Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tomassinho" |  vypnout filtr
RSS RSS
1234567891011>
tomassinho | HCD
18.08.2019, 20:28
 
 
Dobrý den, vyjádřím se. Jednou a velice krátce Smajlík
- opravdu nevím, co jsem ve Vámi uvedeném příspěvku udělal špatně
- po zjištění zapomenutých hokejek jsem začal obvolávat pár lidí, o kterých jsem tušil, že by mohli jet. Ve finále byly hole schopní dovézt dva lidi - auto s panem Rosťou Krutišem ze Spolku fanoušků HCD a pan Pavel Falta
- s panem Krutišem bylo dohodnuto, kde a jak se hokejky vyzvednou. S panem Faltou a s panem Drlou domluveno, kde hokejky v kabině jsou, aby je vyzvedli a předali (na důkaz mám SMS). Panu Krutišovi jsem telefonicky říkal, že kdyby byl s předáním problém, ať nám zavolá.
- pouze pár týmů z ELH jezdí na venkovní zápasy či série s dvěma či více lidmi z marketingu, resp. z redakce. S týmem jsem byl na dvojzápasu s Kladnem z marketingu já, z redakce já a pan Kalas (ten si platil ubytování a všechno kolem sám). Ohledně pana Falty, není mi zcela jasné, proč by měl jezdit na venkovní zápasy a být s týmem (jako člen realizačního týmu, proč?)

A poslední věc, to platí i pro pana diskutéra HCDTOM: Fanouškovi klubu bych si ze svého postavení v žádném případě nedovolil vyhrožovat. Proto jsem uvedl slovíčko PROSÍM, ať se podobných věcí ve vlastním zájmu vyvaruje. Pakliže jste to zde pochopili špatně, tak se samozřejmě omlouvám. Četl jsem spousty internetových diskuzí a věta "ve vlastním zájmu se vyvarujte tomuto či tomuto" je běžná (i v návštěvních řádech apod).

Dále reagovat nebudu. důvody jsem psal dříve. Nehledě na to, že (nejen vy) zde vystupujete pod rouškou anonymity a já vlastně ani nevím, kdo jste. Pokud se chcete zeptat, využijte osobní styk či e-mail apod.

Hezký den. Tomáš Lysý, marketing.
 
 
tomassinho | HCD
15.08.2019, 00:43
 
 
Reakce na HCDTOM: Lepší byl Litvínov, protože hraje ELH nebo nebyl v b...
Dobrý den,
před nějakou dobou jsem si řekl, že diskuzní forum budu sledovat, ale již zde nebudu reagovat, jelikož to kolikrát ani nemá smysl. A až na pár výjimek, kdy jsem se vždy podepsal jako činovník klubu, tak činím.

Nyní udělám výjimku další, jelikož zde pořád dokola zpochybňujete průběh sestupové baráže 2018. Z Vašich příspěvků vyplývá, že si myslíte, že baráž 2018 nebyla sportovně čistá, že je dle Vašeho pohledu až nemyslitelné, aby tým najednou ztratil takto dobře rozehranou baráž, že za sestupem dle Vás bylo určitě něco jiného, než výkony na ledě.

Pokud si to opravdu myslíte, seberte veškerou odvahu, kterou máte za klávesnicí, a přijďte na Horácký zimní stadion na klubové vedení. Zazvoňte na sekretariát - do kanceláře Bedřicha Ščerbana nebo zazvoňte u mě na marketing. Přijďte nám Váš názor říct z očí do očí, popovídat si o všem. Není nic jednoduššího. Tímto Vám to sám ze své pozice nabízím.

Pokud tak neučiníte, prosím Vás, abyste i ve Vašem osobním zájmu zanechal podobných příspěvků.

Přeji hezký den a pevně věřím v úspěšnou sezonu 2019/2020.

S pozdravem

Tomáš Lysý, marketing HC Dukla Jihlava.
 
 
tomassinho | HCD
21.03.2019, 15:01
 
 
Reakce na imbík: A co to, že házeli baterky a piva na našem zimáku po ...
Samozřejmě, že máme monitorovány *fanoušky* Kladna, co házeli piva a baterky. Policie ČR již tyto záznamy má..

Tomáš Lysý
HC Dukla Jihlava
 
 
tomassinho | HCD
18.03.2019, 15:35
 
 
Vedení klubu HC Dukla Jihlava o situaci z druhého semifinálového zápasu ví a v součinností s Policií ČR chystá opatření k sektoru hostí na pátý semifinálový zápas. Před pátým semifinálovým zápasem budeme informovat.

Tomáš Lysý
HC Dukla Jihlava
 
 
tomassinho | HCD
14.03.2019, 12:37
 
 
Vstupenky na 3. a 4. zápas semifinále Dukly na Kladně můžete nakoupit online: odkaz

Podrobnější info zde: odkazTomáš Lysý

HC Dukla Jihlava
 
 
tomassinho | HCD
12.03.2019, 13:32
 
 
Reakce na buben: Oploceni si zada Policie?tak tomu rozhodne neverim...
Dobrý den, opět se vyjádřím za vedení klubu, protože jak jste si mohli všimnout, tak po určité konfrontaci zde zhruba před měsícem a půl již na diskuzní forum nechodím.

Ano, oplocení si vyžádala Policie ČR a bezpečnostní složky. Už jsme to na web do článků několikrát psali a napíšeme to znovu. Zítra proběhne se zástupci Policie ČR a bezpečnostních složek schůzka na HZS ohledně oplocení na semifinále (ať už bude soupeřem Kladno nebo Prostějov). Pokud mi nevěříte, mohu Vás odkázat přímo na pana Ščerbana. Mail nebo sekci Ptejte se jistě znáte.

Tomáš Lysý
HC Dukla Jihlava
 
 
tomassinho | HCD
10.03.2019, 09:27
 
 
VSTUPENKY NA SEMIFINÁLE
Již nyní můžete zakoupit lístky na semifinálovou sérii, kterou Dukla začne dvěma zápasy na domácím ledě - v pátek 15.3. a v sobotu 16.3. vždy od 17:30.

Vstupenky je možné koupit na automatické pokladně Horáckého zimního stadionu: odkaz

Dále na Infocentru stadionu během bruslení veřejnosti (30 minut před začátkem a 30 minut po začátku), termíny zde:
Neděle 10.3. od 9:30 do 10:30 a od 18:30 do 19:30
Středa 13.3. a čtvrtek 14.3. od 18:30 do 19:30

Prodej na Ticketportalu bude spuštěn od pondělí.

Vážíme si podpory našich fanoušků během čtvrtfinálových zápasů. Děkujeme! Ať už bude soupeřem Dukly v semifinále Kladno, Prostějov nebo Havířov, cena vstupného zůstává stejná!
#vratimese
#nikdysenevzdame

Tomáš Lysý
HC Dukla Jihlava
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 21:53
 
 
Reakce na VN: Recicky? Vtipne jako a jsem rad, ze i ostatni to vidi po...
Ostatní alespoň, na rozdíl od tebe, dokáží poznat, že se tady vyjadřuji sám za sebe a ne za celý klub nebo vedení. Za celou dobu, co tady diskutuji, jsem se za vedení vyjádřil zhruba třikrát a vždy jsem to na konci příspěvku napsal. To je rozdíl, co? Měj se Vojtěchu, loučím se Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 21:38
 
 
Reakce na imbík: Ano s tímto pojetím hry nebudeme. Ty jsi spokojen s ...
A že to říkáš zrovna ty, který tady pomalu nejhlasitěji haleká něco o tom, jak jsme hodní. A když pan Zeman něco řekne, tak je to taky špatně.. Tak nevím. No nic, taky dobrou. Já si tady dám na nějaký pátek oraz, ať některé zbytečně nedráždím. Mějte se, vážení diskutéři Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 21:37
 
 
Reakce na VN: Tak jestli se k tomu cela Dukla stavi jako ty a pan Zema...
Prosím tě, nepřeháněj a tyhle ty řečičky si nech pro sebe... Už nějaký ten rok platí, že já tady na DF vyjadřuju SVÉ OSOBNÍ NÁZORY, nikoliv stanovisko vedení či dokonce celého klubu. Je to můj osobní názor, se kterým můžeš souhlasit nebo ne. Ve finále fakt bude lepší, když se tady už nebudu vyjadřovat vůbec.
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 21:32
 
 
Reakce na VN: Ty mas proste talent veci prekrucovat vid?? Myslim, ze s...
Je pravda, že zápasy proti Motoru, Vsetínu a Kladnu jsou třeba důležitější, než proti Kadani, Ústí nebo Benátkám. Ale ve finále pořád platí, že za výhru nad nimi jsou tři body, stejně jako nad kterýmkoliv jiným týmem. Že jsme se Vsetínem třikrát během základní části prohráli a s Motorem máme bilanci 3:9 na body je sice problém, ale v konečném účtování to zatím vůbec nic neznamená, stejně jako to, že jsme 3x porazili Kladno. K čemu nám třeba pár let zpátky bylo platné, že jsme Olomouc v základní části porazili čtyřikrát v řadě, když nás pak v semifinále vyklepla 4:1 na zápasy a postoupila do baráže a pak do extraligy? Nic nepřekrucuju, jen reaguji na tvoje komentáře a možná to dokážu brát i trošku s nadhledem.
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 21:24
 
 
Reakce na AJET0: první gól jasně neměl platit, ale nechtěl bych být v ...
Asi tak. Nehledě na to, že dle mého měla být už přerušená hra. Minimálně aspoň v okamžiku, kdy Endál s výrazem velké lásky objal Pekyho a poslal ho k zemi.
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 21:01
 
 
Reakce na VN: Ano jsou, ale charakter a bojovnost se ukazuje prave v t...
Tak jsem rád, že jsme si to ujasnili. Říkáš, že zápasy proti těmto týmům nepovažuješ za důležité. OK, to beru. Pak ale nechápu, když s těmito týmy ztratíme body nebo prohrajeme, proč tu jako první hážeš blicí smajlíky Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 20:59
 
 
Reakce na imbík: Ty jsi s výkonem sudích spokojen a náš trenér svádí p...
Kde jsem po zápase uvedl, že jsem s výkonem sudích spokojen? Pokud myslíš můj komentář, že pískají dobře, tak ten byl ze začátku třetí třetiny... A jsi vědma, že víš, že otáčet zápasy proti Kladu už taky nebudeme?
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 20:30
 
 
Reakce na VN: Promin ale Benatky, Poruba,Frydek??? Tenhle komentar mys...
Promiň, ale ať se ti to líbí nebo ne, jsou to týmy Chance Ligy, kterou hrajeme taky. Nebo se snad mýlím?
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 20:21
 
 
Reakce na imbík: Tak, tak. Psal jsem to tu letos několikrát. Tenhle tý...
Takže my podruhé v sezoně v posledních deseti minutách ztratíme zápas a hned není parta, nedokážeme otáčet v závěru zápasy? Tak to asi každý chodíme na jinou Duklu. Nebudu to nikde hledat, ale když už tedy, tak od začátku sezony, co pamatuju:
Kladno - Dukla ve třetí třetině z 2:1 na 2:2 a vítězné prodloužení
Poruba - Dukla z 2:0 na 2:2, byť tedy prohra na nájezdy
Doma s Frýdkem první zápas v závěru z 1:2 na 3:2
První zápas v Ústí z 3:1 na 3:3 a výhra v nájezdech
Ve třetí třetině uklidnění ve Frýdku z 3:4 na 3:6
Benátky doma po nakládačce ve Vsetíně otočka z 0:2 na 3:2
Dnešní prohra hodně štve, protože oproti Přerovu jsme hráli určitě lépe, ale zase není třeba, aby zaslepila úplně mysl.
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 19:19
 
 
Reakce na Ninja88: Jsem zvědav, kolik vyloučených budem mít v třetí tř...
Zatím to sudí pískají velice dobře.
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 13:33
 
 
Reakce na vn: Jasný, jen to překvapilo, protože obvykle je to vše dopř...
"UŽ" jsem to nějak sesmolil. Ve vedení nám řádí nějaký moribundus, a snad tam i zůstane... Smajlík Marodka není nejmenší a netřeba jí jakkoliv podporovat... Takže ohlasy až zítra dopoledne.
 
 
tomassinho | HCD
16.01.2019, 12:37
 
 
Reakce na Polinho: Hraje se dnes vůbec? Nikde ani zmínka o tom, že by ...
Polinho, VN: Ano, hraje se dneska, vždyť o tom tady diskutujete, ne?. Bohužel i redakce si může vybrat den dva, kdy se vinou zdravotních problémů a různých nemocí nestíhá. Já jsem dneska úplně zůstal doma, do kabiny vůbec nechodím.. Pokud se podíváš, kdo píše články, tak to děláme ve dvou třech lidech.. Daleko větší průšvih by byl, kdybychom dnes hráli doma a nebyla by žádná informace. Uzdravení zdar! Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
15.01.2019, 08:56
 
 
Zase ale je třeba vidět, že když jsme se Vsetínem už 3x prohráli (tedy devět bodů pro ně) a stejně na něj máme náskok 8 bodů, tak jsme 17 bodů oproti Vsetínu nasbírali v ostatních zápasech. Sice s nimi prohráváme, ale tolik neztrácíme s jinými týmy Smajlík Když zvládneme všechny domácí zápasy, mělo by to být dobré Smajlík A pořád nám celkem hraje do karet ten odložený špíl s Kadaní, takže de facto nebudeme mít volné kolo (na rozdíl třeba od Kladna).
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.