Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
HCDTOM | Jihlava
12.10.2018, 17:01
 
 
Reakce na jezek.bodlik: Velmi mne překvapila zpráva o virtuálním tréni...
Tohle je blábol týden na DF mám pocit a to tu bylo pestro Smajlík
 
 
Lucke | Batelov
12.10.2018, 16:47
 
 
A Mandat stridavy starty k nam a Stindl naopak do Pardubic. Smajlík
 
 
jezek.bodlik | Jihlava
12.10.2018, 16:33
 
 
Velmi mne překvapila zpráva o virtuálním tréninkovém prostoru. To jako dostanou naši hokejisté takové ty 3d brýle a budou se koukat na pohádku o tom, jak dávají gól Dominiku Haškovi?
Nebo to bude impulz pro brankáře, který díky 3d brýlím vychytá i nechytatelný nájezd božského Jardy Jágra?
Smajlík
Kdybychom nevěděli, co s penízky, tak každá pomoc Dukle dobrá, ale nebyla by investice do reálných hráčů Dukle prospěšnější?
 
 
hadas | Jihlava
12.10.2018, 15:54
 
 
Hm, zajímavé :-)

Dukle bude v utkání proti Benátkám k dispozici NICOLAS WERBIK #11 ze Zlína. Naopak od začátku týdne trápí menší zdravotní komplikace útočníka VLASTIMILA DOSTÁLKA #5, jenž bude pár dnů mimo hru
 
 
MarkusHCD | Jihlava
12.10.2018, 15:43
 
 
Na Werbika jsem zvědavý,mohl by to okysličit,Vlasta se snad dá rychle do kupy
 
 
Eiffel | Jihlavská Dukla
12.10.2018, 15:38
 
 
Tak se nám to trochu uklidnilo a proto si říkám, že by to chtělo něco pozitivního. Je radost se dívat na hru Lukáše Anděla. Ten kluk roste zápas od zápasu. Udělal dobře, že zůstal v Dukle. Dostává zde hodně prostoru a času na ledě. Dobře bruslí, zvládá osobní souboje, nemá problém se zakončením, ale i připravit šanci spoluhráčům. Poslední zápasy jsem si všiml i schopnosti v pravý čas podržet puk a poté s rozvahou rozehrát. Průniky okolo mantinelu a krytím puku mi připomíná Čagyho (Dobrý učitel) . Navíc začíná režírovat i přesilovky, kde mi také připomíná Čagyho.
Má před sebou velkou budoucnost. Dukla Andyho udrží jedině za předpokladu, že postoupí do Extraligy, jinak je to na dlouhou dobu jeho poslední sezóna za Jihlavu. A proto doporučuji zaměřte se a sledujte možná i budoucího reprezentanta. Stojí to za to.... Smajlík
 
 
anry | Jihlava
12.10.2018, 12:43
 
 
Reakce na HCDTOM: https://www.jihlavskadrbna.cz/zpravy/spolecnost/6884...
... hlavně ať už se Popelka do ničeho n.e.s.e.r.e.... naposledy když byl v Rantířově u projektu opěrné zdi vznikla z toho černá stavba "Galvanovny". Kdo ví jaký prasopes by v jeho poddání vznikl z rekonstrukce střechy na HZS Smajlík ????
 
 
MontyHCD | Jihlava
12.10.2018, 12:34
 
 
Kecy,prdy,beďary.
Stejně to neklapne a zimák nám jednou spadne.
A doufá že ne na hlavu.
 
 
HCDTOM | Jihlava
12.10.2018, 10:41
 
 
odkaz zimák
 
 
HCDTOM | Jihlava
12.10.2018, 09:22
 
 
Na druhou stranu je mi to fuk, na takovou věc moc nevěřím.
 
 
HCDTOM | Jihlava
12.10.2018, 09:18
 
 
Reakce na Lufa: Dobře ty :D...
Moc to neznám, ale mám pocit, že je teď nutná registrace a vzhledem k tomu je tiket i na pobočce vsazeny v systému internetové sázení nebo ne? Vážně si tím jistý nejsem, to přiznávám Smajlík
 
 
Janosik | Jihlava
12.10.2018, 09:12
 
 
Reakce na imbík: A stejně, já proti Dukle nevsazim. Jednou jsem to udě...
Ja jsem na pohadky, vse ruzove a ze laska zvitezi nad lzi a nenavisti prestal verit, kdyz jsem si poprve ve 3 letech precetl Romeo a Julie od Shakespeare.
 
 
Lufa | Jihlava
12.10.2018, 07:56
 
 
Reakce na HCDTOM: těžko říct, zda mluvíš pravdu, ale asi sem můžes pos...
Dobře ty Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
12.10.2018, 07:05
 
 
A stejně, já proti Dukle nevsazim. Jednou jsem to udělal nedopatřením, kdy jsme hráli venku a já napsal na lístek 2, tak blbě, že paní četla 1 a já to zjistil až doma. Kupodivu to vyšlo (tuším zápas v UDH), ale ticket mi stejně nevyšel. Jinak bych to nikdy neudělal, protože se ve mě příčí......přát si výhru a tak trochu i prohru.
Jediné co mě štve je, že jsem těm zvěstim o té dohodě mezi Vary a Litvinovem nevěřil a nevsadil to hned na začátku za slušnej peníz, ale naivně jsem doufal, že se to u nás v hokeji nestane.
 
 
imbík | HUMPOLEC
12.10.2018, 06:50
 
 
Reakce na tomassinho: Míro, toho se nedočkáš :) Jen se divím, že tenhl...
Však já vím, já to psal ironicky a čekal(m) jestli montreal pošle zaručenej výsledek na sobotu. Takovým blbostem nevěřím. Pokud by to totiž byla pravda určitě by montreal nebyl jediný kdo by o takovém výsledku věděl. A ještě krásně domluveno, že Dukla vyhraje první třetinu a celkově prohraje. 😀 Takže těžko by ten kurz zůstal takhle vysoko. Jako například Vary-Litvínov v úterý na remízu kurz 4,2 a v pátek už nějakých 1,8, protože to tam dával každý kdo o tom věděl, nebo tomu věřil. Tady se takhle zajímavý a razantní pokles nekonal. 😀 Takže jak to vlastně je?
 
 
buben | Jihlava
12.10.2018, 00:05
 
 
Reakce na montReal: Pravda,ale včerejšek byl jasnej. Bylo nás tam víc,...
Taky jsem to mel nalozeny..kuez 3.7 na Vsetin..dal jsem Vsetin a ze padnou 4 fiky..tak nic nebylo Smajlík davam obcas proti Dukle..kdyz prijdu o penize mam radost z bodu..a obracene
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.10.2018, 22:54
 
 
Reakce na montReal: Pravda,ale včerejšek byl jasnej. Bylo nás tam víc,...
těžko říct, zda mluvíš pravdu, ale asi sem můžes poslat odkaz ten tvúj tiket, ne? Smajlík
 
 
tomassinho | HCD
11.10.2018, 22:53
 
 
Reakce na imbík: Já si chci vydělat taky, jak bude vypadat zápas v Ben...
Míro, toho se nedočkáš Smajlík Jen se divím, že tenhle *kolorit*, tady na df v nepravidelně se opakujících periodách, nepřišel dříve
 
 
imbík | HUMPOLEC
11.10.2018, 22:43
 
 
Reakce na montReal: Pravda,ale včerejšek byl jasnej. Bylo nás tam víc,...
Já si chci vydělat taky, jak bude vypadat zápas v Benátkách? Kdyžtak i konečný skóre, že bych rovnou vsadil i na počet gólů. Díky.
 
 
Mikela | Jihlava
11.10.2018, 22:04
 
 
Hráči nějakou kvalitu mají a je na trenérech aby je dokázali správně namotivovat, nabudit kabinu k zápasu a zvolili systém hry, kterému budou hráči věřit a plnit ho. Jen neustálé řvaní na hráče už nefunguje. Na začátcích třetin je patná taktika trenéra -snaha obránců co nejdříve se zbavit puku aby náhodou neudělali chybu. Pohl neví co hrát, jednou zaveze puk do pásma, pak dostane čočku a příště už bezhlavě nahazuje jak ostatní hned po přejetí červené a nebo od brány dává střílenou nahrávku na útočníka na červené na protečování do pásma. Holt taktika se musí dodržovat. A jelikož daná taktika jak je vidět nevede ani k úspěchu ani k líbivému hokeji je třeba včas vyměnit trenéra(y). To se mělo udělat už loni před vánocemi a nebo hned po baráži. Pokud se týmu nedá nový impuls, tak budeme nadále svědky hokeje, který se tu letos předvádí (co se týče přesilovek tak vlastně už několik sezón). Pak začnou výměny názorů v kabině a půjde to od 10 k 5. To už tu bylo.

Ale třeba se vyhraje v Benátkách a napíše se něco ve smyslu, že cesta bude trnitá, ale tým je na dobré cestě a trenér bude mít zase čas na svou koncepční práci...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.