Diskusní fórum
Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
anry | Jihlava
11.10.2018, 09:48
 
 
Reakce na chytry-clovek: Hubáček byla velká chyba, že se pustil, ale s...
Hubáček je jasná volba!!!! Ten by tam včera při závěrečném tlaku ten puk dotlačil!!! Nechápu proč na závěrečnou powerplay nasadíme Zemana, kterému to prostě 10 kol nejde!!!
 
 
imbík | HUMPOLEC
11.10.2018, 09:45
 
 
Reakce na Dukla_GOOOL: Myslím jen hubase, občas máš info dobrý tak sna...
Ježíš a kde teda je, když ho nikdo nikam neposlal? 😀 nebo se teď semnou dohadujes jako o slovickareni? Že jsme ho neposlali do někam, ale do pryč? 😀😀😀😀 Nebo já nerozumím co jsi tím chtěl říct.
 
 
imbík | HUMPOLEC
11.10.2018, 09:43
 
 
Reakce na Lufa: Jo Hubas to byl blázen co by nechal na ledě duši. Možn...
Právě a ne jen na ledě. Ale i v kabině prostě z něj čišelo dukláctvi. Prostě za poslední dvě sezóny odešlo těch opravdových duklaku moc na to, aby tady někdo (pár výjimek tu ještě je) teď byl ochotný za Duklu padnout a hrát na hranici svých možností.
A nebo (v což doufám) to teprve ty hráči ukážou. Jinak je postup jen zbožné přání.
 
 
Dukla_GOOOL | Jihlava
11.10.2018, 09:16
 
 
Reakce na imbík: Ne? A kde teda jsou když jsme je nikam neposlali?...
Myslím jen hubase, občas máš info dobrý tak snad víš že ho nikdo nikam neposlal
 
 
Lufa | Jihlava
11.10.2018, 09:10
 
 
Reakce na chytry-clovek: Hubáček byla velká chyba, že se pustil, ale s...
Jo Hubas to byl blázen co by nechal na ledě duši. Možná toho hokejově až tolik nebylo ale tou obětavostí všechno nahradil. Tohle nám tu chybí.
 
 
vn | Jihlava
11.10.2018, 08:37
 
 
Reakce na chytry-clovek: Hubáček byla velká chyba, že se pustil, ale s...
No roli mentora Skořápka zrovna moc neplní zatím...tedy nevím jak v kabině, ale na ledě ne...a navíc pro jaké naše mladé? Momentálně v útoku je mladej jen Andy z našich hràčů.
 
 
buben | Jihlava
11.10.2018, 08:35
 
 
Reakce na chytry-clovek: Hubáček byla velká chyba, že se pustil, ale s...
Beda uz ho urcite vytočil...pri odchodu Smajlík
 
 
chytry-clovek | Jihlava
11.10.2018, 08:33
 
 
Hubáček byla velká chyba, že se pustil, ale stále je možnost to napravit, nikde není, je volný. Když jsme tu chtěli udržet Čachotského a Skořepu jako mentory pro mladé, tak jsme si tu měli nechat i Hubáčka jako mentora pro mladé co se týká nasazení. Se Skořepou jsme si to po nějaké chvíli rozmysleli a vzali zpět, tak proč ne Hubáčka? Ale máme na to koule? Co je platné, že víme, že musíme zlepšit důraz, když tam není NIKDO, kdo to udělá? Tým je špatně složený. Chybí tvořivý TOP obránce (můžeme spekulovat o tom, že nejsou), chybí jistota v bráně (můžeme spekulovat o tom, že nejsou), chybí dostatečný počet hráčů do útoku a chybí bojovník co to strhne... a tady se spekulovat nedá, Hubáček JE VOLNÝ a my máme momentálně peníze, takže není na co čekat. Béďo jednej, vytoč ho.
 
 
imbík | HUMPOLEC
11.10.2018, 08:25
 
 
Reakce na Dukla_GOOOL: Jak poslali někam?? To přeci vůbec není pravda!...
Ne? A kde teda jsou když jsme je nikam neposlali?
 
 
PetrProchazka | Jihlava
11.10.2018, 08:18
 
 
Reakce na anry: ... tak už jsem po včerejším zápase vychladl:))). Za m...
Tvoje návrhy jsou konstruktivní, ale nemají šanci. Adam Zeman nikam nepůjde, trenéři Vlk s Zemanem taky nikam nepůjdou. Čermák jako mladý hráč také ne, Anděl se protloukal čtvrtou a třetí lajnou tři roky (a to prošel úspěšně reprezentacema 16, 18 a byl na hraně 20).

A co mi příde nejšílenější - minulý týden jsem šel dopoledne kolem HZS a tak jsem se zastavil podívat se, jak naši borci trénují. V 10:00 začali a v 10:35 už šli z ledu. Každý hráč měl na gólmana tak 5 střel. S tímhle stylem trénování se nemůžou nikdy zlepšit. Smajlík
 
 
Dukla_GOOOL | Jihlava
11.10.2018, 08:13
 
 
Reakce na imbík: No když půjde Vlk, musí jít i Zeman a skutečně máme p...
Jak poslali někam?? To přeci vůbec není pravda!
 
 
imbík | HUMPOLEC
11.10.2018, 07:41
 
 
No když půjde Vlk, musí jít i Zeman a skutečně máme prachy na nového kvalitního Zemana s Vlkem? Nebo snad počítate, že Venera (pokud vůbec má chuť trénovat v téhle lize) by dělal jen asistenta?
Nevím no, ještě jsme si asi pořádně v téhle lize nenatloukli, když se za tím golem nedokážeme dostatečně procpat, hokejovostí v téhle lize už těžko někoho přehraješ......respektive tak kvalitní kádr tady zase není. A bojovníky do téhle ligy jsme před sezenou poslali někam.... (Hubáček).
 
 
14pepa | Jihlava
11.10.2018, 07:39
 
 
Neblbněte, s kým jiným bychom měli prohrávat než s týmy, které jsou v tabulce před námi! Smajlík
 
 
11.10.2018, 07:29
 
 
Včera to byl zmar. Anděl s Pekrem byli jediní hokejový. Ostatní byly ve velký křeči. Rozhodl začátek druhé třetiny, Pekr se krásně uvolnil a mohl dát druhou branku. Místo toho dostaneme z breajku takovou šmudlu. Teď jsem se na ten první gól vsetína koukl na videu, tohle musí brankář chytit. Ve třetí třetině máme tlak, a naše přesilovka ten tlak ukončí. Tohle jde za trenérem. Za ty roky, co tu je, se naše přesilovka nezměnila ani o píď. Furt ta samá plácaná po rozích.
Už jsem to tu psal, něco se musí změnit. Hráče za trest do druhé ligy poslat nemůžeme, pač jich máme málo. Trenér je neodvolatelný, tak co s tím….
 
 
vn | Jihlava
11.10.2018, 07:26
 
 
Reakce na iceras: Vlk neodejde, i když by změna prospěla tak by se nad...
To jo, to není nic nebezpečného většinou ty naše střely...v Porubě jsme udělali “boha” z Dolejše a on pak na Slávce dostane 7 fíků...Gába taky není extra golman, ale když mu všechny střely vypráší jen betony, tak je to těžké- prostě malá chuť za tím gólem jít, tlačit to do brány i s golmanem, clonit, tečovat...nic z toho tam není prostě
 
 
iceras | Jihlava
11.10.2018, 07:06
 
 
Vlk neodejde, i když by změna prospěla tak by se nad sebou měli zamyslet opravdu hráči. Krásné každého přestřílet, ale 90% střel jde na solar gólmanovy. Stačí jen neuhonout.
 
 
VN | Jihlava
11.10.2018, 06:45
 
 
Reakce na anry: pokaždé je někdo jiný.. jen je potřeba správně hledat ...
Ale musíme na něj mít v kombinaci s vyplacením Vlka! Já bych raději investoval do kádru.
 
 
anry | Jihlava
11.10.2018, 06:37
 
 
Reakce na vn: Vlk je neodvolatelný, neblbněte tady!! ...já očekáván na...
pokaždé je někdo jiný.. jen je potřeba správně hledat a dobře oslovovat Smajlík !
 
 
vn | Jihlava
11.10.2018, 06:28
 
 
Vlk je neodvolatelný, neblbněte tady!! ...já očekáván nappak vyhásření, že za ním stojíme, aby se dál mohl věnovat koncepční práci....
Ale vážně, rád ho moc nemám, ale je někdo jiný?
 
 
anry | Jihlava
11.10.2018, 06:28
 
 
.. teď nás v sobotu popraví Benátky a co dál Smajlík ?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.