Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Polinho | Trest
02.08.2019, 14:39
 
 
Reakce na HCDTOM: to je všechno pravda, ale Dukla ten produkt nabizi, ...
Jen mi vysvětli, jak v půlce baráže můžeš dostat peníze za udržení, když ještě nejsi zachráněnej.
 
 
vn | Jihlava
02.08.2019, 14:32
 
 
Reakce na HCDTOM: to je všechno pravda, ale Dukla ten produkt nabizi, ...
Smajlík Smajlík Smajlík hezky sepsany a neco pravdy na tom bude!
 
 
Siroko | Praha
02.08.2019, 14:27
 
 
Dalším velkým problémem je to, že ten produkt už je roky stejnej (pokud pominu alespoň vyšší úroveň v v extraligový sezóně). Lidi pořád musí koukat na to věčný nahazování puků a stejně tragický přesilovky. Já budu chodit stejně, ale rád bych zase viděl alespoň po dlouhý době trochu více hokejovosti v tý hře.
 
 
HCDTOM | Jihlava
02.08.2019, 13:36
 
 
Reakce na Jaternička: To je právě ten kruh. Nejsou peníze = nejsou hr...
to je všechno pravda, ale Dukla ten produkt nabizi, neni chyba lidi, ze o nej nestoji. Když nikdo nebude kupovat audi, tak řeknou, my se tady snazime a jediny, co muzete udelat koupit nase auta a to nedelate? Ta logika je spis obracena... My mame spatny produkt = nemame lidi. Tohle neni chyba lidi, to jsou jen konzumenti. zapomen na nejaky srdcarstvi. To souvisi taky s tim, ze Dukla neinformuje fanousky, nejsme vtazeni do hry, jak se rika a nikoho to nemuze zajimat. Nemluve o objektivne nudnem hokeji v téhle lize. ELH jsme meli, byl produkt, lide ho chteli. Pak prisla druha pulka baraze a stalo se co? vime to nekdo? vyjadril se k tomu nekdo? byl to propad formy vsech hracu? odesli fyzicky? odesli psychicky. Trener je nepripravil? Je neco pravdy na tom, ze hraci meli slibene penize za udrzeni a ty nedostaly? je to tak? byl to duvod diametralne odlisnych vykonů? To más jak vysvedceni, prvni pololeti same 1 a druhe same 4. Taky se hledaji duvody, proc se dite zhorsilo, ma problemy ve skole? sikanuje ho nekdo atd... nejak se tim zabyvas. Tady se reklo no, spadlo se davam za hrace ruku do ohne. Prijdte na tu sr*** v zari, kupujte listky a bez otazek, jo a mame hastag vratimese, tak to vsude piste.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
02.08.2019, 12:57
 
 
Reakce na MarkusHCD: Naprostý souhlas, následující sezona bude sezona ...
Tak je otázka, jestli má smysl to budovat kolem Andyho nebo Matěje, když jim po sezoně končí smlouva a jsem si téměř jistý, že Anděl, co teď nakoukne do repre tu přístí sezonu hrát první ligu nebude. A je otázka, jestli Pekr prodlouží, když by se tu nehrálo o postup? Taky dost pochybuju. Ani si nejsem jistý, že oba vydrží do konci sezony, vzhledem k exodu, co tu probíhá. To samé Jiránek asi další sezonu nepřidá. Zeman zůstane, protože zůstanou trenéři. Harkabus taky, pokud si ho nevytáhne někdo z ELH. Jestli stavět tým kolem někoho, tak přesvědčit Čachotského nebo Skořepu, aby prodloužili, ti už asi těžko budou vyhledávat něco jiného, obzvlášť Čagy. Suchánek by byl výborný učitel v obraně, ale bohužel. Učitel do obrany momentálně chybí, nejzkušenějšímu obránci je kolik??? 25 let????

Ralf: Cílem managementu by mělo být, aby ty dvě sezony (co byly jak ty říkáš nad poměry) byl tady STANDART. Měli by takhle oslovit i sponzory. Lidi v Jihlavě skutečně nejsou zvědaví na trvalý prales, chtějí minimálně naději. Jinak se návštěvnost přes 1500 určitě nepřehoupne, to je bez šance.
Navíc podívej se na umístění v posledních 20 ti letech. Krom 5 ti sezon vždy první čtyřka a to byly sezony, kdy se krachovalo. Tohle by se skutečně v žádném případě vrátit nemělo.
 
 
Kelt | Přímělkov
02.08.2019, 12:35
 
 
Podle mě je nákup permanentky to nejlepší řešení. Nemůžu jít protože su v práci nebo su nemocnej nebo...
Nemůžu jít, ale zároveň, jak kdybych tam byl a podporuju klub.
Kritizovat je potřeba, na druhou stranu bysme každej měli Duklu podpořit, když chceme aby bylo líp.
Můj názor, za kterým si budu vždycky stát! DUKLA NAVŽDY!
 
 
MarkusHCD | Jihlava
02.08.2019, 12:34
 
 
Reakce na Ralf: Uvědomme si, že jsme si teď dvě sezony žili nad poměry...
Naprostý souhlas, následující sezona bude sezona 0, ideální čas pro budování nového týmu (ideálně kolem Andyho, Matese, Jirase, Adama, Harkyho) i za cenu toho, že nejspíš nebude absolutní špice. Já spíš s obavami koukám o 2 - 3 roky dál, tam mám obavy daleko větší, protože mládež nějak při životě udržíme (mobilní plocha, zimáček???), ale A tým?
 
 
Ralf | Dukla
02.08.2019, 11:58
 
 
Uvědomme si, že jsme si teď dvě sezony žili nad poměry - postoupilo se - překopal se tým (muselo se) a pumpovalo se do udržení (muselo se), spadlo se - opět se s překopal tým (muselo se) a pumpovalo se do návratu (muselo se). A teď se naopak musíme vrátit o pár kroků zpět, do doby tak dvě tři sezony před postupem, dořešit resty, stabilizovat tým a jít do toho znovu. Bude to bolet a ne málo. Ale není jiná možnost, i když nám všem už trpělivost přetéká.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
02.08.2019, 11:29
 
 
Reakce na Jaternička: Mě právě přijde divný kritizovat jak je to špatn...
Tak je to kruh.
Třeba v té extraligové sezoně jsem si permici nekupoval s tím, že jsem nevěděl, jak to budu časově stíhat. Nakonec jsem byl až na jednu vyjímku na všech zápasech za plnou palbu, takže jsem za Duklu dal ještě víc peněz než kdybych si koupil permici a rozhodně nelituju a nelitoval bych, i kdyby to stálo o půlku víc. Ti kluci se za to rvali, nevypustili jediný zápas, ikdyž proti nim stáli reprezentanti a já byl na ně fakt hrdý.
Naopak letos třeba po debaklu ve Vsetíně jsem na následující hokej fakt nešel, nevím proč bych měl, když se tam v tom Vsetíně tak ploužili a kašlali na to, že dělají Jihlavě ostudu před TV kamerama.... Takových zápasů, kdy to jen odklouzali bylo víc a opakovaně. To jsem na Duklu fakt hrdý být nemohl.
 
 
Jaternička | Jihlava
02.08.2019, 11:04
 
 
Reakce na kelt: Dost často s Tebou nesouhlasím, ale tohle jsi napsal m...
Mě právě přijde divný kritizovat jak je to špatně tohle a tamto ale podpořit klub to ne.
Nikdo nikoho nenutí chápu že lidi nemuseji jít na hokej.
Ať si nejdou ale proč pak ty samy lidi brečí proč je všechno špatně.
Když chtějí vyjádřit názor tak ať jdou za BŠ.
Každý by si měl uvědomit že nákupem lístku podpořím klub kterému fandím a bohužel teď je na tom není nejlépe.
Když prezentují názor ze nemá smysl chodit tak ať si ho mají. Ale ovlivňují jim buď zde nebo ve svém okolí případné zájemce
 
 
kelt | Přímělkov
02.08.2019, 10:48
 
 
Reakce na Jaternička: To je právě ten kruh. Nejsou peníze = nejsou hr...
Dost často s Tebou nesouhlasím, ale tohle jsi napsal moc dobře.
 
 
Kelt | Přímělkov
02.08.2019, 10:47
 
 
Reakce na HCDTOM: na kdyby a kezby se nehraje, zni to sice fajn, ale ...
To zdražení mělo přijít dřív, když jsme na tom byli líp. To je snad moje jediná výtka.
Dlouhý roky jsem jezdil do Brna na závody motorek, chodil jsem na tribunu C, odkud bylo nejlíp vidět. Už tam nejezdím, vstupenka na nedělní závod 2900 Kč. Za porovnatelný peníze chodím na Duklu celou sezónu. Navíc vím, že ty peníze jsou pro můj milovanej klub.

Když se tady dohadujou pesimisti s optimistama, to je tady milión příspěvků. Když tady napíšu výzvu k podpoře Dukly, kolik lidí reaguje? 3?
To je smutný.
 
 
Jaternička | Jihlava
02.08.2019, 10:44
 
 
Reakce na HCDTOM: na kdyby a kezby se nehraje, zni to sice fajn, ale ...
To je právě ten kruh.
Nejsou peníze = nejsou hráči = zumpa liga = nepřijdou diváci =nemají o to zájem = nejsou ambice = není sponzor = není stadion.

A tak si říkám pokud lidi nechtějí chodit budiž je to jejich volba ale tim nedocilis žádného tlaku na město či vedení klubu dělat něco proto aby se ten kruh rozbil

A pak lidí tady brečí že na tohle chodit nebudou ale mají potřebu tady pořad pindat jak je všechno špatně ale de facto mají jednu z mála věcí pro ten klub udělat a to přijít na hokej.
Místo toho se pořad hledá alibi proto proč jsme v hnoji
 
 
kuba | jihlava
02.08.2019, 10:34
 
 
Reakce na kelt: Minulou sezónu byly vstupenky levnější, byli jsme na 1...
Glasgow Rangers měli aspoň vizi, stadion atd. A DUkla?
 
 
HCDTOM | Jihlava
02.08.2019, 10:30
 
 
Reakce na kelt: Minulou sezónu byly vstupenky levnější, byli jsme na 1...
na kdyby a kezby se nehraje, zni to sice fajn, ale realita je takova, ze proste se lidem prvoligovy hokej nelibi, nebavi je a nechodi. zvednutim vstupneho se to urcite nezlepsi, spis naopak, to je vsechno co rikam, zda je to spravne nebo neni vůbec neresim. Zdrazit vstupny na neco, kde se neni ani na co divat je nesmysl. To uz by bylo lepsi, dat vyssi cenu na zapasy s motorem, UDH nebo tak. ale bud soudnej, vem si beznyho obyvatele Jihlavy. Venku sníh - 15 stupnu venku, na zimaku -14 Smajlík myslíš, že přijde? za 110 kč, ledový pivo v ledovy arene za 38 kč, na perfektni zapas s Kadani, Ustím, bohužel teměr kazdym? Odpovedet si musis sám, jak to citis, ja to vidim tak na 800 lidi v takové situaci. Je to důvod mit novou arenu?
 
 
HCDTOM | Jihlava
02.08.2019, 09:30
 
 
Adam Musil, do Liberce. Ne, že bych si myslel, že přijde, jen pro zajimavost Smajlík
 
 
02.08.2019, 07:03
 
 
co se to u vás vlastně děje? peníze?
 
 
Mladoch | Jihlava
02.08.2019, 06:49
 
 
Reakce na kobson: v řádech stovek je prodáno víc permic jak loni.... a...
Tady trénuje tak 8 hráčů 😀😀😀
 
 
02.08.2019, 06:16
 
 
Reakce na Kelt: Tak já nevím, všichni víme, že Dukla na tom není finan...
v řádech stovek je prodáno víc permic jak loni.... ale i u nás to už není taková pospolitost jako byla ještě před třemi lety. Je to v řiti...prachy,prachy, prachy … tak se držte. letos to bude zajímavé. Oni určitě půjdou nějací hráči od nás na hostování, ale to bude do ledna. Je tam ted brutální přetlak a je to vidět i na trénincích, ténuje teď kompletních osm lajn. V posledním tréninkovém zápase se i porvali.
 
 
kelt | Přímělkov
01.08.2019, 23:38
 
 
Reakce na HCDTOM: Nejde o mě, já asi jo, ale jde o lidi obecně. vzdyt ...
Minulou sezónu byly vstupenky levnější, byli jsme na 1.místě, ale i tak byly návštěvy bídný. Myslím si, že Dukla ptřebuje podržet právě od tý tisícovky věrnejch.
Před léty Glasgow Rangers byli kvůli finančním problémům přeřazený do 4.skotský fotbalový ligy, návštěvy se jim nezmenšily, fanoušci chodili pořád.
Kéž bysme v sobě měli tu skotskou zarputilost a věrnost.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.