Offline rozhovor: Tomáš Sedlák

Ing. Mgr. Tomáš Sedlák se narodil 8.6. 1961 v Jihlavě. Funkce dočasného šéfa Dukly Jihlava se ujal jako jeden ze členů dozorčí rady po Janu Zachrlovi, který v prosinci 2007 oznámil svoji rezignaci. Ředitelem klubu bude šestačtyřicetiletý jihlavský rodák do doby, než bude ve výběrovém řízení zvolen nový jednatel. Tomáš Sedlák je ženatý a má tři děti (22, 21, 17). Vykonává funkci předsedy Evropského domu Jihlava o.s. a je rovněž zastupitelem (KDU-ČSL).

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 134 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Petr Adamík 1. 3. 2008, 01:32
Dejv -29. února 2008 / 22:49 Jihlava

Vážený pane Vovsíku,
nedá mi to abych se nepřipojil s příspěvkem ke komunikaci p. Sedláka s p. Adamíkem.
Když p. Sedlák nastoupil di fuknce a přečetl jsem si několik rozhovorů s jeho osobou litoval jsem, že nemá ýájem ucházet se o pozici jednatele, musím říct, že nyní si již nejsem tak jistý. Několik měsíců poté stačí jeden p Adamík, který se vší slušností dokáže přivést p. Sedláka do kouta a ten kolem sebe začíná pouze kopat.....
Toto má být hlasvní manažer firmy, manažer odolný stresu se snahou zabránit konfliktu a řešit věci v klidu!
Vyřiďte prosím p. Sedlákovi, že by se měl začít chovat jako manažer firmy s městským (občanským) podílem a ne vystupovat jako primitiv.
Nechci dělat předčasné závěry, zda-li je p. Sedlák (ne)vhodný kandidát na jednatele (každý udělá někdy chybu), ale je nutné se poučit z neúspěchů a zachovat si určitou sebereflexi.

Pořád máte pocit, že jsem jen já proti Vám? Vaše odpovědi nejsou tou nejlepší vizitkou a Město není hloupé, Město vidí a čte!

Odpověď:
To, že osoba, která píše pod zkratkou Fery1 je kritikem a nositele vlastních osobitých myšlenek, to víme už dlouhou dobu. I přes výzvu, aby se tato osoba představila a řekla své plné jméno, stále nevím kdo to je. Možná se stydí za své názory a tak se stydí i za své pravé jméno. A co se týče spolupráce města s firmou Kronospan, nechte to prosím na jednání vedení města s majiteli firmy Kronospan. A když budeme poctiví, myslím si, že je třeba si zamést i před vlastním prahem - i já jako jihlavský patriot a zároveň i městský zastupitel velice bedlivě sleduji vše, co se kolem firmy Kronospan děje. A taky mluvím s lidmi z firem, kteří podnikají v průmyslové zóně a lidmi, kteří bydlí v Bedřichově. Víte, ono to není o tom, jestli se dá nebo nedá něco Dukle nebo jinému sportu v Jihlavě, ono je to o přístupu jednotlivých podnikatelů k okolí, ve kterém rozvíjejí své podnikatelské aktivity. Okolí znamená obec, lidé kolem apod. V němčině na to existuje výstižné slovo, kterému jistě německy mluvící majitel firmy Kronospan bude rozumět: "Unternehmungskultur"
Petr Adamík 29. 2. 2008, 21:03
Chápu, že tato rubrika je založená pouze na Vaší vůli, ale pokud chcete nadále odpovídat tímto způsobem, pak požádám redakci, aby přejmenovala rubriku z Ptejte se... na rubriku podle pořadu humoristy pana Donutila Ptejte se, já na co chci odpovím. Pevně věřím, že tuto rubriku čte i pan Vovsík, jakožto Váš nadřízený a udělá si obrázek dle svého uvážení a ještě si promyslí, komu dá svůj hlas při výběru nového jednatele. Stejně tak jsem přesvědčem, že tuto rubriku čte i náš management a polep rolby můžete začít sundavat, protože s tímto přístupem to už nevypadá ani na těch oněch směšných 300.000!

Odpověď:
Zde si dovolím ironickou glosu - nová rolba se kupovala, protože Zdravotní ústav chtěl HZS zavřít kvůli tomu, že stará rolba zamořovala ovzduší na zimním stadionu tak, že to mohlo být dokonce i životu nebezpečné. A teď máme na nové rolbě, která už je vhodná, nápis Kronospan. Přiznám se, že jsme se už v prosinci jako DR dotazovali pana Zachrly, jestli je opravdu vhodné právě na rolbu tento nápis dávat.........
Petr Adamík 29. 2. 2008, 20:15
Pane Sedláku, dovolte mi poznatek... Nechám bokem to, že se bojíte otevřené komunikace. O Vás si díky oné komunikaci udělají obrázek všichni, kdo sem občas zavítají. Teď mě udivuje spíše věc druhá. Ve chvíli, kdy jste byl členem dozorčí rady, tak jste zarytě tvrdil (nemyslím Vás, ale celou dozorčí radu), že za dluh může předchozí vedení, tzn. pan Padělek a další. Nyní jsou viníky všeho podle Vašich slov "nedotknutelný" Petr Kaňkovský a Dr. Zachrla. Víte co si myslím? Že nyní poznáváte, že na tuto funkci nemáte, protože po dlouhé době byla laťka na tomto postu nastavena poměrně vysoko. Škoda jen, že jste ty, kteří tu laťku tak vysoko nastavili, svých chováním znechutili a oni Duklu opustili. Nebylo by lepší z výběrového řízení na pozici jednatele odstoupit a přenechat toto místo schopnějším, lidem působícím a orientujícím se v hokeji (vždyť vy ani netušíte kdo jsou a kde jsou naši odchovanci) a hlavně osobám, kterým jde opravdu o Duklu a nejen o další pracovní zařazení přinášející zajímavý obnos do rodinného rozpočtu?

Odpověď:
fery1 29. 2. 2008, 20:04
Měl by jste odpovídat a nestarat se o něj jestli ztoho bude mít problémy to není vaše věc!Vy se radši starejte o to aby se v Dukle něco dělo a ne o fanoušky jestli mají nějaký osobní problémy!A pokud vím chtěl ste aby zavolal tak volá!Dostáváte mě čím dál víc!To nemáte něco lepšího na práci?Myslím že v Dukle je práce až až ale jako všichni jí tam nevidíte!

Odpověď:
Preceptor (HC Dukla) 29. 2. 2008, 19:10
Dobrý den , možná že mi zase neodpovíte ale chtěl jsem se zeptat když už vyhrožujete policií co jste tenkrát jako člen dozorčí rady udělal proto aby se koncem minulého roku dukla nedostsla do 5 mil. dluhu, které pak město muselo schválit? Vždyť na tom dluhu jakožto dozorčí orgán máte zásluhu i vy!!! Jak nám jako fanouškům zaručíte to že se to nebude už opakovat a nebudete zase po městě žádat další miliony? A ještě jednu otázku jakožto na zastupitele znáte schválený kodex městem Jihlava?

Odpověď:
Kodex samozřejmě znám a určitě ho dodržuji. Moc byste se divil vy i mnoho ostatních, jak až teď postupně se odkrývá to, jak se hospodařilo v Dukle a jak se spravoval HZS. To netušila ani DR, jelikož byla i ona zásobována ne úplně přesnými informacemi. Zároveň Vás odkazuji na tiskovou konferenci, která se koná v pondělí v 9,30 hod. na HZS - na ukončení sezóny a popisem toho, co se chystá dál.
Petr Adamík (petr.adamik@kronospan.cz) 29. 2. 2008, 17:32
Volám záměrně na pevnou linku. Zajímá mě, zda-li se věnujete Dukle a pracujete pro ní nebo pro ostatní firmy, ve kterých působíte!

Odpověď:
Vítězslav Blaha (Dukla) 29. 2. 2008, 17:16
Pane Sedláku, já samozřejmě chápu že jsou zaměstnavatelé, kteří si nepřejí využívat firemní adresu k soukromé korespondenci. A dokonce už i v Jihlavě... Ale to není skutečnost, na kterou byste měl tazatele upozorňovat místo odpovědi (věřím, že máte obavy o zaměstnání pana Adamíka - ale nést toto riziko bych nechal skutečně pouze na něm...). Vy máte reagovat na názory ohledně Dukly. Místo toho pak Vaše komunikace působí vyhýbavě. Přeji Vám hezký den.

Odpověď:
Určitě se nevyhýbám jakékoliv komunikaci, ale i Dukla je obchodní firma jako jakákoliv jiná a nevím, zda se v každé firmě zveřejňují popisy práce veškerých zaměstnanců, přesné finanční toky apod. my jsem povinni zveřejnit jen to, co ukládá zákon - a to vše lze nalézt i na www.justice.cz s odkazem na HC Dukla Jihlava s.r.o.. Děkuji za pochopení a přeji hezký víkend.
Petr Adamík (petr.adamik@kronospan.cz) 29. 2. 2008, 16:06
Opět? Jen tak dál. Opravdu ám to v serióznosti nepřidá! Ale jak myslíte. Já se jen ptám na věci veřejné.

Odpověď:
Petr Adamík (petr.adamik@kronospan.cz) 29. 2. 2008, 15:48
Odpovědi bez odpovědí? Toto bylo poslední co mě utvrdilo v tom, že jste člověk nekompetentní, který chce všechnu špínu hodit na předchozí vedení. Pan Zachrla měl určitě také tisíce důvodů, ale policií se neoháněl. Vaše jednání je více než trapné! A bohužel tím neškodíte sobě, ale Dukle.

Odpověď:
kolibřík (koliba@seznam.cz - Štoky) 29. 2. 2008, 13:03
Dobrý den,
chci se zeptat zda je jako jediná kvalifikace pro post jednatele poslušnost pana Augusty,nebo můžete mít také vlastní názor ?

Odpověď:
To se asi musíte zeptat pana Augusty, kdo ho poslouchá. Jinak je součástí týmu, který se stará o lepší budoucnost Dukly.

Další stránky
123456>>