Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
esorimmer | Jihlava
11.10.2018, 14:45
 
 
Tím navazuju na vaší diskuzi. Dukle jsem věřil, ale to co hraje je fakt humus a nezájem. Tedy kromě posledních třetin, to je jiná Dukla, ale očividně to nestačí a letos se jim to nedaří. Stejně jako se jim to nedařilo v EL.
 
 
Esorimmer | Jihlava
11.10.2018, 14:37
 
 
Reakce na Musa: Hlavně s touhle větou souhlas: "Pokud doháníme ztrátu,...
No jestli si to uvědomuju správně, tak již několik sezon se radujeme, že dokážeme otáčet konce zápasů. Pokud si vzpomínám, tak v postupové sezoně jsme byli experti na konce zápasů a prodloužení. Roky mi přijde, že to kluci hrajou před poslední třetinou neprohrávat víc než o gol a pak jednu - poslední - třetinu máknout a zápas otočit a vyhrát. Vidím jim to v hlavách už pěkně dlouho. Hlavně druhý třetiny jsou katastrofa.

Nevím, kdo tuhle filozofii ordinuje nebo vymyslel. Já bych to změnil na - pokud nepovedete alespoň o 3 goly, tak makejte na krev. Pak si náskok pohlídejte, brejkujte, braňte, šetřete se. Ale do tý doby budete makat.
 
 
MarkusHCD | Jihlava
11.10.2018, 14:33
 
 
Trenéry samozřejmě vyměnit můžeme, to je nejjednodušší řešení.Ale je potřeba si zaprvé uvědomit, že dobří trenéři jsou pod smlouvami a i kdybychom náhodou nějakého našli, za párek v rohlíku trénovat nebude a za druhé k tomu budeme ještě doplácet trenéry odvolané, suma sumárum náklady o minimnálně 150 000,-Kč měsíčně vyšíí. Touto cestou bych se v současné situaci rozhodně nevydával a mzdové prostředky,pokud ještě nějaké "volné" jsou, investoval do posílení hráčského kádru. Cestu neustále se měnících trenérů volili fotbalisti a jak dopadli...
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.10.2018, 14:31
 
 
osobně mi nejde o úmistění, stejně v téhle lize do 4 místa nejspíš budeme, ale... nedá se to dívat, ja chci chodit na hokej se pobavit a ne řešit jestli bude bod nebo dva nebo tři. Chci nějakou úroveň a to jsem do téhle sezony vstupoval s latkou predstav hodně nízko, veděl jsem, že ELH je jiný sport, ale co se děje na zimáku mě nebaví, tohle není koupě hodný produkt, sorry, ale doby, kdy jsem byl rád za body jakkoliv jsou pryč. už chodím taky na hokej ne jen na Duklu jako dřív
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.10.2018, 13:54
 
 
Reakce na David.mb: Jinak jak se tady píše o tom kam vložit těch 5 mil...
Pokud je to pravda, tak nám pomáhej pánbůh.... a to jsem absolutní ateista....
Ale nemyslím si, že by byl BŠ takový střelec, že by začal utrácet peníze, které nemá a vzhledem k tomu, že ví co je za pakáž na radnici s nimi ani počítat dopředu nemohl.
 
 
11.10.2018, 13:21
 
 
Jinak jak se tady píše o tom kam vložit těch 5 mil., tak myslím ze jsou v rozpočtu.....
Počítejte se mnou,oproti Elh.... minus 7-8 mil tel. A reklamní práva, minus 2 mil. Ztráta zponzoru, minus 10 vstupné..... to jen můj hrubý odhad, takže při ztrátě skoro 20 mil je jak prodej práv Skarka a dotace v rozpočtu.... to jen můj názor....

A proto si musíme pomoci sami, takže spolek podepsán a odeslán....
 
 
Musa | HC Dukla Jihlava
11.10.2018, 12:41
 
 
Reakce na HcD79: Souhlasím s tím, že tahleta liga je o bruslení. Pokud...
Hlavně s touhle větou souhlas: "Pokud doháníme ztrátu, tak to najednou jde. Kluci když zatopí pod kotlem, tak si troufám říct že jsme nejlepší team z celé Chance ligy. "
A pak je to opravdu o trenérech, aby je k tomuhle dokopali od začátku a ne až začnou ztrácet. Věty o tom, že si mají hráči sáhnout do svědomí? OK, pokud jim to trenér říká a oni to nedělají, tak to říká blbě nebo ho neposlouchají. Oboje znamená, že to musí udělat jinak. Vím, že je to u kluků hlavně v hlavě, ale to je zase na trenérovi, realizačním týmu, aby tu hlavu dal do pořádku.

Tak jsem zatím stále optimista, jména v týmu jsou a jakmile nebudou podělaní a budou hrát stále jako poslední třetiny většini zápasů, tak to půjde. Stále mám v hlavě Kometu a její 12.titul, kde byli v zimě? A kde na konci sezóny? Ale tam právě došlo ke změně na střídačce. Nevolám přímo po vyhození trenérů, ale nějak se ta změna na střídačce udělat musí.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.10.2018, 12:39
 
 
Reakce na HcD79: Souhlasím s tím, že tahleta liga je o bruslení. Pokud...
Tak já jsem si to myslel zezačátku taky... teď si fakt tak nejsem jistý. Sice je hezké, že umíme na pár minut zatopit pod kotlem, ale zápas se hraje 60.minut a za tu dobu se nějak vyvíjí. Je jasné, že když soupeř vede 0:1, že se zatáhne a opticky to pak vypadá, že ho drtíme. Mě zaráží jiná věc. Jak je možné, že máme bilanci s týmy na 2. až 10. místě, což jsou všechno týmy, které musí být pod námi (celkem sedm zápasů jsme s nimi odehráli) 0 , 1 , 2 , 4 ??? To je naprosto šílené a náhoda nebo štěstí kvůli jednomu nepovedenému zápasu to opravdu není.
Ať si strčí ti hráči "topení pod kotlem" na poslední třetinu někam. Dvě třetiny hráli bezkrevně a až když teklo do bot tak začali. Takhle odrazují spoustu fanoušků jít vůbec na stadion a spoustu z nich už odradili. Návštěvnost na Slávii bude opravdu kolem 1000 lidí. Nečekám o moc víc.
 
 
HcD79 | Jihlava
11.10.2018, 12:26
 
 
Souhlasím s tím, že tahleta liga je o bruslení.
Pokud se klukům nechce, tak můžou být sebelepší a stačit to nebude. Zas tak dobří prostě nejsou.
Pokud doháníme ztrátu, tak to najednou jde. Kluci když zatopí pod kotlem, tak si troufám říct že jsme nejlepší team z celé Chance ligy. Ta kvalita tam prostě je a já doufám, že v play off ( pokud se tam dostaneme Smajlík ) se projeví.
Větší nasazení, pohyb a ono to půjde.
Dokonce ani tady tolik kritizovaná obrana se mě osobně nezdá až tak zlá. Chyby se budou vyskytovat vždycky.
V čem je zatím rezerva je výkonnost našich gólmanů bohužel.
Pořád jsem ale lehký optimista. Ta kvalita na tuhle ligu je veliká!
HcD olé!!!
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.10.2018, 11:43
 
 
Reakce na Reciprokyhenry: Hrajeme až do konce... Pokud budou Budějice ...
OK souhlasím až po baráži.
Tak kdyby to znamenalo, že se vrátíme tímto do Extraligy, tak bych ten litr fakt oželel. Horší by bylo pro mě, kdyby třeba oba týmy vypadly třeba už ve čtvrtfinále a ČB by bylo pod Duklou v základní části. To by byl neúspěch v podání Dukly a ještě bych přišel o tisícovku. Ale to se nestane, že by oba nepřešly čtvrfinále, na tom se nejspíše shodneme.
Jinak můžeš si vsadit na Tipsportu, že skončíme do druhého místa. Vůbec poprvé jsme tam klesli až na 4.místo s kurzem 3,25. Po výhře nad Budějkama jsme tam přitom figurovali na prvním místě a kurz byl nějakých 1,5.
 
 
Reciprokyhenry | Jihlava
11.10.2018, 11:41
 
 
Reakce na chytry-clovek: Souhlasím, když bude po play off na vyšším mí...
Hrajeme až do konce...
Pokud budou Budějice před námi..
Jedno, jestli se bude rozhodovat v playoff, nebo baráži, máš u mě 1000,-
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.10.2018, 11:41
 
 
Reakce na chytry-clovek: Tady se ale nikdo neupíná k Hubáčkovi jako sp...
Zlatý oči, který to viděly Smajlík Nevyhecovala je ani persona Čagy, aby makali... Tohle musí řešit trenér, bouchnout do stolu a říct takhle ne. Jenže on nemá "trest" pro ně no, není dostatek hráčů.
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.10.2018, 11:39
 
 
Reakce na reciprokyhenry: Další skvělý nápad...
Souhlasím, když bude po play off na vyšším místě Dukla než Budějovice, pošlu Ti na účet 1000 kč, když to bude obráceně, pošleš mi peníze Ty? Tak zněla sázka? Nebo to chceš až po případné baráži???
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.10.2018, 11:29
 
 
Reakce na HCDTOM: Hubáček fakt nepomůže, jste se upnuli k takové kravi...
Tady se ale nikdo neupíná k Hubáčkovi jako spasiteli, ale k Hobáčkovi, který svojí hrou a chováním v kabině strhne ostatní k bojovnosti. Když támhle Osmík nebo Harkabus uvidí, že Hubáček skáče po hlavě do střely, tak si třeba řeknou... když on, tak proč to třeba neděláme my?
Od Hubáčka by tady nikdo nečekal, že udělá 40 bodů, ale že by svým důrazem na soupeře platil.

Se skoro děsím toho, že budeme v TV a dokonce dvakrát..... Jestli tam předvedeme tyto bezkrevné výkony, tak to bude pořádná ostuda.
To už bude na stadion chodit posledních pár stovek věrných.
V Benátkách při těchto výkonech za dva body max., doma se Slávií taky maximálně dva body, spíš míň. Diváků okolo tisícovky.
 
 
HCDTOM | Jihlava
11.10.2018, 11:24
 
 
Hubáček fakt nepomůže, jste se upnuli k takové kravině s prominutím o tom to přece vůbec není. Tahle liga je o bruslení a dokud si hráči budou myslet, že jsou na tolik kvalitní, že to uhrají bez bruslení, tak se to nepohne. Dokud si neuvědomí, že musí udělat krok navíc, aby u toho puku byl bezpečně a nestalo se, jako včera, že stojí a čeká až teda ten puk přijede a mezí tím Vsetínský hráč udělá krok a puk si sebere. Hubáček nevyhecoval nic loni, nevyhecuje ani letos nic. To musí trenér. Přesilovky musí vymyslet trenéři. Zeman je dobrý hráč, ale jeho povaha je taková flegmatická a to se odráží i na ledě, každý jsme nějaký, to beru, ale taky tomu přiměřně vybíráme povolání no, to že roky těží z čagyho víme všichni, kde byl, tam ho poslali pryč (olomouc, Pce). Soupeři nejsou úplně deb*ln je očividný, jak se bude hrát přesilovka a kdo bude napadat naše obránce, tak nás dostane. Někdo musí z hráču dostat tu psoudo myšlenku, že jsou mistři světa, možná bývalý trenér juniorů Klášterce nad Ohří ? Smajlík Ale asi se bavíme úplne zbytečně...
 
 
krap | Jihlava
11.10.2018, 10:40
 
 
Chytrej kluk
odkaz
 
 
sam68 | Jihlava
11.10.2018, 10:36
 
 
Reakce na jezek.bodlik: Po dnešním zápase se těžko hledá nějaké poziti...
Souhlas ve všech bodech.
 
 
sam68 | Jihlava
11.10.2018, 10:31
 
 
Smutno je mi z toho herního projevu. Za Duklu tady nikdo do střely nelehne, kam to za ten rok dospělo fakt nechápu. Bez srdíčka a bez zájmu. Škoda.
 
 
11.10.2018, 10:19
 
 
A příští rok bude derby Vysočiny i se Žďárem. S takovou se do ex nevrátí. Bohužel realita je taková
 
 
Musa | HC Dukla Jihlava
11.10.2018, 09:56
 
 
Těžko porovnávat samozřejmě, ale odkaz

Skoro každej gól je z dorážky nebo teče a to nám chybí - tlak do brány. Když už se tam nasype 40 střel (a většina bohužel do betonů), tak tam musí být dorážky, přece všechno ten golman nepodrží.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.