Offline rozhovor: Kabina 2021

Offline rozhovor: Kabina 2021Stejně jako fanouškům chybí možnost živého sledování hokejových zápasů Dukly Jihlava, tak i hokejistům chybí fanoušci v ochozech CZ LOKO Areny. Navíc v situaci, kdy Dukla hraje na špici tabulky! Dejte hráčům najevo, že jim fandíte a dejte najevo svoji podporu před rozhodující částí sezony! Pošlete nám vaše vzkazy, fanouškovské fotografie, básničky, nebo návrhy na chorea a my je vytiskneme, předáme hráčům a z těch graficky provedených vytvoříme netradiční choreo na tribunách.
Vzkazy můžete psát níže, obrázky nebo chorea posílejte na e-mail soutez@hcdukla.cz

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.