Offline rozhovor: Redakce

Zde můžete pokládat dotazy na redakci oficiálního klubového webu HC Dukla Jihlava - www.hcdukla.cz.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 753 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů

Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice) 4. 6. 2020, 19:59
Dobrý den,jaké jsou cíle klubu v příští sezoně?

Odpověď:
Dobrý den, odpověď najdete třeba zde a samozřejmě pak před sezonou na tiskové konferenci. S pozdravem Tomáš Lysý
Wayne Kramer (anchorbayfilms@anchorbayfilms.com - Johannesburg) 28. 5. 2020, 01:43
Dobrý den,výsledky klubu Hc Dukla Jihlava prý ovlivňují nigérijské sázkařské gangy?
Soutěž je neregulerní.

Odpověď:
Dobrý den, k tomu se snad ani nebudeme vyjadřovat. Samozřejmě hloupost...
Tomáš Hlaváček (hlavacek1978@seznam.cz - Černošice) 27. 5. 2020, 07:58
Dobrý den,je cílem klubu postup do extraligy?
děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, více zde. S pozdravem Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
honza (jenda.wesely@seznam.cz - Kníniced) 12. 5. 2020, 16:37
Tu fotku s popisem už vyměnili.
S pozdravem JV

Odpověď:
Možná jste myslel tuto fotku, která je ovšem z dřívějšího působení pana Kristka v klubu HC Škoda Plzeň. S pozdravem Tomáš Lysý.
honza (jenda.wesely@seznam.cz - Knínice) 11. 5. 2020, 19:12
Dnes 11.5.2020 je Emil Kristek vyfocen v MF dnes s Martinem Strakou a v popisu je označen jako ředitel plzeňského klubu.To znamená,že už u nás nepracuje nebo mf uvádí nepravdivé informace?
Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, to bude určitě nějaký omyl - můžete nám odkaz poslat, třeba sem do Ptejte se? Přeji hezký den. Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Čelanský M. (celanskymar82@seznam.cz - Jihlava) 30. 4. 2020, 16:09
Dobrý den. Kdo bude v nové sezóně trénovat mládež - juniory? Složení stále stejné nebo se chystají nějaké změny? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jakmile to bude aktuální, budeme informovat. S pozdravem Tomáš Lysý
Zbyněk Drda (amazon@amazon.com - Karlovy Vary) 29. 4. 2020, 04:12
Dobrý den,s jakým umístěním bude klub spokojen v následující sezoně?

Odpověď:
Dobrý den, bude oznámeno na předsezonní tiskové konferenci. Hezký den, Tomáš Lysý
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec) 24. 4. 2020, 07:50
Dobrý den,kteří hráči tým posílí a kteří ho opustí?
Napište ta jména,prosím.
děkuji,Michal Pergl

Odpověď:
Dobrý den, již několikrát jsme avizovali, že jména nově příchozích hráčů můžeme zveřejnit až 1.5., kdy se otevírá přestupní okno. Odchozí hráče zveřejníme současně s příchody. Přeji hezký den, Tomáš Lysý.
Ondřej Novák (cossacs@seznam.cz - Praha) 18. 4. 2020, 19:58
Dobrý den,je pivovar ježek sponzorem klubu?

Odpověď:
Dobrý den, nikoliv - najdete na webu hcdukla.cz - Partneři. Přeji hezký den. Tomáš Lysý
Lukáš (l.nk@seznam.cz - Brno) 22. 3. 2020, 08:01
Dobrý den, je někde k dispozici play list písniček, které se pouští během přerušené hry?

Odpověď:
Dobrý den, ano, mám ho u sebe. K čemu ho přesně potřebujete? Přeji hezký den. Tomáš Lysý

Další stránky
123456>>