Offline rozhovor: Tomáš Jiránek

Offline rozhovor: Tomáš Jiránek

Pětadvacetiletý útočník Tomáš Jiránek je jednou z posil Dukly Jihlava před play-off. Rodák z Kopřivnice vstoupil do velkého hokeje v Mladé Boleslavi, které zůstal celou svoji dosavadní kariéru v podstatě věrný. Působil krátce i v dresu Znojma v EBEL, v Havířově a sezonu a kousek ve Slavii Praha. Teď je platným členem kádru Dukly Jihlava.

Jak se zrodil jeho přesun z Mladé Boleslavi do Jihlavy? Co všechno zde stihl poznat? Jak vidí šance Dukly Jihlava v letošním play-off?

Ptát se můžete v našem dalším offline rozhovoru.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb. Každý tazatel může položit maximálně tři otázky, aby se dostalo i na další fanoušky... ;-)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 12 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Zbyňďa (gansik003@centrum.cz - Praha) 16. 2. 2017, 06:42
Tomáši určitě to je velký skok z Extraligy do WSM ligy, ale v čem vidíš největší rozdíl? a jak to vidíš do budoucna? chtěl by jsi zůstat v Jihlavě nebo se vrátit do Mladé Boleslavi? ať se ti daří v jakémkoliv klubu:)

Odpověď:
Ahoj Zbyňďo, největší rozdíl je v tom, že v extralize rozhodují detaily. Hráči jsou více připravení a dbá se více na taktiku.
Letos mi v Boleslavi končí smlouva a zatím sám nevím, co bude příští rok.
Jiří Gába (moto17r@gmail.cz - Jihlava/Pístov) 11. 2. 2017, 14:52
Ahoj Tome, jak si u nás, všiml jsem si, že když si na ledě, před hostující bránou je vždy rušno. Jsi výborný hráč na ten zrychlený protiútok. Jen tak dál, ať to klape i v tom playoff.

Odpověď:
Ahoj Jirko, moje hra je založená na přímočarosti a tlaku do branky. To se snažím dělat v každém zápase. Děkuji, v play-off se budeme snažit.
Bronislav (bronikmasil@gmail.com - Jihlava / hcd) 11. 2. 2017, 08:53
Dobrý den pane Tomáši! Vše nej. vám i vašemu klube!
Jak se vám hraje za jihlava?
Rozumíte si ze všemi hráči hc dukly jihlavy?
S jakým hráčem se vám celkově hraje nejlépe na ledě?

Odpověď:
Dobrý den, Bronislave, Tomáš Jiránek odpověděl na Vaše dotazy ve videu zde. S pozdravem Tomáš Lysý, redakce klubu.
Jaroslav (jagrmasil@gmail.com - Jihlava HC DUKLA JIHLAVA) 11. 2. 2017, 08:52
Ahoj Tome, jsem tvůj fanda a fanda HC Dukly Jihlava. Mohl bych se s tebou vyfotit a jestli bys mi dal podpis

Odpověď:
Ahoj Jardo, určitě, není problém. Musíš mě odchytnout po zápase nebo po tréninku :)
Hynek Bajgl (hynekbrrr@eflcup.com - Dukla ) 10. 2. 2017, 23:17
Čest práci Tomáši, na Duklu chodím už hodně dlouho, ale takového bojovníka jako jsi ty, jsem zde viděl naposled v nejlepších letech Dukly. Pochvala patří i vedení, že dokázali přivést takového hráče. A samozřejmě tobě, že sis vybral právě Duklu a že předvádíš tak skvělé výkony. Divím se, že tě Mladá Boleslav pustila, ale já jsem za to jedině rád. Jak plánuješ svou budoucnost? Zůstaneš zde i příští sezónu? A jaké máš s Duklou plány pro tuto sezónu? Děkuji a pokud budeš pokračovat v těchto výkonech, bude ti to tam padat třeba jako Jirkovi Říhovi

Odpověď:
Ahoj Hynku, děkuji za pochvalu, vážím si toho. V Boleslavi jsem neměl takový prostor a je určitě lepší odejít do Dukly, kde budu hrát.
Co bude příští rok, to ještě sám nevím. V Boleslavi mi končí smlouva.
Dalibor Giňa (rieder a.s.@googleplay.com - Jihlava/Rie) 10. 2. 2017, 22:32
Zdravím Tome, proti Mostu jsem šel poprvé na hokej, na tu slavnou Duklu. Ale něco mě překvapilo. Byl jsi to ty. Ta bojovnost, agresivita a hlavně chuť jít dát gól. Snad tady zůstaneš a zvedneš nás do Extraligy. Tome, ať ti to vydrží, jsi skvělý hráč. Od teď půjdu na každý zápas. Paráda.

Odpověď:
Ahoj Dalibore, děkuji moc za pochvalu. Uděláme pro to všechno, aby se každý zápas vyhrálo, jdu do každého zápasu naplno. Vážím si toho, že chodíte na každý zápas Dukly.
Radoslav Stožár (rada.stozar@centrum.cz - Jihlava) 9. 2. 2017, 23:09
Tomáši ahoj, si tu nový, jak sis zatím v týmu zvykl? Koho z týmu jsi znal před svým příchodem a s kým si nejvíce rozumíš? Děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí v životě i na ledě, ať ti to tam (nejen) za Duklu padá.

Odpověď:
Ahoj Radoslave, myslím si, že v týmu mě kluci přijali dobře a příchod mi ulehčili. Dukla se o mě s přítelkyní postarala, takže jsme tady spokojení.
Z týmu jsem nikoho neznal, jen od vidění některé kluky. Nejvíce si rozumím s kluky z lajny - s Pepou Skořepou a Ríšou Divišem.
Jaromír Fousáč (fousy@email.cz - Jihlava) 9. 2. 2017, 22:16
Čau Tome, zatím se jevíš jako výborná posila, z tvé bojovnosti by si někteří hráči měli vzít příklad. Doufám a věřím,že budeš v těchto výkonech pokračovat a že tu s námi zůstaneš i příští sezónu.

Odpověď:
Ahoj Jaromíre, moc ti děkuji.
Nikol (HCD) 9. 2. 2017, 22:03
Zdravím, měla bych pár otázek..
1. Jste spokojen, že jste právě v Jihlavě?
2. Když by jste se dostali do baráže, udělali by jste vše pro postup?

Moc děkuji :) ať se daří i nadále, jste skvělý hráč

Odpověď:
Dobrý den, Nikol, Tomáš Jiránek odpověděl na Vaše dotazy ve videu zde. S pozdravem Tomáš Lysý, redakce klubu.
Josef Maštera (Mastys@seznam.cz - Jihlava) 9. 2. 2017, 21:56
Ahoj Tome, jsi borec, takovýho hráče potřebujeme. Když jdeš na led stoupá mi husí kůže. Jsi prostě TOP.

Odpověď:
Ahoj Pepo, ty jsi určitě taky borec! Moc si toho vážím a děkuji!

Další stránky
12>>