Offline rozhovor: Vlastimil Dostálek

Offline rozhovor: Vlastimil DostálekVlastimil Dostálek přišel do Jihlavy v průběhu extraligové sezony 2017/2018, kdy Duklu trápila zranění. Útočná výpomoc z Českých Budějovic se osvědčila, ve čtrnácti zápasech dokázal vstřelit čtyři branky a na stejný počet nahrál svým spoluhráčům. Na konci přestupního období se vrátil do Motoru, a když klub vypadl v semifinále WSM Ligy, na dálku držel jihlavským kamarádům pěsti, aby zvládli obtížnou baráž. Bohužel, nepovedlo se, přesto třiadvacetiletý hokejista zamířil do Dukly, kde podepsal smlouvu na další dvě sezony. Ptejte se nyní Vlastimila Dostálka na to, co Vás zajímá.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb. Každý tazatel může položit maximálně tři otázky, aby se dostalo i na další fanoušky... ;-)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 10 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Bronislav (bronikmasil@gmail.com - Jihlava/HCD) 16. 7. 2018, 08:13
Ahoj Vlasto,
Vše nej. tobě i tvému týmu.

Co si myslíš o nasazení Dukly na novou sezónu?
Jak se připravuješ na novou sezónu?
Jak se těšíš na nastávající sezónu?

Ať se ti daří. Bronislav

Odpověď:
Ahoj Bróňo, jestli myslíš nasazením to, jaký máme cíl, tak ten je jednoznačný. Říkám to v krátkosti a je to postup do extraligy. S týmem jsem absolvoval kompletní letní přípravu a do toho jsem chodil dělat věci navíc. Jak byla třítýdenní dovolená, tak jsem se v ní moc neválel a snažil se dělat věci, abych byl připravený na to, jak vylezeme na led. Na sezonu se strašně těším. Doufám, že si to všichni včetně fanoušků a hráčů budeme užívat a snad dopadne se šťastným koncem.
Duklák90 (svickadandik@seznam.cz - Čáslav) 2. 7. 2018, 07:10
Hodně štěstí do nové hokejové sezóny, a doufám, že vybojujem Extraligu, protože ta do Jihlavy patří.

Odpověď:
Ahoj, díky za přání. Uděláme maximum pro to, aby se sem extraliga vrátila, protože si také myslím, že sem do Jihlavy extraliga patří.
Radim (radimivan@email.cz - Třešť, Dukla) 15. 6. 2018, 15:22
Ahoj přeji ti aby se ti v Dukle dařilo hodně štěstí☺

Odpověď:
Ahoj Ráďo, moc ti děkuju a budu se opakovat jako u předchozího dotazu. Snad to štěstí sedne nejen na mě, ale na celý tým, a na konci se budeme společně radovat.
Pruhovanej (plesko.pavel@gmail.com - Jihlava) 15. 6. 2018, 14:22
Zdar! Celkem by mě zajímala situace v Č.Budějovicích resp. co bylo příčinou tvého odchodu a proč se celkově klubu nedařilo naplňovat cíle? Hovoří se převážně o neshodách v kabině. Dále co bylo pro Tebe rozhodujícím faktorem podepsat v Dukle a kdyby se Tě někdo z hráču zeptal, proč by měl jít do Dukly, co by jsi mu odpověděl. Ať se daří chlape a aspon 20 fíku!

Odpověď:
Ahoj, zdravím tě. Situace v Českých Budějovicích byla taková, že jsem si sedl s vedením klubu a řekl jsem jim, že chci zkusit novou cestu. Klub mi nebránil a úplně v pohodě jsme se dohodli. Že se klubu nedařilo naplňovat cíle, to bych řekl tak, že v klubu se extraliga strašně moc chce. Je tam obrovský tlak a není jednoduché se s tím vypořádat. Někdo to bere normálně, někdo se s tím zaobírá víc. Tlak je tam obrovský. Neshody v kabině bych nekomentoval, to je na každým, ať si přebere, jak to bylo. Hlavně my hráči v kabině víme, co bylo špatně a co nebylo, a nechci to dále rozmazávat. Dukla? Rozhodujícím faktorem byli fanoušci, trenéři, parta v kabině a lidi okolo Dukly. To mě zlomilo, že tady podepíšu smlouvu a budu se rvát s Duklou o návrat do extraligy. Pokud by se mě nějaký jiný hráč ptal, řeknu mu to samé, co tobě.
sucháč (suchy.d@seznam.cz - HCD) 15. 6. 2018, 13:44
Zdar Dosty, tak vítej! Chtěl bych se tě zeptat, co z tebe udělalo Dukláka, protože přiznám se, že ke střídavým startům z Motoru jsem byl dost skeptický. Už kvůli možnosti střetnout se v baráži, ale ty si mi od prvního střídání přišel, že si prostě Jihlavák. Tvůj přístup byl příkladný a chemie v lajně s Čagym a Zemičem vypadala, jak kdyby jste spolu hráli roky. Musím říct, že jsi mě fakt zápalem do hry dostal a příští sezónu kupuju tvůj dres :D. Proto mě zajímá co tě tak strhlo. Jestli parta v kabině, důvěra trenéra nebo něco jinýho. Pak bych se chtěl zeptat přímo na Čagyho v čem vidíš jeho vyjímečnost a přínos týmu, když to srovnáš třeba s Nedorostem, se kterým sis minulou sezonu zahrál. Dukla je docela specifický klub, když se podívám na fungování a přístup vedení. Staví se tu kádr s dlouhodobější vizí a managment i trenéři v hráče věří a spoléhají na ně víc než třeba v Motoru, kde se protočí větší množství hráčů a svým způsobem tam je hráčů na dva týmy a někteří jen trénují. Je to jeden z důvodů tvého příchodu? Co hrálo největší roli v příchodu sem a odmítnutí nabídky z ELH? (klobouk dolů) Minulou sezonu sis zahrál WSM, která prochází rozšiřováním a nesestupuje se. Jaký na to máš názor? Klesla kvalita ligy co se týče dolní části tabulky?
PS: Všiml jsem si, že máš rád "Frosta" :D máš nabito i v zápase?
Dík za odpovědi a hodně štěstí ať to klape nejenom tobě nebo tvojí lajně, ale celýmu týmu a za rok touhle dobou se připravujete na extraligu!

Odpověď:
Zdar Sucháči, odpověděl jsem ti do kamery - rozhovor najdeš zde. Měj se ;)
Petr (pedropigue@email.cz - jihlava) 7. 6. 2018, 00:43
Ahoj Dosty chtěl jsem tě především přivítat v Dukle. Už tedy našinec.:).Můj dotaz zní jaký rozdíl je mezi letní přípravou extraligového týmu (bývalého) a prvoligovým týmem jak moc velký rozdíl mezi tím je.Když vezmu že motor patří k top týmům 1.ligy .Díky a a hodně úspěšnou sezonu.

Odpověď:
Ahoj Petře, odpověděl jsem ti do kamery - rozhovor najdeš zde. Měj se ;)
Pavel Novák (pavelNOV@seznam.cz - JIhlava) 6. 6. 2018, 20:18
Dobrý den, jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Dobrý den, bohužel Vás zklamu, ale formuli 1 vůbec nesleduji.
MeofanaticPK (kolarpatrikx@gmail.com - HC Zubr Přerov) 5. 6. 2018, 22:16
Zdravím, chtěl by ses někdy vrátit do Přerova? Jak se ti zatím trénuje s Duklou a jaký máš předsezónní cíl s Duklou? Díky Dosty a hodně štěstí. Meofanatic

Odpověď:
Taky zdravím. Do Přerova bych se někdy vrátit chtěl, ale momentálně to v hlavě nemám a moje cíle jsou aktuálně daleko vyšší. S Duklou se mi trénuje výborně. Jsem tu nadmíru spokojený a cíl je jednoznačný: návrat do extraligy.
Duklák90 (svickadandik@seznam.cz - Čáslav) 5. 6. 2018, 17:56
Jak si odpočineš od hokeje, a s kým si nejvíce rozumíš v kabině?

Odpověď:
Ahoj, asi nejvíce si odpočinu s mým psem, se kterým chodím na delší procházky. Je to takový můj parťák tady. A také mám rád kvalitní spánek a sledování filmů, seriálů. Jednu konkrétní osobu ti neřeknu. V kabině si rozumím s každým, s každým si mám co říct. Není to jeden člověk, jsme dobrá parta a popovídám si opravdu s každým.
Ondra (ondra.pecha42@seznam.cz - Přerov, HC ZUBR Přerov) 5. 6. 2018, 16:29
Zdravím, jak vnímáš, že první zápas sezony budeš hrát proti Přerovu, ve kterém jsi zažil skvělé sezony a postup do WSM Ligy?? Jinak přeji mnoho štěstí.

Odpověď:
Zdravím Ondro, odpověděl jsem ti do kamery - rozhovor najdeš zde. Měj se ;)

Další stránky
1>>