Tabulka mládeže

Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM HKM JIH KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ PRE SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

O účast v play-off 07.12.2023 CEM LIM 0:1
O účast v play-off 07.12.2023 HKM PLZ 1:2
O účast v play-off 07.12.2023 PCE OLO 1:4
O účast v play-off 07.12.2023 ZLN PRE 4:3
Skupina Východ 02.12.2023 JIH VIT 1:5
Skupina Západ 02.12.2023 HKM SPA 2:1
Skupina Východ 02.12.2023 PCE KOM 6:2
Skupina Východ 02.12.2023 ZLN PRE 7:5
Skupina Východ 02.12.2023 TRI OLO 1:2
Skupina Západ 02.12.2023 KVA LIB 3:4p
Skupina Západ 02.12.2023 LIT PLZ 2:3
Skupina Západ 02.12.2023 CEM MBL 1:2sn
Skupina Západ 30.11.2023 PLZ HKM 6:3
Skupina Východ 30.11.2023 VIT TRI 4:3sn
Skupina Západ 30.11.2023 LIB LIT 5:2
Skupina Západ 30.11.2023 MBL KVA 4:3sn
Skupina Východ 29.11.2023 OLO ZLN 4:5
Skupina Východ 29.11.2023 PRE PCE 3:4
Skupina Západ 29.11.2023 SPA CEM 5:2
Skupina Východ 29.11.2023 KOM JIH 6:2
Skupina Východ 27.11.2023 JIH PCE 5:2
Skupina Západ 25.11.2023 KVA PLZ 3:1
Skupina Východ 25.11.2023 JIH OLO 4:1
Skupina Západ 25.11.2023 CEM HKM 3:2sn
Skupina Západ 25.11.2023 LIT SPA 2:5
Skupina Východ 25.11.2023 TRI PRE 2:1
Skupina Východ 25.11.2023 PCE ZLN 3:4
Skupina Východ 25.11.2023 VIT KOM 3:6
Skupina Západ 25.11.2023 LIB MBL 3:1
Skupina Západ 23.11.2023 PLZ LIB 4:2
Skupina Západ 23.11.2023 HKM LIT 9:0
Skupina Západ 23.11.2023 CEM KVA 2:1sn
Skupina Východ 23.11.2023 ZLN TRI 5:3
Skupina Východ 23.11.2023 PCE JIH 3:4
Skupina Západ 23.11.2023 SPA MBL 6:5p
Skupina Východ 23.11.2023 PRE KOM 1:2
Skupina Východ 22.11.2023 OLO VIT 3:2
Skupina Východ 18.11.2023 JIH ZLN 6:2
Skupina Východ 18.11.2023 KOM OLO 6:2
Skupina Východ 18.11.2023 TRI PCE 1:4
Skupina Západ 18.11.2023 LIT CEM 0:5
Skupina Západ 18.11.2023 KVA HKM 3:10
Skupina Východ 18.11.2023 VIT PRE 7:1
Skupina Západ 18.11.2023 LIB SPA 5:2
Skupina Západ 18.11.2023 MBL PLZ 2:4
Skupina Západ 16.11.2023 CEM LIB 4:2
Skupina Západ 16.11.2023 LIT KVA 2:4
Skupina Západ 16.11.2023 SPA PLZ 4:1
Skupina Východ 16.11.2023 ZLN KOM 1:2
Skupina Východ 16.11.2023 TRI JIH 7:1
Skupina Východ 16.11.2023 PCE VIT 6:0
Skupina Západ 16.11.2023 HKM MBL 5:6sn
Skupina Východ 15.11.2023 PRE OLO 5:2
Skupina Východ 04.11.2023 OLO PCE 2:5
Skupina Západ 04.11.2023 LIB HKM 0:1
Skupina Východ 04.11.2023 JIH PRE 4:3
Skupina Západ 04.11.2023 MBL LIT 5:1
Skupina Západ 04.11.2023 PLZ CEM 2:3p
Skupina Východ 04.11.2023 VIT ZLN 2:5
Skupina Západ 04.11.2023 KVA SPA 4:1
Skupina Západ 02.11.2023 PLZ LIT 4:0
Skupina Východ 02.11.2023 VIT JIH 3:1
Skupina Západ 02.11.2023 LIB KVA 4:3sn
Skupina Východ 02.11.2023 PRE ZLN 1:3
Skupina Východ 02.11.2023 OLO TRI 1:4
Skupina Západ 02.11.2023 MBL CEM 6:3
Skupina Východ 02.11.2023 KOM PCE 1:3
Skupina Západ 01.11.2023 SPA HKM 4:2
Skupina Východ 31.10.2023 KOM TRI 3:2p
Skupina Východ 28.10.2023 PCE PRE 4:1
Skupina Východ 28.10.2023 ZLN OLO 2:1
Skupina Západ 28.10.2023 CEM SPA 2:7
Skupina Východ 28.10.2023 JIH KOM 2:4
Skupina Západ 28.10.2023 HKM PLZ 3:5
Skupina Východ 28.10.2023 TRI VIT 5:0
Skupina Západ 28.10.2023 KVA MBL 3:2
Skupina Západ 28.10.2023 LIT LIB 2:1p
Skupina Západ 26.10.2023 PLZ KVA 3:4p
Skupina Západ 26.10.2023 HKM CEM 2:0
Skupina Východ 26.10.2023 ZLN PCE 6:4
Skupina Východ 26.10.2023 PRE TRI 0:4
Skupina Východ 26.10.2023 OLO JIH 1:7
Skupina Východ 26.10.2023 KOM VIT 3:1
Skupina Západ 26.10.2023 MBL LIB 3:4
Skupina Západ 26.10.2023 SPA LIT 6:3
Skupina Západ 21.10.2023 LIB PLZ 4:2
Skupina Východ 21.10.2023 VIT OLO 5:3
Skupina Východ 21.10.2023 TRI ZLN 4:1
Skupina Východ 21.10.2023 KOM PRE 8:1
Skupina Západ 21.10.2023 MBL SPA 5:2
Skupina Západ 21.10.2023 KVA CEM 5:4
Skupina Západ 21.10.2023 LIT HKM 2:3sn
Skupina Západ 19.10.2023 HKM KVA 2:4
Skupina Západ 19.10.2023 PLZ MBL 4:0
Skupina Západ 19.10.2023 CEM LIT 1:2
Skupina Východ 19.10.2023 ZLN JIH 3:5
Skupina Východ 19.10.2023 OLO KOM 1:8
Skupina Západ 19.10.2023 SPA LIB 3:4
Skupina Východ 19.10.2023 PRE VIT 1:3
Skupina Východ 19.10.2023 PCE TRI 3:5
Skupina Východ 14.10.2023 OLO PRE 4:5sn
Skupina Východ 14.10.2023 JIH TRI 5:4p
Skupina Západ 14.10.2023 KVA LIT 2:5
Skupina Východ 14.10.2023 VIT PCE 8:3
Skupina Západ 14.10.2023 PLZ SPA 4:6
Skupina Východ 14.10.2023 KOM ZLN 0:6
Skupina Západ 14.10.2023 MBL HKM 2:3
Skupina Západ 14.10.2023 LIB CEM 3:2p
Skupina Západ 12.10.2023 CEM PLZ 2:0
Skupina Západ 12.10.2023 HKM LIB 3:2p
Skupina Západ 12.10.2023 LIT MBL 3:4
Skupina Východ 12.10.2023 ZLN VIT 2:7
Skupina Východ 12.10.2023 TRI KOM 1:4
Skupina Východ 12.10.2023 PRE JIH 1:4
Skupina Východ 12.10.2023 PCE OLO 3:1
Skupina Západ 11.10.2023 SPA KVA 7:1
Skupina Východ 07.10.2023 JIH VIT 5:6sn
Skupina Západ 07.10.2023 HKM SPA 0:1
Skupina Západ 07.10.2023 LIT PLZ 5:1
Skupina Západ 07.10.2023 KVA LIB 4:6
Skupina Východ 07.10.2023 TRI OLO 4:5
Skupina Východ 07.10.2023 PCE KOM 3:4
Skupina Západ 07.10.2023 CEM MBL 3:2
Skupina Východ 07.10.2023 ZLN PRE 2:5
Skupina Západ 05.10.2023 LIT LIB 3:4sn
Skupina Západ 05.10.2023 PLZ HKM 3:2
Skupina Východ 05.10.2023 VIT TRI 3:2
Skupina Východ 05.10.2023 PRE PCE 2:6
Skupina Západ 05.10.2023 SPA CEM 3:4
Skupina Východ 05.10.2023 KOM JIH 4:1
Skupina Západ 05.10.2023 MBL KVA 2:3sn
Skupina Východ 04.10.2023 OLO ZLN 4:2
Skupina Východ 30.09.2023 JIH OLO 6:3
Skupina Západ 30.09.2023 LIB MBL 4:1
Skupina Západ 30.09.2023 KVA PLZ 5:2
Skupina Západ 30.09.2023 CEM HKM 1:9
Skupina Východ 30.09.2023 VIT KOM 8:4
Skupina Východ 30.09.2023 TRI PRE 6:4
Skupina Východ 30.09.2023 PCE ZLN 6:5
Skupina Západ 30.09.2023 SPA LIT 5:4
Skupina Západ 28.09.2023 PLZ LIB 1:2
Skupina Východ 28.09.2023 ZLN TRI 1:4
Skupina Západ 28.09.2023 HKM LIT 3:2
Skupina Západ 28.09.2023 CEM KVA 4:1
Skupina Východ 28.09.2023 OLO VIT 0:4
Skupina Východ 28.09.2023 PCE JIH 1:3
Skupina Východ 28.09.2023 PRE KOM 0:6
Skupina Západ 28.09.2023 SPA MBL 2:1
Skupina Západ 23.09.2023 LIB SPA 1:3
Skupina Východ 23.09.2023 TRI PCE 5:2
Skupina Východ 23.09.2023 VIT PRE 2:4
Skupina Západ 23.09.2023 KVA HKM 5:4p
Skupina Východ 23.09.2023 JIH ZLN 5:2
Skupina Západ 23.09.2023 LIT CEM 2:4
Skupina Západ 23.09.2023 MBL PLZ 5:2
Skupina Východ 23.09.2023 KOM OLO 7:2
Skupina Západ 21.09.2023 CEM LIB 4:3
Skupina Západ 21.09.2023 HKM MBL 1:5
Skupina Západ 21.09.2023 LIT KVA 2:4
Skupina Východ 21.09.2023 ZLN KOM 4:3
Skupina Východ 21.09.2023 PRE OLO 4:2
Skupina Západ 21.09.2023 SPA PLZ 3:5
Skupina Východ 21.09.2023 PCE VIT 2:1
Skupina Východ 21.09.2023 TRI JIH 4:3sn
Skupina Východ 19.09.2023 KOM PRE 5:2
Skupina Východ 16.09.2023 KOM TRI 3:0
Skupina Západ 16.09.2023 LIB HKM 0:1
Skupina Východ 16.09.2023 JIH PRE 5:2
Skupina Východ 16.09.2023 OLO PCE 1:3
Skupina Západ 16.09.2023 PLZ CEM 6:2
Skupina Východ 16.09.2023 VIT ZLN 4:2
Skupina Západ 16.09.2023 KVA SPA 4:1
Skupina Západ 16.09.2023 MBL LIT 3:2
Skupina Západ 14.09.2023 LIB KVA 2:4
Skupina Východ 14.09.2023 VIT JIH 3:2
Skupina Východ 14.09.2023 OLO TRI 3:4
Skupina Západ 14.09.2023 SPA HKM 0:1
Skupina Východ 14.09.2023 PRE ZLN 1:4
Skupina Východ 14.09.2023 KOM PCE 5:2
Skupina Západ 14.09.2023 MBL CEM 8:2
Skupina Západ 13.09.2023 PLZ LIT 6:3
Skupina Západ 09.09.2023 LIB LIT 4:0
Skupina Východ 09.09.2023 ZLN OLO 1:4
Skupina Západ 09.09.2023 CEM SPA 3:5
Skupina Východ 09.09.2023 JIH KOM 5:3
Skupina Západ 09.09.2023 HKM PLZ 7:5
Skupina Západ 09.09.2023 KVA MBL 3:4
Skupina Východ 09.09.2023 TRI VIT 1:2p
Skupina Východ 09.09.2023 PCE PRE 5:4p
Skupina Východ 07.09.2023 OLO JIH 4:2
Skupina Východ 07.09.2023 ZLN PCE 2:3sn
Skupina Západ 07.09.2023 PLZ KVA 2:0
Skupina Západ 07.09.2023 HKM CEM 3:4
Skupina Západ 07.09.2023 LIT SPA 2:1
Skupina Východ 07.09.2023 PRE TRI 2:5
Skupina Západ 06.09.2023 MBL LIB 5:1
Skupina Východ 06.09.2023 KOM VIT 3:2
Skupina Východ 02.09.2023 JIH PCE 4:2
Skupina Západ 02.09.2023 MBL SPA 5:4
Skupina Východ 02.09.2023 VIT OLO 3:1
Skupina Východ 02.09.2023 TRI ZLN 6:5p
Skupina Západ 02.09.2023 KVA CEM 5:4p
Skupina Západ 02.09.2023 LIB PLZ 3:1
Skupina Západ 02.09.2023 LIT HKM 4:5p
Skupina Západ 31.08.2023 HKM KVA 3:2
Skupina Východ 31.08.2023 ZLN JIH 5:0
Skupina Západ 31.08.2023 CEM LIT 6:3
Skupina Západ 31.08.2023 PLZ MBL 3:4p
Skupina Východ 31.08.2023 OLO KOM 2:3p
Skupina Východ 31.08.2023 PCE TRI 2:4
Skupina Východ 31.08.2023 PRE VIT 4:2
Skupina Západ 31.08.2023 SPA LIB 4:5
Skupina Západ 28.08.2023 MBL HKM 4:1
Skupina Východ 28.08.2023 VIT PCE 1:5
Skupina Západ 28.08.2023 PLZ SPA 1:3
Skupina Západ 28.08.2023 LIB CEM 3:1
Skupina Východ 28.08.2023 OLO PRE 5:4
Skupina Západ 28.08.2023 KVA LIT 5:4p
Skupina Východ 28.08.2023 KOM ZLN 6:3
Skupina Východ 28.08.2023 JIH TRI 1:6
Skupina Východ 26.08.2023 ZLN VIT 1:3
Skupina Východ 26.08.2023 TRI KOM 3:0
Skupina Západ 26.08.2023 LIT MBL 7:5
Skupina Západ 26.08.2023 SPA KVA 3:4p
Skupina Západ 26.08.2023 HKM LIB 1:2
Skupina Západ 26.08.2023 CEM PLZ 5:0
Skupina Východ 26.08.2023 PCE OLO 6:3
Skupina Východ 26.08.2023 PRE JIH 1:5

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
2:03x
2:16x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:02x
3:18x
3:210x
3:2pp3x
3:2sn1x
4:03x
4:110x
4:210x
4:34x
4:3sn4x
5:03x
5:13x
5:213x
5:33x
5:44x
5:4pp5x
6:01x
6:25x
6:38x
6:42x
6:51x
6:5pp2x
7:13x
7:21x
7:53x
8:11x
8:21x
8:31x
8:41x
9:01x
0:15x
0:42x
0:51x
0:62x
1:27x
1:2pp1x
1:2sn1x
1:38x
1:48x
1:54x
1:61x
1:71x
1:81x
1:91x
2:32x
2:3pp2x
2:3sn3x
2:49x
2:56x
2:61x
2:72x
3:411x
3:4pp4x
3:4sn1x
3:55x
3:61x
3:101x
4:53x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
5:6sn2x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
×
Odehrané v 18:00 | Dorost
HC Olomouc
HC Dukla Jihlava