Offline rozhovor: Redakce

Zde můžete pokládat dotazy na redakci oficiálního klubového webu HC Dukla Jihlava - www.hcdukla.cz.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 786 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů

Janoušek Vlastimil (vlastimiljanoušek@ - Jihlava) 27. 12. 2021, 10:09
Je pravda, že město chce prodat Duklu?

Odpověď:
Dobrý den, viz články např. zde.
Jirka Fuxa (lidovky@lidovky.cz - Králův Dvůr) 25. 12. 2021, 19:39
Dobrý den,s jakým umístěním po skončení soutěže budete spokojení?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, s takovým umístěním, abychom si mohli říct, že sezona byla dobrá. Přejeme hezký den :)
Kateřina (Katrin.Zapletalova@seznam.cz - Tištín-Jihlava) 16. 11. 2021, 22:11
Dobrý večer můžete vy jako klub nějak ovlivnit , aby měli novináři v deníku Sport správně sestavu Dukly po zápase v novinách? V posledním tam chyběli Kevin Coufal a Matouš Menšík.

Odpověď:
Dobrý den. Systém funguje tak, že existují databázové sestavy v textových onlajn přenosech (onlajny.com), kde se "zaškrtnou" ti hráči, kteří nastoupí do utkání. Sestavu včetně statistik zasílají redaktoři domácích klubů na společný e-mail, kde se sestavy dále kontrolují a posílají do Deníku Sport (takže pokud je někde chyba, jsou v tom novináři Deníku Sport nevinně). Problém s Kevinem a Matoušem byl takový, že jako oba noví hráči, navíc juniorského/dorosteneckého věku, ještě nebyli v databázi založeni a během zápasu nebyl dostupný nikdo, kdo by je založil a do sestav vložil. V samotném onlajnu byli zmíněni, nikoliv však v sestavách (nebylo možné je "odškrtnout", nebyli vytvoření). Kontrola přes e-mail tuto chybu neodhalila. Za komplikace se omlouváme. HCD.
Michal Horky (vmtecum@seznam.cz - Kutna Hora) 7. 9. 2021, 15:04
Dobry den, bude moznost se pred domacim zapasem u stadionu nechat otestovat?

Odpověď:
Dobrý den, tuto možnost z kapacitních i organizačních důvodů bohužel nemůžeme poskytnout. HC Dukla Jihlava
Vitex (plesnivaledvina@seznam.cz - Dukla) 18. 8. 2021, 17:02
Vážený pane Lysý, smím se zeptat, proč při přepisu jména ruského golmana Dukly neustále používáte anglickou transkripci? Čeština je krásný jazyk, proč ji tedy przníte?. Správně je to tedy Maxim Žukov. Další perla ve Vašem podání je skloňování jména Petra Lichance. Takže nikoliv Peteru Lichanecovi, ale Petru Lichancovi. Díky, že se k našemu jazyku začnete chovat s úctou.

Odpověď:
Dobrý den, na přání hráče Maksima Zhukova uvádíme jeho jméno takhle. Rádi jsme mu vyhověli. Nehledě na to, že se mají používat jména z registrací na Českém svazu ledního hokeje a tam je psán jako Maksim Zhukov - viz. zde. Petera Lichance opravíme, omlouvám se. Přeji hezký den. Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava
Robert Kučera (robkucera@email.cz - Jihlava ) 13. 8. 2021, 21:17
Dobrý večer, přijde vám normální pustit Kuboše?
Kromě Kowalczyka to byl jedinej bek,kterej má parametry na "opravdovýho "obránce.
Díky.
A kdy bude otevřeno diskusní fórum?!

Odpověď:
Dobrý den, my v redakci nerozhodujeme o tom, kdo v týmu bude a kdo nikoliv :) To není otázka na nás. Zkuste jinou sekci Ptejte se ;) O znovuotevření diskuzního fora neuvažujeme. S pozdravem Redakce HCD.
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice) 17. 6. 2021, 10:42
Dobrý den,jaký je rozpočet klubu a jaké jsou cíle klubu v příští sezoně?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, cíle budou dozajista sděleny na předsezonní tiskové konferenci klubu. Rozpočet neuvádíme. Přejeme hezký den. Redakce.
Josef Vnouček (lidovky@lidovky.cz - Praha) 5. 6. 2021, 07:13
Dobrý den,považuje prohru ve čtvrtfinále MS s Finskem za neúspěch?

Odpověď:
Dobrý den, tohle úplně není otázka pro redakci. Ale čtvrtfinále vždy rozhoduje o úspěchu a neúspěchu na MS a my jsme ho prohráli. Hezký den.
Jaroslav Mareček (marecek.jarda@seznam.cz - Jihlava) 27. 4. 2021, 12:36
Dobrý den,
po delší době jsem si otevřel zdejší otázky a nestačím se divit......To se lidé zbláznili ?
Přeji mnoho štěstí v cestě za postupem (píši před 6. zápasem finále ChL). K mojí otázce- je možné po ukončení finále zveřejnit již podepsané hráče na další sezonu ? Vím, že to vždy bylo nějak postupně psáno až s vývojem přestupového období, ale někteří hokejisté jsou již podepsáni na delší smlouvy ?
Děkuji
J.Mareček

Odpověď:
Dobrý den, určitě to nebude hned po ukončení finále. Věříme, že tou dobou se budeme věnovat příjemným starostem. Bude psáno s ohledem na vývoj finálové série, s ohledem na další články a s ohledem na přestupní termín 1.5.2021. Díky za pochopení i za podporu. Hezký den. Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
hejda (m.hejda@seznam.cz - Jindřichův Hradec) 20. 4. 2021, 16:11
Dobrý den, nevíte kde by se hrála extraliga, když se postoupí.
Nepřipadá v úvahu J.Hradec, teď se tam hraje mezistátní zás s Rakouskem.

Odpověď:
Dobrý den, tyto úvahy je předčasné řešit. Děkujeme za pochopení :)

Další stránky
123456>>