druhou stranu bylo vidět něco víc než jen góly, pěkná rvačka určitě "bijcům" zdvihla náladu, hlavně, když se podařilo dámské publikum odměnit skoro "striptýzem" kadaňského hráče Smajlík

30.01.2019, 20:59

Hoši děkujeme Smajlík Držím palce do dalších zápasů

30.01.2019, 20:58

Tak se ukazuje, že sílou a nebezpečím bude naše druhá třetina Smajlík
Doufám, že se nám bude dařit i v těch zbývajících třetinách, ať první místo udržíme!

29.01.2019, 20:25

Tak jsme trochu vychladl na hodnocení včerejší prohry. Byly asi erupce na slunci, vždyť i favorizovaný Vsetín si ošklivě polámal hokejky v zápase s Třebíčí. Havířov se ukázal jako nepříjemný soupeř, doufám, že se zítra bude dařit lépe, přece jen tempo zápasů je vražedné.

26.01.2019, 22:10

Opravdu to hlava nebere, jak dokážeme ztratit úspěšně rozjetý náskok. Hrajeme přesilovku, Kladno navíc odvolá brankáře a ve stavu pět na pět (tedy dle jiných komentářů včetně brankáře 6 na 5) si minutu před koncem zkomplikujeme zápas.
V jiných komentářích se budeme omlouvat marodkou, hrou na tři pětky a štěstím Kladna (hlavně ze začátku jsme měl pocit, že sotva vystřelí na branku, je z toho buď velmi nepříjemná situace nebo gól), ale zápas se prohrával v jiných částech hry.
1) hrajeme bez důrazu, což kvalitní soupeř jako Kladno trestá
2) děláme opakované chyby v rozehrávce
3) nejsme schopni si bodově pomoci přesilovkou, naopak dnes u nás platilo nedáš - dostaneš!
4) všechny akce do útočného pásma taháme přes mantinel až za bránu soupeře, modrá čára, clonění, kombinace před brankou, to v zápase strašně chybí, pouze v ojedinělých záblescích
5) dnes kromě Čagyho, Pekra a Osmíka (a ani ti nejsou zcela ve formě a nepodávají v jiných zápasech výkon dle svých možností) ostatní skoro neviditelní

P. S. Nic proti Honzíkovi, ale některé góly možná chytit mohl, na druhou stranu slušně zabetonoval nájezdy

23.01.2019, 20:16

Ještě, že jsme se rozehráli. Za stavu 2:2 jsem se začal bát další plichty.

19.01.2019, 23:51

Dneska nás srazila hlavně těžká nechuť se do zápasu pořádně položit. Prostějov dravejší a rychlejší, už se bojím případné baráže, tam nás budou trápit lepší týmy než Prostĕjov.

16.01.2019, 21:41

Dneska škoda, ty naše góly byly pěkné a do třetí třetiny jsme nakročili málem navýšením skóre. Jenže nedáš, dostaneš. I ve videu je postavení v brankovišti dost viditelné, ale také je tam vidět, že ho tam obránci nechali dělat si co chtěl. Koncovka nás trápí už pár zápasů, ke konci zápasu nám došla pára a Honzík neměl to štěstí jako jeho "kolegové" v bráně a čisté konto neudržel. Snad se další zápas ponese ve znamení tří bodů pro Dukla.

14.01.2019, 20:49

Tak se poplácáme po ramenech za tři body a jedeme dál. Jsem moc rád, že rozhodující gól padl právě Pekrovi, ten si to zasloužil, makal a šel za gólem, jiným se tolik nedařilo a to, co jsme dokázali "spálit", z toho někdy krvácelo srdce. Na druhou stranu jsme Přerov lehkomyslně pouštěli až k bráně, jen díky pár pěkným akcím v obraném pásmu a hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři se Přerov neprosadil. Opravdu spoléháme na to, že stejně marní budou i kvalitnější soupeři? Přerov by nás mohl učit přesilovky, my to zase komplikujeme, že výsledek je radši je nehrát. Přihrávky na paty, nepřesnosti a "namazávání" soupeřům se opakuje na můj vkus nějak moc často. Jsme první, prosím, vyvarujme se takových chyb, ať na to nedojedeme v důležitějších zápasech se silnějším soupeřem.
P.S. Vzhledem k výborné formě obou brankářů tipuji, že do příštího zápasu nasadíme Honzíka, ať zmateme soupeře a jsme pro něj "nečitelní" a budeme doufat, že taky vychytá nulu Smajlík

12.01.2019, 20:56

Samozřejmě gratulace za tři body, ale nalijme si čistého vína, první třetinu jsme měli takovou "vlažnější", druhá byla o o 100 procent lepší a náš rozjezd a možný další gól zastavilo trochu nezvyklé upravování ledu necelých 6 minut před koncem třetiny. Třetí třetinu jsme spíš dohrávali a jakmile přestaneme bruslit, soupeř jako Slavia najednou dost nepříjemný a jen díky obětavosti některých hráčů a skvělým výkonům brankáře Brože jsme vítězství (dokonce s nulou) obhájili. Takže ještě jednou gratulace, ale hlídat si chyby, aby nás pak nerozmázl nějaký ten extraligový tým v baráži, kdy půjde o všechno.

07.01.2019, 19:41

Podle online to vypadá na střeleckou kanonádu, která podobně jako se Vsetínem jen ukazuje, že zakončení nám nějak nejde. Zmatkujeme, střela nemá důraz nebo brankáře nezaskočí. Od zápasu s Třebíčí naše hra nenaznala nějaké velké změny, je to takové "odfrkávání" po přežíracích Vánocích. Kdy už začne náš tým ukazovat kvalitu, kterou má? Na smůlu se můžeme vymlouvat v jednom zápase, ta šňůra ale trvá dlouho. Nebo nějak "takticky" spoléháme, že máme na ostatní velký náskok? Nejsem jediný, který by v dalším zápase chtěl vidět zlepšení!

05.01.2019, 23:32

Dnes jsme prohráli o gól, který jsme sami nešťastně po hrubé chybě připravili. Hokej pěkný, když se potká první s čtvrtým, je na co se koukat a Vsetín by dneska měl dát na modlení, protože u některých šancí jsem si říkal, že u nich stojí snad všichni svatí. Od druhé třetiny (řekl bych od třetího smolného gólu) jsme konečně začali šlapat jako Dukla, kterou chce každý vidět. Pak Vám nevadí ani prohra, protože víte, že se kluci snažili a jen Vás mrzí, že se to nepovedlo otočit i gólově.
Dneska jen DVA výrazné mínus jen za:
1) vsetínské fanoušky (mnozí ukazovali výšku svého IQ už před začátkem pokřiky "je**t Jihlavu a nakonec zápasu i celkem zbytečnou rvačkou s pořadatelskou službou)
2) rozhodčí - dnes to bylo pomalu na cenu "TUPOUN ROKU", pustilo se několik evidentních faulů a vrcholem bylo pokrytí puku vsetínským brankářem div ne až u modré čáry, nová pravdila hovoří jasně o dvou minutách a nic!!!

03.01.2019, 20:46

Tak další "vydřený" zápas mě před důležitým sobotním zápasem s možným konkurentem děsí. Kluci, hlavy dohromady, pro štěstí si poplivat hokejky a v sobotu válec!

29.12.2018, 21:54

Dneska se nám nějak nedařilo, soupeř byl aktivní, nebezpečný, v přesilovkách ho bylo víc vidět, což mu nakonec vyneslo důležitý další bod při dohrávané přesilovce v prodloužení.
U nás to byla taková vlažná hra, v žaludku tížilo a nohy svazovalo jídlo jako bramborový salát, cukroví, řízky či k tomu nějaké orosené.
Přesilovky z naší strany škoda hrát, v oslabení jsme mnohem nebezpečnější, ale ani dneska jsem z toho nějaký gólový odskok nevytěžili. Do dalšího roku hodně zdraví, štěstí a jako start vysokou výhru nad Vsetínem Smajlík

22.12.2018, 21:09

Pochvala dnes patří brankářovi, zbytek týmu si nechal pod prsty nechal proklouznout slibný náskok. Přitom prostor i možnosti na další góly tu byly, ale ta "koncovka", to volalo po trestu a Třebíč se nakonec 2x prosadila. Jinak v zápase nebyl žádný hráč Třebíče, který by nějak extra vyčníval ale šlapala jim týmová hra, hlavně v třetí třetině, zatímco u nás by se našlo pár hráčů, kteří ukázali svou převahu, hokejovost i umění, bohužel pak někomu nahráli a "nic", nepovedené trestné střílení nám taky moc neprospělo. Nakonec bereme body jen dva a zajímal by mne posun do dalších zápasů. Vychytáme konečně chyby, které se v naší hře notoricky opakují? Zlepšíme konečně přesilovky na koukatelnou úroveň? Udělám něco s faktem, že na hru ve čtyřech se dá lépe koukat a jsme v ní nebezpečnější než v klasické hře v pěti? Jsem zvědavý před Silvestrem

21.12.2018, 10:46

Marodka mě straší nejvíc, do zápasu po skvělé gólové šarádě půjdeme v pohodě, ale bude to zápřah a Třebíč je přece jen těžší oříšek než poslední Ústí.
Držím palce a doufám v nějaké podobně pěkné skóre, Ježíšku Smajlík

18.12.2018, 08:18

Tak mi včerejší tip nevyšel a byl jsem vděčný za tři body. Ukazuje se, že když dá soupeř gól, naše hra ztratí na své nebezpečnosti. Výhra nám nakonec vyšla se štěstím (byť oba naše góly byly pěkné). Počet diváků nemá smysl komentovat, zvykl jsme si, že na méně atraktivní zápasy je nás na stadionu méně, těžko budete přemlouvat některé "fanoušky", ať chodí, ono se potvrzuje, že to často nejsou žádné extra hokejově pohledné zápasy. Navíc některé odradí, že když už přijede atraktivní soupeř (viz Motor), naše prezentace a zápas stojí za starou bačkoru. Uvídíme, kolik se nás bude mačkat na tradičního rivala Třebíč.

17.12.2018, 13:18

Dneska nás čeká další tuhý soupeř, ale já Dukle věřím, konečný stav 3:0, gratulace k další nule Smajlík

15.12.2018, 23:24

Gratulace za odehraný zápas i cenné vítězství. jen ak dál, ať si nadělíme i další výhry pod stromeček.