Offline rozhovor: Filip Seman

Offline rozhovor: Filip SemanPřes přípravné období v kádru Dukly došlo k řadě změn. Do Jihlavy se vrátili „staří známí“ Důras, Sáblík a Ujčík, možnost naskočit za „áčko“ dostali také někteří junioři. Další posily, které budou hájit žlutočervený dres, nejsou sice žádné velké neznámé, přesto však neuškodí dozvědět se o nic něco víc. Prostřednictvím offline rozhovoru mohou nyní fanoušci zpovídat Filipa Semana.

Filip Seman přišel do Jihlavy s vizitkou střelce. Během 36 utkání základní části loňského ročníku první ligy nasbíral v Kadani 30 bodů, z čehož 21 bylo za branky. Tato sezóna pro něj byla spolu s ročníkem 2005/2006, kdy získal stejný počet bodů (18 + 12), bodově nejpovedenější z celé „dospělácké“ kariéry. Hned ve svém prvním zápase za Duklu pak předvedl, že střílet nezapomněl a proti Benátkám nad Jizerou se trefil dvakrát. V dalších třech odehraných duelech si sice bod nepřipsal, rozhodně však výkonem nezklamal.

Vy, fanoušci, nyní máte možnost zeptat se Filipa Semana na otázky, které vás zajímají. Jak si zvyká v Jihlavě? A jak si spoluhráči zvykají na jeho přízvuk? Pamatuje si na svůj první gól mezi dospělými? Kdo ho přivedl k hokeji?

Tyto i mnohé jiné další otázky, které vás napadnou, můžete šikovnému útočníkovi pokládat prostřednictvím offline rozhovoru do pondělí 7. října 2013 do 16 hodin, následně Filip Seman na vaše dotazy odpoví.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 21 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Martin (HCD) 8. 10. 2013, 15:18
ahoj Filipe, píšu sice později, ale snad se ten dotaz k tobě dostane. Zajímalo by mě, jak jsi vnímal Duklu jako soupeře, když jsi proti ní hrál? Upozorňovali vás třeba trenéři na něco ohledně jejího herního stylu? A kdo byl tvůj oblíbený a neoblíbený soupeř v extralize? Díky a měj se.

Odpověď:
Ahoj Martine, otázka se ke mně dostala ;-)
Začneme od zadu. V extralize jsem toho tolik neodehrál, abych stihl zjistit, kdo je můj oblíbený nebo neoblíbený soupeř. Přípravu jsme mívali a pořád máme na každého soupeře a vždycky nás trenéři upozorňují na jeho silné a slabé stránky.
Duklu jsem vnímal vždycky jsko silného a nepříjemného soupeře, ale mě se proti ní celkem dařilo :)

Díky všem za otázky. Mějte se hezky a fanděte.
REBÍLEK 8. 10. 2013, 15:03
Rebel nebo Ježek? :D Za mne REBEL!

Odpověď:
Za mne JEŽEK! :D
Jihlavák (Jihlava) 8. 10. 2013, 12:59
Myslel jsem samozřejmě Filipe, chybička se vloudila...:-(

Odpověď:
:D
Jihlavák (Jihlava) 8. 10. 2013, 12:58
Ahoj Romane? Máš rád fotbal? Byl jsi se podívat v Jihlavě na některý zápas Vysočiny? Na hokeji pravidelně potkávám hráče A-týmu. A´t ti to tam i nadále padá...

Odpověď:
Ahoj Romane, fotbal mám rád, ale na zápase Vysočiny jsem ještě nebyl, třeba se tam ještě letos dostanu. Děkuji za přání.
Pavel (HCD) 8. 10. 2013, 00:01
Čau Semiš (fakt ti tak říkají? :D)! Koukal jsem, že jsi dřív nosil na drese 24, proč máš u nás dvacítku?
Dík za odpověď a ať to pálí!

Odpověď:
Ahoj Pavle, opravdu mám takovou přezdívku :D Když jsem přišel tak 24 tady nebyla, tak jsem si vzal na počest Marka Sikory (Piráti Chomutov) dvacítku :D Díky moc.
JediněDukla! 7. 10. 2013, 23:13
Čau Filipe, jak relaxuješ? Je něco, co ti vždycky zvedne náladu a potěší tě? Zdar a ať se daří!!

Odpověď:
Ahoj, záleží na tom, jak se cítím, podle toho si buď přečtu nějakou knížku nebo se mrknu na nějaký film a nebo se jdu jen tak projít.
Adéla 7. 10. 2013, 21:15
Čau Filipe, jakou máš rád muziku? A co posloucháte v kabině třeba před zápasem? Díky a ať se daří v osobním i profesním životě!

Odpověď:
Ahoj Adélko, na muziku jsem hodně náladový, mezi mé nejoblíbenější patří Queen a z českých Chinaski. V kabině máme na cédéčku takovou směs různých stylů. Děkuji za přání.
Jakub (HCD) 7. 10. 2013, 20:26
Ahoj, máš prý na vysočině příbuzné... Chodí na hokej? Jsou to dukláci? Jestli ne, pokusíš se je přesvědčit?


Odpověď:
Ahoj Jakube, většina mých příbuzných jsou Dukláci, kromě Jirky (viz níže) :D V rámci možností se snaží chodit na Duklu co nejvíce.
Michal (Jihlava ) 7. 10. 2013, 18:36
Ahoj Filipe, vzpomeneš si, jaký gól ti kdy udělal navějtší radost? A proč právě on? Jinak přeju, ať ti to tam padá a hodně podobných výher jako teď v Třebíči.

Odpověď:
Ahoj Michale, radost mám z každého gólu, hlavně když se vyhraje. A největší radost mi dělá samozřejmě takový gól, který rozhodne o výsledku utkání. Děkuji moc.
Adam (HC Dukla Jihlava) 7. 10. 2013, 18:24
Ahoj Filipe, co bys dělal, kdybys nebyl hokejista? Co jsi dělal za školu? Měl jsi vůbec nějakou záložní možnost, kdyby to nevyšlo s hokejem? Samozřejmě doufám, že budeš hrát ještě dlouho (nejlépe za Duklu!), ale nedá mi to nezeptat se - co plánuješ po skončení hokejové kariéry?

Odpověď:
Ahoj Adame, co bych dělal, to opravdu nevím. Studoval jsem gymnázium, vždycky jsem myslel jenom na hokej. A o tom, co budu dělat po kariéře, ještě nemám jasnou představu. Taky doufám, že budu hrát ještě dlouho. :)

Další stránky
123>>