Offline rozhovor: Postup 2017

Dukla Jihlava se po dlouhých dvanácti letech vrátila do extraligy. 21. dubna 2017 totiž v jedenáctém kole prolínací soutěže získala potřebný bod k postupu a v sezoně 2017/2018 bude zase extraligová. Ostatně, to je také jeden z častých popěvků hráčů a fanoušků: "Extraligoví, extraligoví, my jsme zase extraligoví..."

Nyní mohou příznivci červenožlutých barev poslat hráčům, realizačnímu týmu a vůbec celé Dukle vzkaz prostřednictvím offline rozhovoru.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 37 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Dušan (dusaa.nov@seznam.cz - DUKLA JIHLAVA) 27. 4. 2017, 21:17
Všem velké díky.Byla to krásná sezona a jen doufám že je to začátek lepších časů že se v tý extralize zkrátka zabydlíme.Velká prosba směrem k vedení klubu.Udělejte maximum aby ste tu udrželi Jirku Říhu děkuji za všechny fanoušky DUKLY

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
arthur (arthur.ji@seznam.cz - DUKLA) 27. 4. 2017, 20:52
Děkuju!!!
Vy jste na ledě padali do střel, a já se v sobotu nad ránem vracel po čtyřech domů. Kolena mi krvácela a v očích jsem měl slzy. Extraliga bolí a hřeje zároveň. :)) Díky.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Bronislav (bronikmasil@gmail.com - hcd) 27. 4. 2017, 13:48
Dobrý den,
Chtěl bych vám všem moc popřát a poděkovat. Jirkovy Říhovy chci zdělit že pro mě byl nejlepší hráč celé sezóny 2016/17, a byl bych rád kdyby pokračoval s Duklou Jihlavou i v Extralize a v sezóně 2017/18 aby prostě neodešel. Míru Svobodu jsem dnes ráno 27.4.2017 potkal a rozloučil jsem se sním ale každý musí uznat že v baráži o Extraligu 2017 chytal suprově.
Hoši ať se vám v Extralize daří budu vám fandit.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
stasym (st.symonides@seznam.cz - HCD) 26. 4. 2017, 17:44
Vzkaz pro Pepíka Skořepu.Skořápko,díky za podpis smlouvy,obdivoval jsem Tě už když jsi hrál v Jihlavě za Benátky.Radost se dívat na Tvé napadání,forčekink,umění být tam,kde se něco děje.Teď jsem si to mohl 2 sezony užívat i v dresu Dukly a mám radost,že i v té další extraligové si to budu užívat zase.Mám Tvůj posezonní dres 2015-2016 a jestli půjdou do dražby i ty letošní,udělám vše proto,abych ho měl také,ať to stojí co to stojí.Zdravím i tátu,s s kterým jsem si několikrát v u kávomatu dobře pokecal.Příjemnou dovolenou a v září v plné palbě na extraligovém hokeji.Standa Symonides

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Vladimír Mátl (vladimir.matl@seznam.cz - Praha/ Dukla Jihlava) 26. 4. 2017, 13:42
DUKLA ZNOVU NA VYSLUNI! GRATULACE VŠEM, KTEŘÍ SE O TO ZASLOUŽILI!
NA DF Spolku fanoušků HCD jsem vyjádřil názor, že za úspěchem Dukly je třeba vidět zejména čtyři osobnosti. Jednatele Bedřicha Ščerbana, který musel v minulosti čelit neskutečným atakům škarohlídům jihlavskeho hokeje, Petra Vlka, který dokázal i přes kritiku mnohdy jak se ukázalo neopodstatněnou, vytvořit famózní partu s naordinováním správného systému hry, dále, aniž bych podcenil ostatni hráče, Tomase Čachotského a v neposlední řadě trenéra brankařů P.Jaroše, který skvěle uvolnil brankářský potenciál Miroslava Svobody. Skoda jeho odchodu. Samozřejmě nelze opomenout Jakuba Škarka.
Experti českého hokeje a funkcionáři některých extraligových týmů dostali lekci. Ne vždy je všechno jen o penězích. Teď nastává druhá fáze pro generálního manažera Dukly, tj. společně s trenéry zakotvit Duklu v Extralize. Doplnit tým tak, aby se zvedla herní kvalita, avšak aby nebyla narušena skvělá atmosféra v týmu. Po zkušenostech z poslednich let lze B. Ščerbanovi určitě věřit.
Úspěch Dukly v podobě postupu do Extraligy je však důležitý i z hlediska snad již konečného rozhodnutí o výstavbě sportovní arény V Jihlavě. Všiml jsem si jak významní zastupitelé města Jihlavy manželé Mayerovi fandili v posledním zápase s K.V. a možná i koukali, co se to v té Jihlavě děje a jakým fenoménem hokej v Jihlavě zřejmě byl a jak ožívá. Z pohledu klidného zakotvení v Extralize se jeví nejvhodnější varianta výstavby nové arény na "zelené louce". Takže, jak konstatoval Andrej Babiš po návštěvě HZS, je třeba zařadit dvojku a začít projektovat. A Babiš současně přislíbil finanční pomoc státu resp. doporučil spolufinancování krajem Vysočina.
Co více si přát, než aby rok 2017 byl po všech stránkách navždy zapsán do historie obnovy slávy hokejové Jihlavy.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Kateřina (Katrin.Zapletalova@seznam.cz - Tištín-Jihlava) 26. 4. 2017, 12:45
Moc díky za celou sezonu od A -týmu po všechny co pro Duklu pracují.Kdybych měla klobouk , tak před všemi smeknu. Moc díky A-týmu za to, že konečně vyhrál i v Prostějově.Přeji aby se v Extralize dařilo.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Džop (sladeeagles@centrum.cz - Pardubice) 26. 4. 2017, 11:22
Přeju vám to, protože jste tradiční extraligový klub, tak koukejte v tý extralize vydržet. A třeba zopáknem r.1986, kdy jsme si s váma zahráli finále a vybojovali titul.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Lufa (lufa@seznam.cz - Dukla) 26. 4. 2017, 07:28
Všechno už bylo napsáno takže jen krátce - díky všem hráčům za obětavost kterou předváděli celou sezónu - velké poděkování panu Ščerbanovi, že ustál útoky od jistých korpulentních novinářů a televizních pohunků počínaje a různýma zhrzenýma trenérorodičema konče, kteří se ho snažili vyštípat - a moc děkuji panu Vlkovi, Zemanovi i Jarošovi za to jak dokázali připravit hráče. Doufám a věřím , že následující sezóna nebude opět jen epizoda, držím palce.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Jarda (jahe@atlas.cz - Jihlava/Dukla) 25. 4. 2017, 21:26
Duklo, děkuji za skvělou sezónu. Sleduji Jihlavský hokej již dlouho a musím pochválit všechny, kdo pro Duklu pracují, od správců webu přes mládež až po A tým. Především chci ale poděkovat Bedřichu Ščerbanovi, který odvádí pro Duklu neskutečnou práci a neuvěřitelně ji pozvedl. Děkuji a věřím, že v sobě najde ještě nějakou energii a stabilizuje klub v extralize.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.
Jiří Bumbálek (Bumbalek.ceiltigh@seznam.cz - Dukla Jihlava) 25. 4. 2017, 18:41
Ahoj kluci.
Moc vám všem děkuju.
Tolik let jsme na to čekali, už jsem někdy pochyboval, že se dočkám.
Vy jste to dokázali, jste borci.
Díky.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. HC Dukla Jihlava.

Další stránky
1234>>