Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
ryben | Krucemburk
05.07.2018, 18:01
 
 
Reakce na HCDTOM: Trenér, to je věčné téma tady. Souhlas...
Pekne napsane!
Jen si teda nemyslim, ze Hamill hral v obrane, ale nebyl jsem na vsech utkanich a u Vlka je vsechno mozny. Nic mene pro elitniho centra pobyt ve 4. brazde na kridle, popripade na tribune, byl jiste dostatecne "motivujici" pocin.
Informovanost je kapitola sama pro sebe. Soupiska 18/19 nebyla nalezena. To je fakt neco. Loni kdyz jsem se ptal nejmenovaneho clena redakce nekdy zacatkem leta proc soupiska neni zverejnena, tak mi bylo vzdeleno, ze at vydrzim, ze si to vedeni nepreje. Myslim, ze vlkoscerbani paranoja je uz zrala na odbornou lecbu. Hlavne ve svetle poslednich sportovnich uspechu......
 
 
imbík | HUMPOLEC
05.07.2018, 14:31
 
 
Reakce na HCD13: Koukám imbiku že se z tebe stává celkem...
Hele klidně budu za škarohlida. Je to můj názor, že jako fanouška Dukly mě tyhle otázky zajímají víc, než nová identita repre. S tou stejně nikdo nic dělat nebude a názor Dukly je ten poslední, který by to změnil. Se sestupem jsem smířen a pociťuji to například tím, že na novou sezónu se zatím netěšim a to přesto, že kádr vypadá velmi nadějně 😉. Což přisuzuji velmi "atraktivní" soutěži, kterou jsme si předtím museli vyž.at 12 let.
 
 
05.07.2018, 14:06
 
 
Reakce na sta: Pokud se v ČB hlasuje, tak je to přesně t...
Chápu tvůj sarkasmus, ale mne by to zajímalo.
 
 
sta | Jihlava
05.07.2018, 11:51
 
 
Pokud se v ČB hlasuje, tak je to přesně to, co mi chybí jak u Dukly tak u repre.
Jinak- ELH je zbytečně pryč a už se prostě nedozvíme co se událo mezi 5. - 8. kolem, kdy se v baráži prodrbala, co vlastně zaznělo v Litvínově před třetí třetinou v kabině za pokyny, o nasazování/nenasazování hráčů už vůbec ne.
A vlastně-proč by nám to měl někdo říkat. Jsme tu od placení vstupného o po ostatním je nám kulový.
Tak si to uvědomme a hezký léto!!!
 
 
05.07.2018, 10:16
 
 
Reakce na imbík: Hmm to by se změnila situace a měl by t...
Koukám imbiku že se z tebe stává celkem dobrý škarohlíd. Doufám že se jedná ještě o doznívání kocoviny ze ztráty ELH. Mně to štve taky ale nejde tím argumentovat do nekonečna. Souhlasím s tebou co se týče poskytování informací ze strany klubu. To je opravdu žalostné, ale to je asi tak všechno. I když možná právě proto jsi tak otrávený protože nevíš co se děje a proč. Nejhorší je že v Dukle není moc snaha to měnit.
Více mně již zajímá letošní sezona a troufám si tvrdit že bude parádní. Skladba mužstva vzhledem k datu je víc než uspokojivá. Soupisku která se bude prát o postup budeš mít až koncem ledna, ale to víš přece sám dobře. Každopádně baráž je jednoznačně povinnost.

Jsem zvědavý na naše letošní dresy. V Budějovicích probíhá oficiální hlasování o jejich variantě. Něco takového by bylo hezké i u nás a hlavně s předstihem aby si fandové mohli objednat nové dresy na začátek soutěže. Zveřejnit je hodinu před začátkem ligy je z obchodního hlediska čirá zoufalost.
 
 
imbík | HUMPOLEC
04.07.2018, 19:45
 
 
Hmm to by se změnila situace a měl by tomu odpovídat i gólman a zbytek mužstva ne? Smajlík ne, že bych byl momentálně nespokejen (pokud pominu nezachranu Extraligy) , ale na reálný postup znova do Elh to chce ještě posílit.
A jinak jak se tu řešil cez...... ten člověk si z nás dělá většinou dobrý den. Ale tentokrát bych ho úplně nezatracoval, má pravdu v tom, že na to, že cíl se nesplnil a cíl byl etablovat Duklu v Extralize, tak realizační tým změn nedoznal. A kdo tedy vůbec v Dukle nese odpovědnost za skladbu a výsledky týmu? Nebo je to podobné jako s tím vyjádřením měli jsme si to uhrát sami? To znamená hráči? Celkově mi prostě přijde, že místo hodnocení repre dresů by se fanoušek klubu to znamená Dukly měl dozvědět proč se přivedli za nemalé peníze Volden, Hamill, Rabbit a následně byli vyautovani, jestli tedy na to neměli výkonnostně, proč jsme během baráže vykopli Žalčika, proč se nepřivedl někdo osvědčený a prověřený Extraligou například Nahodil, Němec střídavý starty v Boleslavi, Bartovic Vítkovice atd.......
PS: Nechci tady dělat dusno, případně podporovat rychlokvasky jako je cez, ale výše uvedené otázky mě jako fanouška Dukly a celkem srdcaře pořád hlodají, nejdou do hlavy a zajímají víc než nová identita repre. Stejně rozhodují výsledky! To, že se nám pro českou ELH povedlo objevit Erika je super, ale ten už je ve Vítkovicích a my z toho nemáme nic. Stejně jako se povedli ss Střítesky a Straka.
 
 
HCDTOM | Jihlava
04.07.2018, 19:24
 
 
Trenér, to je věčné téma tady. Souhlasím, že se trenér vyhazovat němel, protožě měl odejít sám. Po super neúspěšné sezoně a tolika taktických chybách, které vedli k sestupu by to bylo na místě. Mnoho let jsme hráli wsm ligu, kde mají úrpveň 4 kluby, zbytek dělá d*** ELH týmům a přesto jsme byli v baráži jen dvakrát, jednou z toho přiznejme si šťastný postup. Motor to sice mění, ale kdyby postoupili, tak si to takhle nepro***bou. Aspoň, že skončili, ti kterí na ELH neměli a neudrželi jí. Je to drsný, jak a co píšu, ale je to můj názor. Prostě si myslím, že ta čístka je super, to nejlepší co mohl Béďa udělat v téhle situaci, ale není kompletní.... Pořád mě ta elh mrzí a přesto, že nemám žádné informace, tak cítím, že to je divný. My ani nehráli v plné palbě v tak důležité baráži. Kde byl Volden ( asi na tenise, ptž jíny zápasy téměř neměl), kde byl Žalčík, Hubáček na přesilovky atd atd.... ale pořád dokolečka z mé strany za to se omlouvám. Píšu to jen proto, abych popsal ty taktické chyby, které jsem zmiňoval a z mého pohledu trenéři udělali. Další věc, že si měl Béďa dupnout ve smyslu přivedl jsem tyhle hráče, tak prostě budou hrát. Hamill byl rozhodně lepší, než průměr útočníků tady a hrál v obraně? Extraligový tým dá do obrany útočníka? No to by se vytočil každý hráč. To už mohl Čagy chytat Smajlík )) Trenér ze dvou pokusů dvakrát s Duklou spadl z ELH (2004/2005 sice nebyl u baráže, ale víme, jak klub opouštěl. K letošku, zatím se to jeví dobře, ovšem ta pachuť pádu a pohled na účastníky wsm ligy... No, přesto věřím, že rychle postoupíme. Motor bude mít volno 9 dní, tak jim třeba dojde síla na konci sezony. Jsem si vědom, že te´d to významně schytám a možná budu i nazván nefanouškem, ptž přece jen nechválím. Smajlík Zimák rozhodně ostuda je, ale na WSM ligu stačí a baráž nám neprohrál, kdyby se udržela elh pozice je zase o něco jiná, teď mají pravdu, že na wsm ligu to bohatě stačí, pokud bude střecha Smajlík )
 
 
hadas | Jihlava
04.07.2018, 19:15
 
 
Reakce na HCD13: Tak přirozeně k přirození ses vyprofilo...
Smajlík Myslím, že jsi to vystihl, ale on to stejně nepochopí. Buď tyhle výrony plodí schválně a nebo je opravdu tak blbej. Já se obávám, že B je správně.
Víc na něj nemá cenu reagovat. Na druhou stranu si myslím, že pořád menší "zlo" než CEZ. Tomuhle se dá aspoň občas zasmát.
 
 
staříček | Horní Cerekev
04.07.2018, 18:24
 
 
Reakce na HCD13: Tak přirozeně k přirození ses vyprofilo...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
04.07.2018, 17:35
 
 
Reakce na Velký vezír: Ahoj přirození kolegové. Já se om...
Tak přirozeně k přirození ses vyprofiloval ty sám. Hlavně svými výrony, kterými jsi zde obtěžoval dřív a předpokládám že budeš i nadále. Jistě sis všiml že tu máš kamaráda (CEZ) a jsem přesvědčený že si budete hodně notovat. Neboť rovný rovného si hledá, vrána k vráně sedá. Ve Vašem případě to asi bude jiný pták.

Je okurkovka takže trochu zábavy jistě přijde vhod. Ale o jedno tě prosím Velký vezíre, až se bude hrát hokej, nepiš sem. Myslím si že žádné DF v celé republice není dost vyspělé a připravené na tvé fundované výrony tedy výroky.
Děkuji ti předem za pochopení.
 
 
04.07.2018, 14:36
 
 
Reakce na imbík: Teď vážně. Kolik by jsme měli dostat ja...
Mám dojem, ze kolem 5..... čili TOP sponzor
 
 
velký vezír | Třebíč
04.07.2018, 09:29
 
 
Reakce na hadas: Ahoj přirození... Víc bych asi nereago...
Ale ne, tak výrazně infantilní reakce jsou dost trapné. Co tam máš dál, hadasi? Vzhledem k předvedené úrovni asi nic... Smajlík
 
 
imbík | HUMPOLEC
04.07.2018, 09:11
 
 
Teď vážně. Kolik by jsme měli dostat jako klub za to, když Jakub podepsal na 3 roky smlouvu? odkaz
 
 
hadas | Jihlava
04.07.2018, 09:04
 
 
Reakce na Velký vezír: Ahoj přirození kolegové. Já se om...
Ahoj přirození...

Víc bych asi nereagoval Smajlík
 
 
Imbik | HUMPOLEC
04.07.2018, 09:00
 
 
Reakce na Velký vezír: Ahoj přirození kolegové. Já se om...
Tak a teď teprve můžou začít prazdniny. Díky!😀😉👏
 
 
Velký vezír | Třebíč
04.07.2018, 08:38
 
 
Ahoj přirození kolegové. Já se omlouvám, že jsem nezaznamenal dříve obnovení funkčnosti dohoto DF. Matně si vzpomínám, že naposledy jsem tady psal velmi záhy po tom, co Dukla vedla o 4 body tu z jejího hlediska zoufalou soutěž o setrvání mezi opravdovou elitou našeho hokeje a vítal Jihlavu zpět k derby - čili tam kde patří. Se zlou jsem se tehdy potázal. Brzy nato byl díky některým místním tupcům přístup k tomuto fóru zamezen a po očekávaném výsledku baráže už jsem další vývoj nesledoval. Takže nyní Duklu vítám oficiálně tam, kde bez bohatého strýčka hrají i blízké kluby, které vychovávají hráče pro velký hokej. Smajlík
 
 
MontyHCD | Jihlava
03.07.2018, 06:40
 
 
Reakce na hadas: Tohle bylo lepší v básníkách. Kdepak, ...
👍
 
 
hadas | Jihlava
02.07.2018, 18:44
 
 
Reakce na MontyHCD: Souhlasím. Jenom bych poopravil:komu...
Tohle bylo lepší v básníkách.

Kdepak, tady sou lidi strašně rozežraný. Loni se Zíma se Staškem hádali, co je jedovatější, jestli červená nebo zelená muchomůrka. No, vylízaný voba až na morek. Zíma si udělal červenou smaženici, Stašek zelenou a šli to zalejt pivem, no. Jak říkal náš pan doktor, komu není shůry dáno, ten je blbej.“
 
 
MontyHCD | Jihlava
02.07.2018, 18:18
 
 
Reakce na HCD13: Komu není z hůry dáno v apatice nekoupí...
Souhlasím.
Jenom bych poopravil:komu není z hůry dáno,tomu patří nas......t!
 
 
medaji | Jihlava
02.07.2018, 15:48
 
 
Asi se pán co píše níže inspiroval v Motoru. Tam po každé neúspěšné sezóně vyhodí trenéry a dvě třetiny mužstva. A jediné co jim to zatim přineslo že utratili cca třikrát tolik peněz co Dukla. Na každů robotu nám treba špecialistov, jen radniho u nás asi může dělat kdejaký..........
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
 
 
×
Dnes v 17:00 | Junioři
HC Kometa Brno
HC Dukla Jihlava
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov
×
Dnes v 13:30 | Dorost
HC Tábor
HC Dukla Jihlava