Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Esorimmer | Jihlava
25.06.2018, 17:13
 
 
Ywane, ty mas dneska svatek? Tak ti preju pohodu jezz, trochu toho stesti a Duklu zase valec! 🙂
 
 
tomassinho | HCD
25.06.2018, 16:25
 
 
Reakce na imbík: Snad si nemyslis, že český svaz bude ře...
Test:
Domluvený výsledek zápasu.
Tento text funguje. Patrně jsme napsal špatně něco jiného.
 
 
duklačka | Třešť
25.06.2018, 15:24
 
 
Reakce na sta: Suhlasím s vámi ohledně repredresu, je al...
Mám stejný názor na repre dres i na dres DUKLY JIHLAVA.Dikobraz nemá s Duklou a A týmem nic společného.Pro děti s tím nemám problém.Všechny Dukly....Dukla Liberec,Dukla Praha,ctí tradice.
 
 
imbík | HUMPOLEC
25.06.2018, 15:10
 
 
Snad si nemyslis, že český svaz bude řešit, že 90 % se dres nelíbí, když v nedávné době se ani nepozastavil nad dopředu domluveným výsledkem zápasu, který určil celkem hodně. Což je podle mě pro český hokej daleko horší vizitka. Svazu je jedno co si myslí fanoušek, myslím, že v minulosti už nám ukázal několikrát, tresty fanouškům, arogantní a bonzujici sudí, ceny na ms v praze v nich zoohlednen běžný fanoušek, předem určen výsledek zápasu a nechuť to řešit, stupidní uzavření WSM ligy. Je to stejné jako v politice, každý dopředu slibuje jak mu jde o lidi (fanoušky) a pak je kopnou do pr....., takže to, že se to nelíbí 90 % je ukazatel, ale pro svaz to stačit určitě nebude.
PS: Místo dopředu určený výsledek zápasu jsem tam měl domluvený a šablona stránek mi to zatrhla jako nevyhovující........zajímavé. 😉😀 Mluvit se o tom nesmí, ale provádět se to smí 👏😀
 
 
sta | Jihlava
25.06.2018, 15:03
 
 
Suhlasím s vámi ohledně repredresu, je ale zaveden naprosto stejným způsobem jako před rokem ježkokrysa. Bez diskuse s fandy, dost by mě v obou případech zajímalo, kolik autoři těch skvostů za to dostali. Uděláme taky petici za návrat dukláckých dresů ywane?
To jen tak na okraj, ukládám se zase k letnímu spánku.
 
 
Esorimmer | Jihlava
25.06.2018, 14:26
 
 
Podle mě naprosto vypovídající: "Tohle není reprezentační dres, ale dres HC Vodňanské drůbežárny."

To že národní hokej je evidentně čím dál slabší a je to hlavní téma na řešení není důvod pro to, aby se tu nenápadně zprznil i národní dres. Zprznění hymny se nepovedlo, tak teď došlo na dresy.
A vzhledem k tomu, že se cítím jako občan České republiky, považuji naprosto v pořádku, že se k národnímu dresu vyjadřuji. Pokud to bude dres HC Vodňany, ať si na dres dají co chtějí a řeší si to jen se svým sponzorem a svými fanoušky. Jako občan ČR do národního dresu mám co mluvit, pokud vím tak tahle zprzněnina se platila i z mých daní.

Zavádět něco, co se nelíbí 90% lidí je v demokratické společnosti neskutečná drzost.
 
 
MontyHCD | Jihlava
24.06.2018, 18:13
 
 
Původně jsem ani nechtěl reagovat,ale na svazu jsou opravdu na kritizování jiné věci než dresy.
Moje představa o lvu by byla jiná, třeba celý lev.
Ale modernizaci se nevyhnete a tak dobrý.
 
 
Imbik | HUMPOLEC
24.06.2018, 13:47
 
 
Reakce na mannik: Myslím že hlavním problémem je dnešní ...
Naprosto přesně napsáno!
 
 
24.06.2018, 12:59
 
 
Reakce na borr: Myslím že tohle říká dost o tom, jak se ...
Myslím že hlavním problémem je dnešní doba, vymezovat se a kritizovat prakticky cokoliv. Ať udělá kdokoliv cokoliv, vždy se najdou dva proudy, jeden schvalující a druhý vymezující se. Přitom jsou to hlouposti, je snad úplně jedno jestli je na hrudi znak země nebo lev zem symbolizující. Ať je dres takovej či makovej, mělo by jít hlavně o tu náplň do něj... jak psal imbík, k řešení a kritizování jsou na svazu horší věci, to by ale museli mít na svazu trošku koule a neupřednostnit vlastní zájmy...
 
 
24.06.2018, 11:18
 
 
Tak stare logo na mne pusobilo urednickym dojmem. Proste sebrali statni znak a flakli ho na dres. Logo lva s korunkou reprezentuje zemne Koruny Česke do nichz vzdy patrila jak Morava tak i Slezsko.
Jako zacatek to neni spatny pocin. Ztvarneni lva se mi moc nelibi, ale je to rozhodne lepsi nez ten znak. Navic se tim da do budoucna i pracovat coz predtim bylo nemyslitelne.
 
 
imbík | HUMPOLEC
24.06.2018, 11:00
 
 
No kdyby byly dresy jediné co se českému svazu nepovedlo asi bych to zkousnul. Mě mnohem víc iritují jiné věci. Například tohle od Roberta Záruby z twitteru: "Nejdramtičtější hlasování konference. Vytvoření komise, která by navrhla systému přímého postupu a sestupu mezi ELH a WSM ligou. Pro komisi 28z 56 delegátů včetně prezidenta ČSLH. a tohle Je škoda, že extraliga nenašla odvahu k 1.kroku k rozumnému kompromisu: poslední tým ELH, třeba po sérii 13 vs.14, by sestoupil, vítěz finale WSM ligy primo postoupil. Porazeni z techto dvou serii by hráli klasickou baráž. Všechny zápasy o něco, žádné 0-0. "
A našli by se další věci viz Kadaň která bude dělat v příštím ročníku jen ostudu, když to ani nechce hrát a snažili se ligu prodat. atd.....atd....
Dresy narodáku jsou to nejmíň co mě na českém hokeji štve..... větší ostuda bude až neposotupíme ani ze skupiny....což se nenávratně blíží.
 
 
24.06.2018, 10:49
 
 
Myslím že tohle říká dost o tom, jak se dres líbí, včetně té ankety
odkaz
 
 
 
Stejný případ jako ježkokrysa.Asi se cílî na hráče pokemonu. Smajlík
 
 
Lázňator | Dukla
24.06.2018, 07:44
 
 
A proč repre má na dresu logo Scanie nevíte někdo
 
 
tomassinho | HCD
24.06.2018, 00:37
 
 
Jo a taky se mi líbí, že v dresu pózuje Ríťa Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
24.06.2018, 00:34
 
 
Reakce na pinguin4: Tome a co se Ti na tom líbí nejvíc? ...
Líbí se mi ten znak jako takový a merch s tím související. Třeba na polokošili s tímto znakem se vyloženě těším. Přece neznamená, že když jde o reprezentaci, musí být na dresu státní znak. Celkem se ztotožňuji s tím, co říkal Záruba. Jen škoda, že to nepřišlo už dříve, třeba při 100 letech českého hokeje.
Jediné, co se mi nezdá, je nápis Czech Republic. Ten bych tam nedával. Ale zase Rusko tam nápis má, Finsko taky, USA přímo ve znaku...
Stejně tak ale chápu, že dost lidem se to líbit nebude.
 
 
Norwayking | Jihlava
24.06.2018, 00:00
 
 
No tak tady se musím i já, jakožto spíše pesimista a kritik, svazu zastat. Obecně má změna loga a vůbec rebranding dva základní styčné body. První je, aby to bylo graficky profesinální. Druhé, aby to přijali lidi. Přičemž první bod je nezbytná nutnost, aby vůbec mělo smysl hovořit o bodu č.2. A pokud je bod č.1 splněn, tak druhý bod doladí do pozitivna čas.

Pro příklad nemusíme chodit daleko. U našich jihlavských fobtalistů ztrostrkotal hned bod č.1, proto je to beznadějné... Kdežto nové alternativní logo Dukly, nové logo Juventusu a nyní i logo českého hokeje bod č.1 splňuje, takže si postupem času oblibu u lidí získá. Na novém repre dresu nevidím nic špatného. Moderní hezké dresy se lvem na hrudi. Za mě uplně ok. Zatímco na aternativní krysu v logu Dukly si ještě asi chvilu budu muset zvykat (leč věřím tomu, že přijde doba, kdy uznám i to), repre dresy přijímám hned bez námitek.
 
 
23.06.2018, 23:58
 
 
Říká se že v jednoduchosti je krása.. tak v tomto případě není. Mimochodem už se ví co na to Moraváci? Myslím že bude povyk že tam není taky orlice..
 
 
pinguin4 | Jihlava
23.06.2018, 23:20
 
 
Reakce na tomassinho: Zase budu v menšině, ale mě se to ...
Tome a co se Ti na tom líbí nejvíc? Ta grafika je super, ale devalvuje to český dres! Všichni měli touhu hrát "se lvíčkem na prsou". Ale tohle je skica hodná obyč klubu, ale ne repre... Ale jedno to má společné s dresem Dukly...
 
 
Excalibur | Polná
23.06.2018, 23:15
 
 
tomassinho: Máš pravdu, budeš v menšině. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava