Offline rozhovor: Kabina 2021

Offline rozhovor: Kabina 2021Stejně jako fanouškům chybí možnost živého sledování hokejových zápasů Dukly Jihlava, tak i hokejistům chybí fanoušci v ochozech CZ LOKO Areny. Navíc v situaci, kdy Dukla hraje na špici tabulky! Dejte hráčům najevo, že jim fandíte a dejte najevo svoji podporu před rozhodující částí sezony! Pošlete nám vaše vzkazy, fanouškovské fotografie, básničky, nebo návrhy na chorea a my je vytiskneme, předáme hráčům a z těch graficky provedených vytvoříme netradiční choreo na tribunách.
Vzkazy můžete psát níže, obrázky nebo chorea posílejte na e-mail soutez@hcdukla.cz

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 51 otázek v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů

Karel (karel.vasourek@atlas.cz - Jihlava) 21. 4. 2021, 21:50
Pojďme Dukla zaberem, Kladno lehne popelem!!!
karbovi (FrantisekKarba@seznam.cz - Dukla) 21. 4. 2021, 21:09
Hoši,nevadí,dnes se sice prohrálo,ale jedeme dál.Držíme palce,ať se to zítra povede!!!Hodně štěstí!!!DUKLA DOTOHO!!!
Marci (marci.d@centrum.cz - Jihlava) 21. 4. 2021, 10:00
Hoši, do nich, dáte je,
zmařte Kladnu naděje !!!

Když nemůžem být v centru dění,
budem k telce přilepení.

Jsme tu všichni pro svůj tým
s věrným srdcem dukláckým.

💛❤
Petr P. (trezorky @email.cz - Dukla jihlava) 21. 4. 2021, 08:28
Vy máte jágra a Plekyho ale mi máme Pekyho a čagiho.-------žuky je zed kladno zastaví hned
Míra (miramare888@gmail.com - HC Dukla Jihlava) 21. 4. 2021, 04:16
ZASKOČENÉ KLADNO DORAZÍME SNADNO
José Fernandes (jmtfernandes7@gmail.com - Portugalsko) 20. 4. 2021, 21:32
Vážení fanoušci Dukly Jihlava:

" Zkušenosti - Obětavost - Bojovnost. Nezastavitelní a neporažitelní ježcí z Jihlavy se vrátili. Mistr je zpět. Jeden za všechny, všichni s Duklou. Dukla jsme všichni. Sen pokracuje. Tady, v neporaženém městě Porto (Portugalsko) věříme, že je to možné. Jsme spolu. Do toho kluci !"

José Fernandes

(Bývalý portugalský student v Jihlavě)
José Fernandes (jmtfernandes7@gmail.com - Porto/Portugalsko) 20. 4. 2021, 21:13

José Fernandes

(Bývalý portugalský student v Jihlavě)
duklak90 (Hulamichal72@gmail.com - HCD/Humpolec) 20. 4. 2021, 19:49
Jihlava to je naše město, Dukla to je naše všechno!
Kluci bojujte, už takhle jsme na Vás hrdí.
karbovi (FrantisekKarba@seznam.cz - Dukla) 20. 4. 2021, 15:58
Ahoj hoši!!!Když už to máme takto skvěle rozehrané,byla by škoda to pustit!!!Bude to ještě těžká práce,ale věřím,že to zvládnete!!!Jste bojovníci.Takže hoši bojovat!!!Přeju hodně štěstí!!!!DUKLA DOTOHO!!!
Souky (ji.petrsoukup@seznam.cz - Jihlava) 20. 4. 2021, 15:54
Kluci je na vás hrdá celá Jihlava!!! Neskutečná obětavost a týmovost👍👍👍. Jedině Duklaaaa!!!!!

Další stránky
123456>>