Offline rozhovor: Redakce

Zde můžete pokládat dotazy na redakci oficiálního klubového webu HC Dukla Jihlava - www.hcdukla.cz.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 740 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


píccccci (¨hovd - ¨) 12. 1. 2020, 12:33
dm kodet


Odpověď:
Dobrý den, bohužel nerozumíme otázce :)
Vladislav Peterka (fortunagames@fortuna.cz - Tlumačov) 9. 1. 2020, 13:43
Dobrý den,kde mohu zakoupit suvenýry Hc Dukla Jihlava?

Odpověď:
Dobrý den, buď ve fanshopu Dukly Jihlava, který je umístěn na u sektoru na stání nad rolbou (na podélné tribuně proti VIP) a je otevřen zhruba hodinu před začátkem domácích zápasů Dukly. Nebo na eshopu. Hezký den, Tomáš Lysý.
Šlamenda (slamenda@gmail.com - Vrátno) 14. 12. 2019, 23:33
oprava:opustí sponzoři a diváci?

Odpověď:
Dobrý den, již zodpovězeno.
Šlamenda (slamenda@gmail.com - Vrátno) 14. 12. 2019, 23:30
Dobrý den,neobáváte se,že pokud se v průběhu několika let nepodaří postoupit do extraligy že vás
opustí sponzoři?

Odpověď:
Dobrý den, neobáváme. S pozdravem Tomáš Lysý
renata janstova (sokolicek@email.cz - stemechy) 14. 12. 2019, 21:30
Dobry den chtels bych se zeptat na Petra Pekra jestli je nemocny ze uz dlouho nehral JESTE BACH SE ZEPTALA NA BRANKARE Ludstrem nebo tak nejak se jmenoval uz chytat nebude nebo ano
Dekuji za odpoved


Odpověď:
Dobrý den, několik zápasů již laboruje se zraněním další útočník Matěj Pekr, který s blíže nespecifikovaným zraněním dolní části těla jezdí ke specialistovi. Niklas Lundström již není součástí Dukly. S pozdravem Jaroslav Wollmann
David (Pitkin-@seznam .cz - Jihlava) 17. 11. 2019, 09:09
Dobrý den.Mám připomínku a zároveň dotaz k autorovi reportáže k utkání dorostu proti
Mladé Boleslavi.Jakým způsobem přišel Milan Horák(je psaný jako autr článku),že první
proměnil hríč Jungwirth.Autorem této branky byl Martin Hrbek.Jaký pocit potom tak mladý kluk
na takovou křivdu má mít.Je tedy na čase jestli to nebyl úmysl se omluvit.

Odpověď:
Dobrý den. Děkujeme za upozornění a zároveň se omlouváme za chybu. Kolega se spletl, to se může stát. V reportáži je psán Jungwirth (opraveno na Hrbek), naopak v onlajnu je to od začátku správně. Hrbise znám nějaké tři sezony (od IIHS 2017) a myslím si, že ho jen tak něco nerozhodí, natož aby si myslel, že je to nějaká křivda. Navíc jsem s ním v sobotu před zápasem A-týmu Dukly chvilku mluvil a vypadal úplně v pohodě (aby ne, když kluci předtím vyhráli za tři body a udrželi se v naději na play-off). Hezký den. Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Zdeněk Láznička (laznator@o2active.cz - Dukla) 3. 11. 2019, 08:47
Vaše slova:
Nemyslete si, že je to pouze akt ze strany klubu. V kabině jsem dnes a denně. Již dvě tři sezony po sobě se mě hráči v nepravidelných intervalech ptají, kdy už DF konečně zavřeme. I když spousta hráčů tvrdí, že na DF nechodí, většina z nich ho má v podvědomí. Buď tam chodí přímo oni nebo někdo z jejich rodiny. I hráči jako Tomáš Čachotský, Josef Skořepa a dříve David Kajínek (jmenuju záměrně ty hlavní) se nás ptali, proč už forum konečně neuzavřeme. Není to pouze rozhodnutí vedení.

A to co bylo na fóru je jen slabý odvar toho co je na fejsbůku takže zrušit okamžitě

Odpověď:
Dobrý den, pane Lázničko, opravdu nevím, proč ven vytahujete mé vyjádření, které zaznělo na uzavřené facebookové skupině Spolku fanoušků HC Dukla Jihlava - diskuze. Tam jsem v dobré víře dal své vyjádření, jakožto člen Spolku fanoušků HC Dukla Jihlava a jakožto zaměstnanec klubu. Nicméně jste si z mého vyjádření, které mělo letmo cca 7-8 odstavců, samozřejmě vytáhl pouze to, co se Vám nyní hodí.
Takže znovu opakuji, Facebook, Twitter, Instagram a YouTube rozhodně rušit nebudeme. Doufám, že Vám to nebudu muset opakovat znovu :) Hezký den, Tomáš Lysý
Zdeněk Láznička (laznator@o2active.cz - D) 2. 11. 2019, 18:45
Já bych zrušil po fóru i fejsbůk co když si ho hráči náhodou přečetli a byl na ně vyvíjen nepřiměrený tlak a tak sou psychicky na dně a prohrají co se dá Tomáši konej nebo je v listopadu konec sezóny

Odpověď:
Dobrý den, není důvod rušit Facebook, Twitter, Instagram ani YouTube. Nikdy jsme zrušení DF neomlouvali tím, co píšete. Hezký den. Tomáš Lysý
Luděk Svoboda (genet.genet1980@gmail.com - Dukla Jihlava) 22. 10. 2019, 14:20
Dobrý den,

rád bych se Vás prosím zeptal, zdali plánujete zveřejnit rozsáhlejší rozhovor s výkonným ředitelem Dukly Jihlava panem Kristem.

Děkuji Vám za odpověď.

S pozdravem,

Luděk Svoboda

Odpověď:
Dobrý den, pane Svobodo. Ano, máme to v plánu a věřím, že se obsáhlejší rozhovor, podobný třeba předsezonnímu v jiných médiích, podaří zveřejnit. Hezký den, Tomáš Lysý.
karbovi (FrantisekKarba@seznam.cz - Dukla) 26. 9. 2019, 16:09
Pane Lysý,
děkuji za odpověď.Nevím,o rodinném vstupném v extraligové sezoně.Přesto jsem to neřešil,protože jsem obdržel permanentku pro mého syna od jednoho významného partnera Dukly.Distancuju se od podvodů,které někteří fanoušci prováděli.Bohužel jsme český národ,který vymýšlí,jak vše obejít.Jsem slušný člověk,ale již před časem jsem s panem Ščerbanem řešil chování jihlavských fanoušků na Horáckém zimním stadioně.Možná kvůli chování některých fanoušků jsme na zimním stadioně v Třebíči prohledáváni společně se synem jako nějací zločinci.Přesto si myslím,že rodinné vstupné by pomohlo i k návtěvnosti.Domnívám se,že návštěvnost v FC Vysočina je podobná jak návštěvnost Dukly.Přesto ve fotbale rodinné vstupné funguje.Jsem rozvedený,platím velké alimenty,přesto matka mnohdy nepřispěje synovi na vstupné a já nechci svého syna ošidit o atmosféru na hokejovém zápase.Přiznám se,dokud jsem neměl permanentku,platil jsem za syna vstupné 30 Kč i když je větší než 130 cm.Vím,že je zimní stadion vybaven kamerovým systémem,proto již pořadatelská služba toto neakceptuje.Proto musím hradit celé vstupné.Tímto bych chtěl poděkovat Spolku fanoušků HC Dukla Jihlava,zvláště p.Rosťovi Krutišovi a p,Bohumírovi Manovi,za přijetí mého syna za člena tohoto spolku,i když své členství platím já sám.Můj syn Adam Karba byl zvláště při našich výjezdech do Kladna oblíben.
Pane Lysý,vím,že jsem nepoložil žádnou otázku,ale reaguji na Vaši odpověď.Myslím si,že hodně otců si myslí to samé co já.Vím,že jste i fotbalový rozhodčí a možná mě z působení z Brtnice,nyní v Kněžicích,znáte.
S pozdravem František Karba,Brtnice.

Odpověď:
Dobrý den, pane Karbo. Vím, kdo jste, několikrát jsme se potkali na fotbalu a minulý týden spolu osobně hovořili. Kdyby cokoliv, obraťte se přímo na mne, kontakt je uveden na webových stránkách Dukly v sekci management. Přeji hezký den. Tomáš Lysý

Další stránky
123456>>