Offline rozhovor: Jakub Škarek

Offline rozhovor: Jakub ŠkarekJakub Škarek patří v současnosti k největším českým gólmanským talentům a vůbec talentům celého českého hokeje. Svůj první soutěžní zápas odchytal za Duklu v patnácti letech, když ve 2. kole sezony 2015/2016 doma proti Ústí vychytal výhru 4:1. V celém ročníku ve spolupráci s Davidem Honzíkem byli nejlepšími gólmany základní části WSM Ligy a pomohli Jihlavě až do baráže. Další sezona byla pro Jakuba Škarka ještě znamenitější. Ve dvojici s Miroslavem Svobodou slavil s Duklou postup do extraligy, při svém premiérovém startu v extralize v dresu Sparty zapsal nulu, což se nepovedlo ani Dominiku Haškovi (nakonec za Pražany nastoupil čtyřikrát a vždy vítězně) a reprezentoval svojí vlast na MS hráčů do 20 let a do 18 let. Nyní se ho můžete ptát na cokoliv, co Vás zajímá, prostřednictvím našeho offline-rozhovoru.

Ptejte se nyní Jakuba Škarka v našem offline rozhovoru. Jaké to bylo nastoupit v 15 letech v dresu Dukly do soutěžního utkání? Vybavuje si nějaký nejdůležitější zákrok dosavadní kariéry? Je těžké skloubit profesionální kariéru hokejisty se školou? Vaše dotazy se samozřejmě nemusí týkat pouze hokeje. Jakub Škarek Vám na konci školního roku odpoví.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb. Každý tazatel může položit maximálně tři otázky, aby se dostalo i na další fanoušky... ;-)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Jiří (jur.becka@seznam.cz - Jihlava) 25. 6. 2017, 12:56
Ahoj Kubo jak se těšíš na extraligu a na spolupráci s tvým novým kolegou v brankovišti?????

Odpověď:
Ahoj Jirko, na spolupráci s Larsem se moc těším, myslím si, že nás oba může naše kooperace obohatit. Doufám, že z nás budou dobří kamarádi a že pomůžeme týmu k co nejlepším výsledkům.
Petr (fcv - jihlava) 23. 6. 2017, 22:57
Ahoj Kubo,
sleduješ taky FC Vysočinu a držíš jim palce?
Díky a ať se daří.

Odpověď:
Ahoj Petře, přiznám se, že obecně český fotbal moc nesleduji, tudíž ani FC Vysočinu. Ale slyšel jsem, že se úspěšně zachránili, takže mě to, jako Jihlaváka, zahřálo na srdíčku :-)
Martin (martincerny111111@seznam.cz - Jihlava) 23. 6. 2017, 16:55
Ahoj Kubo,
chci se zeptat jak to vidíš z budoucností - pokud se Vám bude dařit a já doufám že bude a byl by zájem třeba od KHL, NHL apod., byl by si ochoten přestoupit do oněch klubů nebo bys tu chtěl nějakou dobu být? Zdá se mi, že to české srdce je trochu na ústupu a každý utíká. Samozřejmě že kolem 20 roků už se mají věci jinak a hráči chtějí stoupat výše, ale právě mi přijde škoda, že lidé odchází dříve než by měli. Vydržíš v Jihlavě nějaký ten čas? Díky, Martin

Odpověď:
Ahoj Martine, tento rok zůstanu určitě v Jihlavě. Snem každého hokejisty a také můj je hrát v NHL, takže bych se tam také jednou rád probojoval. Je těžké o tom takhle přemýšlet, plně se soustředím na nadcházející extraligovou sezonu.
Bára (BarboraPaulova2018A8@gymnaziumjihlava.cz - Jihlava) 22. 6. 2017, 16:19
Ahoj,
Uz jsem sice jeden příspěvek psala, ale zapomněla jsem se v nem zeptat jestli posloucháš hudbu, případně jakou a při jakých příležitostech. ☺

Odpověď:
Ahoj Báro, na Tvoji otázku Ti odpovím ve videorozhovoru.
Stanislav Josef Sentenský (ssentensky@seznam.cz - Litvínov 8 - Janov) 22. 6. 2017, 07:28
Jsem velký fanoušek HC Verva Litvínov.Na druhém místě jste vy Dukla Jihlava .Sleduji jak vaše vedení posiluje a myslím si že pro vás nebude problém držet střed tabulky.Jak si Jakube když se o vás tak dobře píše,udržujete psychiku v hlavě. Musí to být náročné když víte že jste od mládí tak dobrý udržet se stále v kondici a stále makat a makat ...

Odpověď:
Ahoj Stando, jsem rád, že podporujete také náš tým. Každý to má nastavené jinak, já osobně se z ničeho moc nenervuji. Maximálně když Petr Šidlík rozehrává :-)
hj (hj@seznam.cz - hcd) 16. 6. 2017, 13:14
Ahoj,
blahopřeji k předváděným výkonům a postupu do extraligy.
Jak hodnotíš působení ve Spartě a existuje předběžná dohoda s tímto klubem, že zde budeš v budoucnu působit nastálo (po dokončení SŠ a příp. studiu VŠ)?
Jak hodnotíš svoje letošní účinkování v reprezentaci? Nebyla po skončení MS možnost nastoupit v závěru baráže opět za HCD?
S kým se nejvíc rozumíš z kabiny Dukly, Sparty a reprezentace?

Díky za odpovědi a ať se daří!

Odpověď:
Ahoj, působení ve Spartě bych hodnotil pozitivně. Jsem moc rád, že jsem dostal možnost za tento tým nastoupit. Chtěl bych poděkovat jak našim, tak trenérům Sparty, že mi umožnili nastoupit hned v několika zápasech. Tuto sezonu budu působit pouze v Jihlavě, současně zde budu studovat třetí ročník gymnázia. Svá vystoupení v reprezentaci bych hodnotil snad také pozitivně, mrzí mě akorát vyřazení ve čtvrtfinále MS do 18 let. V závěru baráže možnost byla, ale trenéři se dohodli, že již nebude třeba, abych za Duklu nastupoval. Z kabiny Dukly si nejvíce rozumím se všemi, ale kdybych měl jmenovat, tak bych řekl Petra Šidlíka, se kterým se vzájemně škádlíme a Lukáše Anděla. Loni mně byl také velkou oporou mentor Lukáš Sáblík.
Jaroslav Másilko (jagrmasil@gmail.com - Hc Dukla Jihlava ) 10. 6. 2017, 15:02
Ahoj Kubo, ať se ti daří v extralize, kterou jste s Mírou získali za dobrého zákroky v bráně. Jaké to je byt gólman na MS v Lednem hokeji ? Jak se ti chytání za Duklu? Je možné s pár kluky udělať autogramiádu na ZŠUMAVĚ DEMLOVA JIHLAVA 32 ? Zdar,Jarda

Odpověď:
Ahoj Jardo, díky za podporu. Otázku na autogramiádu polož marketingovému oddělení Dukly.
Bohouš Rambousek (animamea@email.cz - Praha - Horní Měcholupy/HC SPARTA PRAHA) 6. 6. 2017, 19:51
Milý Jakube, nebudu se na nic ptát, jen bych Vám chtěl sdělit, že ať budete pokračovat ve skvělých výkonech v Dukle Jihlava nebo ve Spartě Praha, vždy Vám budu fandit. Jen bych měl malou prosbu, byl by jste tak hodný a zaslal mi svou fotografii s podpisem? Adresu zašlu emailem. Ať se Vám daří v hokejovém i osobním životě. Zdraví Vás Bohouš Rambousek

Odpověď:
Ahoj Bohouši, děkuji za podporu, ohledně podepsané fotky napište mail na marketing@hcdukla.cz. Kolegové Vám ji rádi pošlou.
jarko (artedamodamail@gmail.com - Jihlava/dukla) 4. 6. 2017, 15:00
Ahoj Kubo, už jsi se naučil aspoň trošku norsky, abys mohl se svým budoucím kolegou trošku komunikovat? ;)

Odpověď:
Hei Jarko, Norwegian men ikke sa bra, men jeg tror at med Lars snakke minst engelsk :-)
Ája (Dukla - Jihlava) 4. 6. 2017, 14:00
Ahoj Kubo,
chtěla bych se zeptat na dvě otázky.
Jak vnímají tvůj úspěch spolužáci ve škole?
Věnoval ses jako malý ještě nějakému sportu?
Dík.


Odpověď:
Ahoj Ájo, myslím, že spolužáci mně mé úspěchy přejí. V naší třídě jsme všichni sportovci, takže se podporujeme navzájem. Ve třídě máme skvělou partu. Jako malého mě táta s mamkou vedli ke sportu, takže kromě hokeje jsem hrál například basketbal, tenis nebo fotbal.

Další stránky
12>>