Offline rozhovor: Richard Diviš

Offline rozhovor: Richard Diviš

Třicetiletý útočník přišel do Dukly Jihlava na výpomoc už v průběhu minulé sezony z Olomouce. Loni hrál s desítkou na zádech, letos si zvolil dres s číslem devět. Richardu Divišovi můžete nyní směřovat své dotazy.Zeptejte se urostlého sympaťáky na věci, které vás zajímají!

Hrál tři baráže o extraligu - dvakrát postoupil. S Chomutovem a Olomoucí. Jak vidí šance Dukly Jihlava v letošní sezoně? Jaký má vztah k mladším spoluhráčům? Kdo je největší šprýmař v kabině? Jak snáší cestování na zápasy? Kde se mu hraje dobře, a který zimák naopak "nemusí"? I na tyto otázky se můžete Richarda Diviše ptát.

Otázky můžete šikovnému útočníkovi pokládat prostřednictvím našeho offline rozhovoru do pondělí 30. listopadu 2015 do 16 hodin. Následně Richard Diviš na vaše dotazy odpoví.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 28 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Katka (Dukla) 30. 11. 2015, 14:37
Ahoj Ríšo ;)
Mám pár otázek
1. jaký typ holek se ti líbí?
2. Jaký máš vztah k fanouškům?
3. Jak dlouho by jsi chtěl hrát v Jihlavě?

Moc děkuji za otázky a držím palce do dalších zápasů :))

Odpověď:
Ahoj Katko, nemám vyhraněný typ dívek, dávám spíš na první dojem. Moc si podpory fanoušků vážím, i když tady v Dukle je to vzhledem k bohaté historii složité, protože se nemůžeme ani přiblížit tomu, co tady dříve bylo.
Jsem hráčem Olomouce, takže nezáleží jenom na mě, jak dlouho bych tady chtěl hrát.

Díky za vaše dotazy. Přeji vám vše dobré v novém roce 2016.
Richard Diviš

Duklák (mirashula@seznam.cz - humpolec/duklajihlava) 30. 11. 2015, 08:06
Ahoj Richarde! Chtěl bych na začátek poděkovat za serii na kterou jsme v Jihlavě čekali minimálně od vítězné baráže ! Doufám , že vám tahle forma vydrží co nejdéle . A chtěl bych se zeptat máš v Jihlavě byt,nebo sis sehnal nějaký baráček? Dokázal by sis představit v jihlavě dohrát kariéru??? Je super , že i když nejsi odchovanec dukly tak do týmu zapadáš , užíváš si děkovačky a makáš . Nechybí Ti tady čagy, s kterým sis vloni tolik rozumněl?? A chtěl by si zažít postup s Jihlavou do ELH nebo minimálně baráž??? Hodně štěstí a zdraví a na zavěr zůstan v dukle Richarde !!!

Odpověď:
Ahoj Míro, no a máme po sérii. Chtěli byhom na ni ale zase navázat a udělat další. V Jihavě mám garsonku, což mi absolutně vyhovuje. Moje kariéra bude ještě hodně dlouhá, takže se tolik do budocnosti nedívám.
Děkovačky si užívám, protože vyhrát zápas je náš společný cíl.
Král je mrtev, ať žije král!
Myslím si, že každý z nás v kabině má nějaký cíl, za kterým jdeme. A uvědomujeme si, kolik práce to bude stát. A pracujeme tak, abychom na ten náš společný cíl dosáhli.
Díky za přání.
Pepa (svobodi.milikov@seznam.cz - Dukla) 29. 11. 2015, 20:54
Ahoj Ríšo,
moc děkujeme za vítězný puk,který jsi nám hodil po zápase v Litoměřicích.
Synům jsi udělal velikou radost.
Chtěli bychom Ti popřát spoustu úspěchů v hokeji i v osobním životě,pokud možno žádná zranění a radost z hokeje.Moc fandíme Tobě i celému týmu Dukly. Ať se Vám daří i nadále!


Odpověď:
Ahoj Pepo, paráda, že jsem synům udělal radost. Děkujeme za přání.
Tereza (Jihlava) 28. 11. 2015, 16:44
Napis alespoň 5 faktů o tobě at se taky neco dozvíme o tebe z jiné bez hokejové stránky. A jaké ženy se ti libi ? Mas přítelkyni ? Kdy planujes založit rodinu ? Díky moc a přeji hodně stesti a úspěchu

Odpověď:
Ahoj Terezko, jak o mně říkají kluci v kabině, jsem zaprvé krásný, zadruhé sebevědomý, zatřetí inteligentní, začtvrté spolehlivý a zapáté blázen... ;-) Nemám vyhraněný typ žen. Přítelkyni mám. Čas utíká rychle, věděl jsem, že si musím najít přítelkyni, než mi vypadá zbytek vlasů ;-) První úkol splněn. Děkuju za přání.
Spartak (HC DUKLA JIHLAVA) 28. 11. 2015, 09:39
Čau Ríšo. Proč si loni hrál s 10 a letos hraješ s 9. Děkuji za odpověď a ať se ti a celé Dukle daří

Odpověď:
Ahoj, loni jsem neměl moc na výběr, protože jsem přišelv průbehu sezony a desítka byla volná. Devítka je moje číslo po tátovi. A taky jedna z mých největších fanynek Lůca mi řekla, že ji musím mít.
Díky za přání.
Ping (Jihlava) 26. 11. 2015, 18:39
Ahoj Ríšo :)
Jak se ti unás líbí a co říkáš na fanoušky?
Co říkáš na kluky a ke komu z nich máš nejblíž?
Je skvělý že máte vítěznou vlnu, tak co nejdýl vydržet ;)


Odpověď:
Ahoj, líbí se mi tady moc. Hokejové prostředí je tady v Dukle to nejvíc, co může být. Tradice tady dýchá ze všech stran. I z ledařů ;-) A kvůli hokeji jsem tady. Myslím si, že by si fanoušci zasloužili dlouhou sezonu. Děláme pro to maximum.
Kluci v kabině mají všichni výborný charakter, jsme pracovití a hokej nás baví. To je ovšem jenom půlka cesty, chceme to potvrdit pořádným výsledkem. Ke spoustě kluků mám zbytečně blízko ;-) Nemůžu říct jenom jednoho, to by na sebe žárlili. Že, Miho? ;-)
Vítězná vlna sice pominula, ale uděláme vše pro to,aby jsem od půlky února odehráli ty nejlepší zápasy sezony.
MarkusHCD (mara.kit@seznam.cz - Jihlava,Dukla) 26. 11. 2015, 14:31
Zdar chlape,je radost vidět,jak si užíváš děkovačky.I když to neovlivníš,líbilo by se Ti v Dukle zakotvit trvaleji?Jsou Vlčákovy tréninky "výživnější" než v Olmíku?Co Ježeček,bodá?Kdo je v kabině největší modeman, bavič a dýdžej? Ať se daří a bordóžlutá mašina nekompromisně drtí soupeře jako dosud!

Odpověď:
Ahoj Marku, děkovačky si užívám, protože vyhrát zápas je naplnění předzápasového cíle. Pak je radost vidět fanoušky jásat. A děkovačka je povedená. Věřím tomu, že když se nám povede sezonu dotáhnout do úspěšného konce, najde se i cesta pro mě do Dukly.
Bez kvalitních zréniků bychom ničeho nedosáhli. O tréninky a naši fyzickou stánku se stará především František Zeman.
K pivu se moc nedostanu.
Největším modemanem v kabině je Lukáš Sáblík, nejvtipnější je asi Břízka, do muziky se nám pořád plete Viktor Ujčík s Danem Landou. ;-)
Díky za přání.
Diteflek (Prevedme@ presprechod.com - Hc KV ) 25. 11. 2015, 22:03
Ahoj Richarde ,

Je vidět , ze se o ty kluky mladý staras a ses jak jejich táta , jak je to náročné ?? Proč nejsi kapitán ??

Odpověď:
Ahoj Dítěfleku, když jsem sem přišel, tak tady bylo několik ztracených káčátek a jeden Kohout. Tak rád klukům předám něco ze svých bohatých zkušeností a trošku je dovychovám. To s tím kapitánem též nechápu ;-)
Jiří Bumbálek (Bumbalek.ceiltigh@seznam.cz - Dukla Jihlava) 25. 11. 2015, 20:28
Ahoj Richarde.
Jsem moc rád, že jste v Dukle, hrajete výborně.
Jak se Vám hraje v Dukle a chtěl byste tu hrát i v dalších sezónách?
Jak vidíte šance týmu v této sezóně?

Co myslíte, že by se mělo udělat pro to, aby se Dukla vrátila tam, kam historicky patří- do Extraligy.
Děkuju za odpovědi a ať se Vám daří a drží zdraví.

Odpověď:
Zdravím Jiří, díky za pochvalu. Od chvíle, co jsem přišel do Dukly, jsem cítil hlad po úspěchu, posunout se o další krůček dopředu. Podle toho je přizpůsobený tréninový proces a to baví i mě, když má tým vyšší cíle. Parádní listopad je minulostí, směřujeme k tomu, abychom nejlepší zápasy sezony teprve přišly.
Funguje tu mládežnická Akademii ČSLH, což v dnešních finančních možnostech je základ - vychovávat mladé hráče.
Tomáš (tomassino35@seznam.cz - Ta jihlavská..) 25. 11. 2015, 19:53
Ahoj Ríšo,
mám pár otázek.. Co říkáš na výkony Kuby Škarka a Davida Honzíka? Kdo je, jak se říká vůdce kabiny? Kdyby jsi mohl, kým z bývalých spoluhráčů by si doplnil tým, aby se Dukla konečně dostala do extraligy? S jakým hráčem sis v kariéře nejvíc rozuměl?
Díky za odpověďi, jsi můj i mnoha ostatních fanoušků oblíbený hráč a momentálně hraješ výborně, tak v tom pokračuj! Dukla 4ever! :)

Odpověď:
Ahoj Tomáši, Kubovi hrozně závidím. Vidím každý den, jak ho hokej baví. Což je u takhle mladýho kluka to nejlepší. David Honzík, to už je jinej level. Už je skoro chlap, po kterým už můžeme chtít výsledky. A chytá výborně.
Kabina je tak silná, jak je silný její nejslabší článek. Proto táhneme zajeden provaz.
Nejideálnější je, pokud bychom tu byli všichni pohromadě každý den. Pak bychom ani nikoho nepotřebovali. Náš tým nepotřebuje posílit, důlěžité je, abychom tu všichni žili Duklou. (Možná bych bral 90).
S nikým jsem nehrál až tak moc dlouho, bavilo mě to s Pavlem Paterou. Taky loni s Čagym a letos s Tomášem Kalábem. Spoustu zážitků mám s Mihou Štebihem.
Díky za přání.

Další stránky
123>>