Offline rozhovor: Redakce

Zde můžete pokládat dotazy na redakci oficiálního klubového webu HC Dukla Jihlava - www.hcdukla.cz.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 783 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů

Michal Horky (vmtecum@seznam.cz - Kutna Hora) 7. 9. 2021, 15:04
Dobry den, bude moznost se pred domacim zapasem u stadionu nechat otestovat?

Odpověď:
Dobrý den, tuto možnost z kapacitních i organizačních důvodů bohužel nemůžeme poskytnout. HC Dukla Jihlava
Vitex (plesnivaledvina@seznam.cz - Dukla) 18. 8. 2021, 17:02
Vážený pane Lysý, smím se zeptat, proč při přepisu jména ruského golmana Dukly neustále používáte anglickou transkripci? Čeština je krásný jazyk, proč ji tedy przníte?. Správně je to tedy Maxim Žukov. Další perla ve Vašem podání je skloňování jména Petra Lichance. Takže nikoliv Peteru Lichanecovi, ale Petru Lichancovi. Díky, že se k našemu jazyku začnete chovat s úctou.

Odpověď:
Dobrý den, na přání hráče Maksima Zhukova uvádíme jeho jméno takhle. Rádi jsme mu vyhověli. Nehledě na to, že se mají používat jména z registrací na Českém svazu ledního hokeje a tam je psán jako Maksim Zhukov - viz. zde. Petera Lichance opravíme, omlouvám se. Přeji hezký den. Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava
Robert Kučera (robkucera@email.cz - Jihlava ) 13. 8. 2021, 21:17
Dobrý večer, přijde vám normální pustit Kuboše?
Kromě Kowalczyka to byl jedinej bek,kterej má parametry na "opravdovýho "obránce.
Díky.
A kdy bude otevřeno diskusní fórum?!

Odpověď:
Dobrý den, my v redakci nerozhodujeme o tom, kdo v týmu bude a kdo nikoliv :) To není otázka na nás. Zkuste jinou sekci Ptejte se ;) O znovuotevření diskuzního fora neuvažujeme. S pozdravem Redakce HCD.
Tomáš Hlaváček (Hlavacek1978@seznam.cz - Černošice) 17. 6. 2021, 10:42
Dobrý den,jaký je rozpočet klubu a jaké jsou cíle klubu v příští sezoně?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, cíle budou dozajista sděleny na předsezonní tiskové konferenci klubu. Rozpočet neuvádíme. Přejeme hezký den. Redakce.
Josef Vnouček (lidovky@lidovky.cz - Praha) 5. 6. 2021, 07:13
Dobrý den,považuje prohru ve čtvrtfinále MS s Finskem za neúspěch?

Odpověď:
Dobrý den, tohle úplně není otázka pro redakci. Ale čtvrtfinále vždy rozhoduje o úspěchu a neúspěchu na MS a my jsme ho prohráli. Hezký den.
Jaroslav Mareček (marecek.jarda@seznam.cz - Jihlava) 27. 4. 2021, 12:36
Dobrý den,
po delší době jsem si otevřel zdejší otázky a nestačím se divit......To se lidé zbláznili ?
Přeji mnoho štěstí v cestě za postupem (píši před 6. zápasem finále ChL). K mojí otázce- je možné po ukončení finále zveřejnit již podepsané hráče na další sezonu ? Vím, že to vždy bylo nějak postupně psáno až s vývojem přestupového období, ale někteří hokejisté jsou již podepsáni na delší smlouvy ?
Děkuji
J.Mareček

Odpověď:
Dobrý den, určitě to nebude hned po ukončení finále. Věříme, že tou dobou se budeme věnovat příjemným starostem. Bude psáno s ohledem na vývoj finálové série, s ohledem na další články a s ohledem na přestupní termín 1.5.2021. Díky za pochopení i za podporu. Hezký den. Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
hejda (m.hejda@seznam.cz - Jindřichův Hradec) 20. 4. 2021, 16:11
Dobrý den, nevíte kde by se hrála extraliga, když se postoupí.
Nepřipadá v úvahu J.Hradec, teď se tam hraje mezistátní zás s Rakouskem.

Odpověď:
Dobrý den, tyto úvahy je předčasné řešit. Děkujeme za pochopení :)
Jirka Fuxa (JirkaFuxa@seznam.cz - Králův Dvůr) 18. 4. 2021, 22:56
Co říkáte na klub easy flyers králův dvůr?Podle mě je to kvalitní klub,ale chybí mu lepší sponzoři a nemá vlastní stadion(hraje v Berouně).

Odpověď:
Dobrý den, určitě se jedná o mančaft, který má svojí kvalitu. Snad se klubu podaří vylepšit finanční situaci. Ať se daří ;)
jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice) 12. 4. 2021, 18:52
Dobrý den,
Mohl by prosím psn Ščerban odpovědět na dotazy ve své sekci?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, již zodpovězeno.
Jirka Fuxa (JirkaFuxa@seznam.cz - Králův Dvůr) 7. 4. 2021, 21:35
Kladno-Jihlava dle kurzů sázkových kanceláří je favorit Kladno.

Odpověď:
Kdyby vždycky vyhrávali favoriti, tak sázkovky zkrachují Jiříku.

Další stránky
123456>>