Offline rozhovor: Matěj Pekr

Offline rozhovor: Matěj PekrPřišel před startem ročníku 2018/2019 a ihned se stal jednou z hlavních postav Dukly. Třicetiletý útočník Matěj Pekr se stal v základní části nejproduktivnějším jihlavským hokejistou a také nejlepším střelcem týmu. Se 32 brankami totiž překonal novodobé klubové prvoligové maximum, které vytvořil Daniel Hodek. Ani v play-off nezůstal „Peky“ za očekáváním, když v osmi zápasech nastřílel čtyři branky a u dalších tří asistoval. Nyní se můžete uničovského rodáka ptát prostřednictvím offline rozhovoru na vše, co Vás zajímá.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb. Každý tazatel může položit maximálně tři otázky, aby se dostalo i na další fanoušky... ;-)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


honzik (brychtik@email.cz - dukla) 14. 7. 2019, 09:31
ahoj,chci se zeptat,jestli nelituješ svého působení za duklu.....měj se fajn a at ti to za duklu střílí

Odpověď:
Ahoj Honzo, Matěj Pekr zodpověděl tvůj dotaz ve videu zde. Díky a měj se.
Pedro (ladinek69@seznam.cz - Jihlava) 13. 7. 2019, 20:26
Čau Matěji,učeš se :-) jinak Andi to je Démon ;-)

Odpověď:
Čau Pedro, já jsem se nečesal už spoustu let a nemám to ani v plánu. Vždycky jak se probudím, tak funguju. Hřeben jsem v ruce nedržel x let. Andi je démon, hlavně co se jídla týče :)
Jan (vadikaca@seznam.cz - Uh.Brod) 13. 7. 2019, 15:52
1) Jak známo, kariéra v modelingu Vám nevyšla. Myslíte že barva vlasů pro ni byla zasadní?
2) Uvažujete s přítelem o registrovaném partnerství?

Odpověď:
Ahoj Honzo, Matěj Pekr zodpověděl tvůj dotaz ve videu zde. Díky a měj se.
Kuba (xkron@centrum.cz - Jihlava) 8. 7. 2019, 11:27
Ahoj,
odchod kterého hráče tě po poslední sezoně nejvíce mrzí, s kým si nejvíce rozumíš a jak vidíš partu a ambice pro letošek?

Odpověď:
Ahoj Kubo, je to těžká otázka. Samozřejmě po každé sezoně vždycky někdo odejde, to k tomu hokeji patří. Teď co si tak vzpomenu, tak mi nejvíce "bohužel" chybí Jakub Suchánek a to z důvodu, že jsem ho měl vedle sebe v šatně. Rozuměli jsme si.
Rozumím si se všemi. Parta se jeví dobře, nicméně vše se ukáže až v play-off.
Ambice samozřejmě máme ty nejvyšší.
Petr (petrheinzel@centrum.cz - HC Dukla Jihlava/SD) 8. 7. 2019, 10:36
Ahoj. Každý sportovec, který je součástí týmu a chce být úspěšný, musí za klub doslova dýchat. Jak je to ve vztahu ty a Dukla Jihlava?

Odpověď:
Ahoj Petře, Matěj Pekr zodpověděl tvůj dotaz ve videu zde. Díky a měj se.
Jan (Veverasv@seznam.cz - Jihlava ) 7. 7. 2019, 20:11
Ahoj, zajímalo by mě, za jaký tým v NHL by jste si chtěl zahrát? (Určitě se to vyplní)
Jaký byl Váš nejhezčí gól v dosavadní kariéře?
Přeji hodně rozvlněných síťek!

Odpověď:
Zdravím tě Honzo, když jsem byl menší, tak jsem si samozřejmě chtěl zahrát za tým s Waynem Gretzkym, takže to byl Edmonton nebo Los Angeles. Teď když jsem starší, tak bych si chtěl zahrát někde na Floridě (smích).
Nejhezčí gól v dosavadní kariéře? Nebral bych to jako nejhezčí, ale nejdůležitější, a ty byly v play-off nebo v baráži. Děkuji za otázku :)
František (Franta456@seznam.cz - Jihlava ) 7. 7. 2019, 17:26
Mě jen zajímá jaké to je hrát v nadcházející sezóně v klubu bez ambic ? Všichni víme jak to teď v Jihlavě bude. Jediný důvod se snažit je asi si vystrilet lepší angažmá ne ?

Odpověď:
Tak já si myslím, že jsem byl vždycky většinou v klubech, kde nějaké ambice dopředu byly dány. A myslím si, že to je i letos v Dukle. Takže ambice jsou, jak jsem už říkal, ty nejvyšší. Vím, že to je jenom sport a v letošní sezoně ty ambice má více klubů. Je to rok od roku těžší a těžší dosáhnout předsezonních cílu a ambic a ukojit tak touhy fanoušků.
Martin Vintr (FartCry22@seznam.cz - Praha) 7. 7. 2019, 17:13
Zdar, Mates
První otázka zní:
Jaký byl pro tebe tvůj hokejový idol z dětství, případně jaký byl tvůj vysněný hokejový tým, za který jsi chtěl hrát?
Druhá zní takto:
Jaké jsou tvé záliby kromě hokeje?

Odpověď:
Zdar Martine, vyrůstal jsem v době největší slávy Wayna Gretzkyho, takže v dětství to byl určitě Wayne Gretzky, můj dětský idol. Ale to jsem ještě neznal Čagyho (smích). Vysněný tým asi nemám.
Záliby? Mám rád spánek. Poslední dobou jsem si oblíbil hory, ale v létě, takže turistika a panoramata. A silniční kolo, převážně nějaké kopce, Tour de France.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice) 25. 6. 2019, 07:41
Proč si vlastně přestoupil z kladna, zajímá mně co Vás k tomivedlo,
Děkuji, za informaci

Odpověď:
Ahoj Kubo, k přestupu mě vedlo to, že jsme se nedomluvili v Kladně na pokračování smlouvy a nic dalšího bych k tomu nehledal. Každý si řekl svoje podmínky a nedošlo k dohodě.
Lída (novakova.ludmila24@seznam.cz - Kačice) 27. 5. 2019, 17:04
Ahoj Matěji, jaký je tvůj recept na únavu? Co nemáš na hokeji rád?
Ať se ti daří!

Odpověď:
Ahoj Lído, můj recept na únavu je spánek, odpočinek u televize a nějaká kratší procházka. Poslední dobou mě na hokeji dost vytáčí arogantní rozhodčí. Děkuji a tobě ať se také daří!

Další stránky
12>>