Offline rozhovor: Miha Štebih

Offline rozhovor: Miha Štebih

Třiadvacetiletý slovinský obránce Miha Štebih působí v Dukle Jihlava už čtvrtou sezonu. Rodák z Mariboru okusil v mládežnických letech hokejové soutěže ve Švédsku, v Rakousku i v zámoří.

Jak si zvykal na život v České republice? Dělala mu problémy čeština? Jak snáší cestování na zápasy? Jak vidí šance Dukly Jihlava v letošní sezoně? Kdo je jeho nejlepším parťákem?

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 23 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Filip (HCD) 18. 2. 2016, 21:10
Moc toho tady není, tak budu trochu parafrázovat můj dotaz na Richarda Diviše z letošní sezony a něco málo přihodím :-), takže:
Proč sis vybral před 4 lety Jihlavu? Zlákal tě někdo z klubu? Na čí reference jsi dal při příchodu? Jak jsi vnímal ČR před svým příchodem? S kterým spoluhráčem si v týmu nejvíc vyhovíš? Jak hodnotíš loňský odchod Matiče a jeho letošní příchod do Třebíče? Nemrzí tě, že jsi i přes účast na MS nedostal nabídku z extraligy? Nebo snad nějaká konkrétní byla? Čeho chceš v hokeji ještě dosáhnout? Na který zimní stadion jezdíš nejradši a na který nejmíň rád? Jak komunikuješ s ruským spoluhráčem? Jak jsi se naučil tak perfektně česky? Čteš diskuzní fóra a názory fanoušků? Jak hodnotíš náročnost tréninků v Jihlavě? Tvůj oblíbený tým v NHL? Je to Kings kvůli Anžemu? Sleduješ ostatní týmy v první lize jen výsledkově s tím, že počkáš, co ti o nich řekne trenér před zápasem, nebo se o týmy sám zajímáš a například podrobně zkoumáš statistiky? Jaký byl nejlepší gólman, před kterým jsi hrál? Co říkáš na Kubu Škarka? Potkal jsem tě na začátku sezony s Adamem Zemanem, jste spolu v kontaktu? S kým nejraději naskočíš v obranný dvojici? Jsi spokojen se svými letošními výkony? Které konečné umístění jsi reálně před začátkem sezony očekával a co říkáš na konečné druhé místo? Kdo je po odchodu Čagyho největším tahounem v kabině? Jak jsi spokojen se zázemím na HZS, přijde ti dostačující? Co bys popřípadě zlepšil? Který soupeř je tvůj oblíbený a který tvůj neoblíbený? Co byl za tím tvůj největší klubový zážitek? Jak bys srovnal úroveň MS a úroveň 1. ligy? Jak hodnotíš posily v průběhu sezony (Kolář, Bilčík, Mrňa)? Jak moc nás oslabily odchody Grígera a Kuby Fleka? Máš pocit, že ti vyhovuje letní příprava v Dukle nebo by jsi přivítal model, který letos zavedli v Liberci? Máš radši impulzivnější či klidnější trenéry, potažmo spoluhráče? Co si myslíš o tom, že Motor vyměnil trenéra před play-off? Jaká byla reakce v kabině po tom, co jste zhlédli "faul" Martina Kohouta na budějovického brankáře v utkání na Motoru?
Předem díky moc za zodpovězení týhle spousty dotazů, víc toho už asi nevymyslím. Ať se ti daří a uděláš s námi letos nějaký úspěch. Baráž by byla moc super. Ahoj.

Odpověď:
Ahoj Filipe, odpovědi na tvé otázky najdeš ve videu s redaktorem Dukly.
Děkuji Všem za Vaše dotazy a za podporu v sezoně 2015-16. Miha Štebih.
Natka a Terka (Natka.pavov - Jihlava) 11. 2. 2016, 21:11
Miho moc se omlouvam ze jsem te pojmenovala omilem Jakub.Jinak je to sami krome toho Jakube.Das nam Jakubovo Flekovi tel.cislo.A hodne uspechu.papa

Odpověď:
Ahoj Natko a Terko, telefonní číslo na Jakuba Fleka Vám nedám, ale můžu Vám poskytnout číslo na Richarda Diviše :-D
Natka a Terka (Natka.pavov@seznam.cz - Jihlava) 11. 2. 2016, 21:05
Ahoj Jakube já s kamaradkou jsme tvoje velke fanynky.Mame na tebe par otazek
1.Jak se ti libi v Dukle?
2.Jaky je tvuj nejlepsi partak v Dukle?

Odpověď:
Ahoj Anetko a Hanko, toto je offline rozhovor s Mihou Štebihem, ne s Jakubem (smích).
Walda 7. 2. 2016, 16:17
Nazdar kdo si myslíš má nejlepši fanoušky ve WSM lize?Berete zápasy s Motorem prestižněji než s ostatními soupeří? Těším se,na 13.2. snad bude dobrý hokej a hlavně super atmosféra!zdraví fanoušek MOTORU!

Odpověď:
Ahoj Waldo, tak to je jasné, samozřejmě Dukla! Zápasy s Motorem beru stejně jako ostatní jiné zápasy, na každý zápas se připravujeme stejně a je jedno, jestli je to Motor nebo Most.
natka (hcd) 7. 2. 2016, 14:20
jak si zvykáš na život v české republice. dělá ti problém čeština. jak snášíš cestovánína zápasy. jak vidíš šance dukly v letošní sezoně. kdo je tvůj nejlepším partákem

Odpověď:
Ahoj, v Česku jsem si zvykl poměrně rychle, mám tu dost kamarádů. Slovinština a čeština jsou hodně podobné jazyky, takže to bylo usnadněné, ale sem tam se chybička vleze. Kdybych vyjmenoval jednoho parťáka, mohli by se další zlobit, jako třeba Ríša Diviš (smích).
natynka (hc dukla jihlava) 5. 2. 2016, 18:04
ahoj miho nevíš kdy bude hrát šimek

Odpověď:
Ahoj, to se musíš zeptat jeho (smích).
Nikča (ČB) 4. 2. 2016, 16:15
Ahoj Miho:)
Měla bych pár otázek....když by jste si měl vybrat mezi Duklou a Motorem, kam by jste šel?
Vybíral by jste podle fanoušků,hráčů, nadějí na postup?
Kdo má podle vás z těchto dvou týmů lepší fanoušky?
Děkuji moc za odpovědi :)

Odpověď:
Ahoj, šel bych určitě do Dukly, protože má lepší fanoušky. Proto v ní také hraju.
duklak90 (HCD/Humpolec) 4. 2. 2016, 16:02
Čau Miho,
v první řadě ti chci popřát hlavně zdraví a štěstí v další kariéře i osobním životě... a ted podmě na nějaký otázky:
1.Jaký je tvoje oblíbené pití a jídlo?
2.Jak populární na Slovinsku je hokej popř.jaký to bylo reprezentovat Slovinsko na MS 2015?
3.Jak se ti líbí Jihlava a jaký máš oblíbený místo?
4.Myslím si,že letos máme největší šanci za poslední roky udělat baráž,co si myslíš Ty o to??
Děkuju za odpovědi a doufám,že Dukle společnými silami pomůžem do baráže!

Odpověď:
Ahoj, 1) Oblíbené pití? No přece Ježek! :) K jídlu si rád dám svíčkovou (s osmi knedlíky) a česnečku. 2) Slovinská liga je na úrovni druhé české ligy. Máme jeden tým, který hraje v rakouské EBEL a může se měřit s evropskou konkurencí. Před hokejem je určitě fotbal, házená, basketbal, alpské lyžování, zimní sporty. Reprezentovat národní zemi je skvělé, je to pro mě čest, navíc když byl v týmu Anže Kopitar. Jsem rád, že jsem si mohl zahrát proti hráčům, jako byl Malkin, Kovalčuk a další. 3) Jihlava se mi moc líbí, je to menší město. Líbí se mi celkově, nemám tady oblíbené místo. 4) Do baráže se nám povedlo dostat a před jejím startem jsme si také mysleli, že tady ta šance je.
bflmpsvz (jih) 4. 2. 2016, 05:30
Chceme baraz !! napiste si to v kabine na nastenku)))

Odpověď:
Ahoj, splněno.
Hanka (Jihlava) 3. 2. 2016, 20:27
Ahoj Miho, prozradil by si nejake pikantnosti na sebe ? At se taky dozvíme neco mimo hokej ;-) a mas přítelkyni? Popřípadě co dela ? :-) dekuju a přeju mnoho úspěchu v play off !!!

Odpověď:
Ahoj Hanko. Pikantnosti? Mám rád koně :-) A přítelkyni mám, ale více prozrazovat nebudu.

Další stránky
123>>