Offline rozhovor: Petr Šidlík

Offline rozhovor: Petr Šidlík

Třiadvacetiletý obránce Petr Šidlík debutoval za A-tým Dukly jako šestnáctiletý mladíček v sezoně 2010/2011, kdy odehrál za Jihlavu celkem 41 zápasů. Poté hrál tři roky kanadskou juniorskou ligu QMJHL a byl kapitánem české juniorky na mistrovství světa. Před sezonou 2014/2015 se poprvé vrátil do Dukly Jihlava, se kterou se dostal až do semifinále první ligy. Ve stejném ročníku také oblékal dres extraligových Karlových Varů. Loni působil v Chomutově a na začátku letošní sezony působil v Karlových Varech. Poté se znovu vrátil do Dukly a ihned se zařadil mezi pilíře zadních řad červenožlutých.

S kým si v kabině nejlépe rozumí a jaké má záliby mimo hokeje?
Jaké pro něj bylo odejít v mladičkém věku do Kanady?
Čeho by chtěl v Dukle Jihlava dosáhnout?

Ptejte se v našem offline rozhovoru! Po skončení baráže o extraligu Vám Petr Šidlík na dotazy odpoví.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb. Každý tazatel může položit maximálně tři otázky, aby se dostalo i na další fanoušky... ;-)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Jiří Císler (JiriCisler@seznam.cz - ČB/Dukla Jihlava) 19. 4. 2017, 22:58
Petře, super výkony, skvělá střelba 😊 Jaké to bylo hrát extraligu za jiné kluby ve srovnání s tim nastoupit v ni za Duklu, pokud (a to věřím) letos postoupí?

Odpověď:
Ahoj Jirko, děkuji za pochvalu. Protože jsem tady vyrůstal, je pro mě mnohem více emotivnější udělat s Duklou postup do extraligy a hrát v ní.
Juraj (jiri.rohovsky@gmail.com - HCD <3) 19. 4. 2017, 22:26
Ahoj Petře, úvodem mi dovol nějaký ten kompliment. Baví mě, jak bezprostředně po (vyhraném) zápase na ledě býváš hezky spontánní a srší z Tebe radost a je vidět, že si zápasy a děkovačky užíváš, což nás fanoušky velmi těší, pokud mohu mluvit za ostatní :). No a ten dotaz, možná trochu netradiční. Kdy jsi byl naposledy v ochozech HZS? Chodíval ses dívat na zápasy áčka, když jsi tu hrál v mládežnických kategoriích? Díky za případnou odpověď a ať se Ti daří, ať už budeš hrát kdekoliv!

Odpověď:
Dobrý den Juro, Petr Šidlík odpověděl na Vaše dotazy přes video zde. Hezký den, Tomáš Lysý.
Mirek (mirashula@seznam.cz - duklajihlava) 19. 4. 2017, 21:53
Ahoj Šidlo. Fandí Ti Humpolec i celé Košetice. Jak vnímáš podporu o lidí z Košetic, kde jsi vyrůstal? Chtěl by jsi zůstat v Dukle i příští rok? A jak moc rád jsi za krok z Varů do klubu, kde jsi vyrůstal (Dukly)?

Odpověď:
Ahoj Mirku, jsi první, od kterého se dozvídám, že mi fandí tolik lidí (smích). Určitě mě to těší a děkuji za to. Chtěl bych v Dukle zůstat, když bude klub souhlasit. Když se na to dívám zpětně po celé sezoně, tak jsem za to rád. Ze začátku jsem měl trošku obavy, jak to bude po příchodu z Varů do Dukly vypadat, ale ukázalo se, že to byl správný krok. Určitě je lepší dostat se do baráže o extraligu přes postup z play-off než do ní spadnout z extraligy.
Jirka (Jirka.kuci@seznam.cz - Jedine Dukla) 19. 4. 2017, 21:45
Petře, mám sposutu otázek, ale dodržím podmínky a vypíchnu pouze 3.
1.Ve srovnání s kluby, ve kterých jste kdy působil, jak si stojí Jihlava co do zázemí, servisu, tréninků, fanoušků a atmosféry v kabině?
2. Jak si myslíte, že by bylo potřeba posílit mužstvo v případě postupu a koho za každou cenu udržet, kromě Vás? :-)
3. Dodržujete přes sezónu speciální dietu, nebo jen v den zápasu, nebo jídlo neřešíte?
Děkuji za odpovědi Jirka

Odpověď:
Ahoj Jirko, 1) Pokud to porovnám s rozpočtem, jaký tady je, tak je to o ničem jiném než v klubech, kde jsem působil. O to více je Dukla rodinnějším klubem. Jsme pospolu, jsme parádní parta a to je mnohdy lepší, než kdyby z klubu navenek tryskaly peníze. Fanoušci jsou bezvadní, k tomu nemám co dodat. Na ledě pozoruju mexickou vlnu (smích). 2) Není to otázka úplně na mě. O tomhle rozhodují jiní lidé - trenéři, jednatel atd. Letos máme super partu. Takovou jsem v životě nezažil a byl bych rád, kdyby tady zůstalo co nejvíce lidí. 3) Jídlo moc neřeším. Jím od všeho trochu. V den zápasu máme společné obědy.
Tomáš (tom701@centrum.cz - Dukla) 19. 4. 2017, 21:21
Ahoj Petře,
kdo má na starosti hudební složku v kabině a co za songy u vás frčí? 😉

Díky za odpověď a přeji hodně úspěchů,
Tom

Odpověď:
Ahoj Tome, ze začátku se o to staral Jirka Dobrovolný, ale po třech měsících pouštění těch samých písniček nás z toho začala bolet hlava (smích). Převzal to Jirka Říha a momentálně posloucháme techno hudbu a české songy. Díky za přání.
Adéla 19. 4. 2017, 21:17
Nevadijou ti ty 🔝 vousy při hokeji 😂

Odpověď:
Ahoj Adélo, vousy mi při hokeji NEVADÍJOU, ale už se těším až si je na léto přistříhnu. Pozn. aut. - jako Vlasta Bilčík.
Martin (satram2000@seznam.cz - Dukla) 19. 4. 2017, 20:33
Čau Petře,
1. jaký bylo odejít v mladém věku do zámoří a žít bez rodiny a známých?
2 . Myslíš že je reálné se vrátit do zámoří třeba do AHL?
3. Preferoval by si setrvání v Dukle pokud by byla extraligova nebo nabídku ze zahraniční ligy se srovnatelnou úrovní a na jak dlouho máš smlouvu?
Díky za odpověďi a hodně štěstí a zápasů za Duklu

Odpověď:
Dobrý den Martine, Petr Šidlík odpověděl na Vaše dotazy přes video zde. Hezký den, Tomáš Lysý.
Šimon (hofersimon2@seznam.cz - Jihlava) 19. 4. 2017, 20:29
Zdar Šídlo,oblíbeny film a oblíbené jidlo?
Oblíbený tým v EHL?
Oblíbený klub po fanouškovské stránce?
Předem díky za odpovědi..:))

Odpověď:
Ahoj Šimone, vyloženě oblíbený film nemám, ale často se koukám na NetFlix na nějaké seriály. Oblíbené jídlo je svíčková od maminky. Oblíbený tým v extralize nemám. A po fanouškovské stránce? No přece Jihlavu, když přijde plný barák.
Petr (fcv - jihlava) 19. 4. 2017, 20:22
Ahoj Petře,

fandíš taky FCV a myslíš, že se udrží letos v lize?

Díky a ať se daří.

Odpověď:
Ahoj Petře, celkově nejsem fanouškem fotbalu, takže těžko říct, jestli se udrží nebo ne. Nesleduju to, takže nevím, jak na tom jsou. Ale jestli to mají ve svých rukou, tak ať si to uhrají.
honza 17. 4. 2017, 20:34
Kde si dělal první hokejové krůčky hned v dukle, nebo někde ještě před tím?
Od kolika let hraješ hokej?
Dá se dělat hokej v první lize profesionálně, nebo musíš k tomu mít nějakou práci?


Odpověď:
Ahoj Honzo, svoje první krůčky jsem dělal v Pelhřimově. Do Dukly jsem přišel v šesté třídě a hokej hraju od pěti let. První liga je profesionální soutěž, takže já osobně mimo hokej žádnou vedlejší práci nemám. Hokej mě zaměstnává dosyta.

Další stránky
12>>