Offline rozhovor: Lukáš Sáblík

Offline rozhovor: Lukáš Sáblík

Je první ohlášenou letní posilou Jihlavy před novou prvoligovou sezonou. Na svém kontě má pěknou řádku angažmá v extraligových klubech i štaci v zahraničí. Šestatřicetiletý gólman Lukáš Sáblík bude v Dukle hostovat z Karlových Varů, které na něj vlastní hráčská práva. Na Vysočinu se vrací po dlouhé době. „Dcera letos nastupuje do školy, proto jsme po deseti letech zavítali domů,“ vysvětluje zkušený gólman, který má za sebou působení v extraligových klubech ze Zlína, Karlových Varů nebo naposledy Českých Budějovic.

Nyní máte možnost ptát se Lukáše Sáblíka prostřednictvím našeho prvního offline rozhovoru. Nejpovedenější sezona? Nejdůležitější zákrok? Okamžiky kariéry? I na takové otázky Vám bude zkušený hráč odpovídat.

Otázky můžete klást do 8. června do 16 hodin. Lukáš Sáblík poté na vaše dotazy odpoví.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 20 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Zastera01 (zastera02@email.cz - Světlá nad Sázavou) 8. 6. 2013, 10:36
Dobrý den Lukáši,

já bych se chtěl zeptat na toto 1) Jaký je váš největší ůspěch v kariéře je to titul s karlovýma varama i když ste toho moc neodchytal nebo nějaké invididúalní ocenění 2) Jáka byla vaše nejpovedenější sézona. 3) Těší te se třeba na zápasy proti Ústí přeci jenom ste tam tam strávil dost let i když už je to 7 let co tam nejste. 4) A poslední otázka je jaký byl váš nejpovedenější zákrok. Díky za vaše odpovědi a hodně štěstí v dukle at´ se vám výhýbají zranění.

Odpověď:
Dobrý den,
1. Titulu si cením, nepodaří se to každou sezonu hrát finále.
2. Již jsem odpověděl níže.
3. Zápasy proti Ústí budou mít zcela určitě skvělý náboj, stejně tak i regionální derby proti Třebíči a Brodu.
4. Viz. níže
Děkuji všem za otázky a za přání a přeji hezké léto, Lukáš Sáblík.
tomassinho (tomassinho@seznam.cz - Batelov/Dukla) 6. 6. 2013, 17:47
Dobrý den Lukáši,

chtěl jsem se zeptat na pár otázek. 1) Co jste před svým současným angažmá v Dukle věděl o Davidu Rittichovi? 2) Bude vaše spolupráce s Davidem fungovat i tak, že jej budete jako velezkušený gólman zaučovat a dávat mu rady? 3) Měl jste ještě nějaké nabídky než od Dukly? 4) Za ta léta, co chytáte, jste udělal jistě nespočet zásahů a zabránil mnoha gólům, ale na který zákrok si ve své kariéře nejvíce vzpomínáte?

Děkuji za odpovědi a ať se Vám u nás daří! :)

Odpověď:
Ahoj, Davida znám ještě jako kluka, pamatuji si ho z brankářských tréninků. Když bude mít David zájem, určitě mu rád poradím a pomohu.
Ne, jiné nabídky jsem neměl, ani jsem nic jiného nehledal.
A nejlepší zákrok? Asi jich několik bylo. Těžko hledat ten nejlepší.
adam (pepin43@seznam.cz - vesla) 2. 6. 2013, 22:40
prijedeš se někdy vožrat do cejle

Odpověď:
Ahoj, do Cejle letos určitě přijedu. ;-)
duklák 009 (roklicka2009@seznam.cz - jihlava) 1. 6. 2013, 14:59
Dobrý den chtěl bych se zeptat proč ste se rozhodl pro duklu co vás k tomu vedlo ??? a hodláte pokračovat i v dalších sezonách v barvách dukly jihlava ?

Odpověď:
Dobrý den, pocházím z Jihlavy, narodil jsem se zde. Proto padla volba na Duklu. Jinam se již nechystám.
Langi (Ústí nad Labem) 30. 5. 2013, 06:53
Ahoj Lukáši, nedá mi to a jelikož tě sleduji pravidelně od sezony 2001/2002 zaujal si mě velmi zajímavým rituálem či zvykem? Na led vjíždíš s hokejkou čepelí obrácenou k ledu, v bráně se horní části bouchneš do obou betonu a lapačkou po každém zákroku či přerušení bouchneš do pravého prsa. Zajímalo by mě, jestli tento stereotypní zvyk stále ještě vnímáš či už to děláš vše automaticky? A další otázka, co Ti dalo angažmá v Ústí po příchodu Romana Málka na play off a baráž? Nepřišlo Ti trochu, že Ti ústecké vedení nevěřilo? Děkuji předem za odpověď.

Odpověď:
Ahoj Langi, to s tou hokejkou jsem odkoukal někdy v mládí. Lépe se mi tak s hokejkou bruslí. O tom rituálu vím, vnímám ho, ale dělám ho již automaticky. K tomu Ústí: Ano, vnímal jsem to jako nedůvěru, na druhou stranu chápu, že klub chtěl udělat maximum v očích diváka pro postup do extraligy.
jihlavakroman (fandimhcd@email.cz - hcd) 29. 5. 2013, 17:54
Dobrý den Lukáši, mé otázky jsou: 1)Kdo Vám dal v kariéře nejvíce zkušeností? 2)Máte nějaký předzápasový rituál? 3)Oblíbená skladba do kabiny? Velmi děkuji za odpověďi,přeji hodně zdraví a ať se nám s Duklou daří.

Odpověď:
Ahoj Romane, v každém klubu byl trenér, se kterým se mi dobře spolupracovalo. Spoustu věcí jsem se naučil ve Varech ve třiceti letech, kdy už by to člověk nečekal. Každý má rituál, třeba při oblékání atd. Poslouchám úplně všechno, v hudbě si nevybírám, před zápasem je nejlepší nějaká tvrdší hudba.
Díky za přání, Lukáš Sáblík.
saik70 (sasik70@seznam.cz - rumboys) 27. 5. 2013, 11:58
Karlovy Vary zdraví super golmana ,Jihlava pečujte o něj jako v bavlnce

Odpověď:
Ahoj Bery, zatím se tady snaží :D Zdravím do Varů.
ja ja ja jenom ja (Mysivec@seznam.cz - Brno/Kometa) 26. 5. 2013, 18:03
Znáte se s Radkem Hubáčkem? jestli ano, tak co si o něm myslíte?

Odpověď:
Ahoj, více jsem se potkával s jeho starším bratrem Petrem, s Radkem jsme se potkali pouze několikrát, ale určitě bude v pohodě, stejně jako jeho brácha.
Maxx (va-relax@seznam.cz - Dukla) 26. 5. 2013, 13:13
Ahoj, jistě máš před sebou ještě nějaký rok aktivní hokejové kariéry přesto se zeptám, přemýšlel jsi už co budeš dělat po jejím skončení? Lákala by tě práce nějakým způsobem spjatá s hokejem nebo se budeš ubírat úplně jiným směrem? Přeji hodně štěstí, úspěchů a pevné nervy s jihlavskými fans.

Odpověď:
Ahoj Maxxi, přesně jsi vystihl mé myšlenky, pokud bude zájem ze strany klubu, rád pomůžu s výchovou mladých talentů. Děkuji za přání, Lukáš Sáblík.
Vládˇa (ladinek69@seznam.cz - Jihlava/Dukla) 26. 5. 2013, 11:41
Ahoj kamaráde,jak máš?rád tě zase uvidím!!!

Odpověď:
;-)

Další stránky
12>>