Výsledky Tipsport extraligy
SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CHB CHM DEC HRO JBL KLT KOB LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
Nadstavba B sobota 4.2.2023 Benátky n/J Řisuty 8:3
Nadstavba B sobota 4.2.2023 Písek Děčín 2:3
 
Nadstavba A sobota 4.2.2023 Letňany HOU 1:2
 
Nadstavba B sobota 4.2.2023 HRO KTB 2:3
 
Nadstavba A sobota 4.2.2023 Příbram Most 6:3
 
Nadstavba B sobota 4.2.2023 CHB Jablonec 1:2
 
Nadstavba A sobota 4.2.2023 Vrchlabí Tábor 5:3
Nadstavba A pátek 3.2.2023 Chomutov Kobra Praha 4:0
Nadstavba A středa 1.2.2023 Most Vrchlabí 2:5
 
Nadstavba B středa 1.2.2023 Jablonec HRO 1:6
 
Nadstavba A středa 1.2.2023 Ústí n/L Chomutov 1:2
Nadstavba A středa 1.2.2023 Kobra Praha Letňany 2:4
 
Nadstavba B středa 1.2.2023 Děčín Benátky n/J 3:5
 
Nadstavba A středa 1.2.2023 Tábor Příbram 5:1
 
Nadstavba B středa 1.2.2023 KTB CHB 0:5
Nadstavba B středa 1.2.2023 Řisuty Písek 1:2p
 
Nadstavba A sobota 28.1.2023 Ústí n/L Kobra Praha 5:3
 
Nadstavba B sobota 28.1.2023 HRO CHB 5:3
 
Nadstavba A sobota 28.1.2023 Letňany Chomutov 3:2
 
Nadstavba B sobota 28.1.2023 Písek Benátky n/J 3:1
Nadstavba B sobota 28.1.2023 Klatovy Jablonec 5:3
Nadstavba B sobota 28.1.2023 Děčín Řisuty 7:4
 
Nadstavba A sobota 28.1.2023 Vrchlabí Příbram 3:6
Nadstavba A sobota 28.1.2023 Tábor Most 7:0
 
Nadstavba B středa 25.1.2023 Benátky n/J HRO 5:1
 
Nadstavba A středa 25.1.2023 Most Ústí n/L 2:5
 
Nadstavba B středa 25.1.2023 Jablonec Děčín 2:9
Nadstavba B středa 25.1.2023 CHB Písek 3:5
 
Nadstavba A středa 25.1.2023 Kobra Praha Tábor 3:2sn
Nadstavba A středa 25.1.2023 Příbram Letňany 3:4
 
Nadstavba B středa 25.1.2023 Řisuty Klatovy 6:5
 
Nadstavba A sobota 21.1.2023 Ústí n/L Příbram 3:2p
Nadstavba A sobota 21.1.2023 Letňany Vrchlabí 5:1
 
Nadstavba B sobota 21.1.2023 Písek HRO 3:0
 
Nadstavba A sobota 21.1.2023 Most Kobra Praha 2:5
 
Nadstavba B sobota 21.1.2023 Klatovy Benátky n/J 5:4p
Nadstavba B sobota 21.1.2023 Jablonec Řisuty 4:2
Nadstavba B sobota 21.1.2023 Děčín CHB 5:4
 
Nadstavba A sobota 21.1.2023 Tábor Chomutov 5:4sn
Nadstavba A středa 18.1.2023 Chomutov Most 3:0
 
Nadstavba B středa 18.1.2023 CHB Řisuty 7:3
Nadstavba B středa 18.1.2023 Benátky n/J Jablonec 7:4
Nadstavba B středa 18.1.2023 Písek Klatovy 4:2
Nadstavba B středa 18.1.2023 Děčín HRO 9:4
 
Nadstavba A středa 18.1.2023 Vrchlabí Ústí n/L 2:4
Nadstavba A středa 18.1.2023 Letňany Tábor 2:3
Nadstavba A středa 18.1.2023 Příbram Kobra Praha 2:3
Nadstavba A sobota 14.1.2023 Ústí n/L Tábor 3:1
Nadstavba A sobota 14.1.2023 Příbram Chomutov 3:4p
 
Nadstavba B sobota 14.1.2023 Děčín Klatovy 3:5
 
Nadstavba A sobota 14.1.2023 Most Letňany 5:4sn
Nadstavba A sobota 14.1.2023 Kobra Praha Vrchlabí 8:5
 
Nadstavba B sobota 14.1.2023 Jablonec Písek 3:5
Nadstavba B sobota 14.1.2023 CHB Benátky n/J 2:3
Nadstavba B sobota 14.1.2023 Řisuty HRO 4:2
 
30 středa 11.1.2023 Písek Kobra Praha 5:1
30 středa 11.1.2023 Klatovy CHB 4:0
30 středa 11.1.2023 Letňany HRO 9:2
30 středa 11.1.2023 Děčín Jablonec 7:3
30 středa 11.1.2023 Benátky n/J Vrchlabí 1:9
30 středa 11.1.2023 Most Chomutov 1:2
30 středa 11.1.2023 Tábor Příbram 4:5sn
30 středa 11.1.2023 Řisuty Ústí n/L 5:6
 
23 pondělí 9.1.2023 Ústí n/L Vrchlabí 7:3
 
29 sobota 7.1.2023 Benátky n/J CHB 2:3
29 sobota 7.1.2023 Ústí n/L Příbram 3:2
29 sobota 7.1.2023 HRO Chomutov 2:10
29 sobota 7.1.2023 Letňany Klatovy 4:3
29 sobota 7.1.2023 Děčín Tábor 0:4
29 sobota 7.1.2023 Řisuty Kobra Praha 5:2
29 sobota 7.1.2023 Vrchlabí Most 7:0
29 sobota 7.1.2023 Jablonec Písek 3:4
 
28 středa 4.1.2023 Chomutov Písek 6:2
28 středa 4.1.2023 Jablonec Letňany 2:8
28 středa 4.1.2023 Kobra Praha Klatovy 4:1
28 středa 4.1.2023 Vrchlabí Děčín 5:1
28 středa 4.1.2023 Ústí n/L Benátky n/J 4:2
28 středa 4.1.2023 CHB Tábor 1:2p
28 středa 4.1.2023 HRO Řisuty 4:6
28 středa 4.1.2023 Příbram Most 3:5
 
27 středa 28.12.2022 HRO Kobra Praha 1:5
27 středa 28.12.2022 Řisuty Klatovy 7:3
27 středa 21.12.2022 Benátky n/J Tábor 2:4
27 středa 21.12.2022 Jablonec Chomutov 2:4
27 středa 21.12.2022 Ústí n/L CHB 6:1
27 středa 21.12.2022 Vrchlabí Příbram 3:1
27 středa 21.12.2022 Děčín Most 2:5
 
20 středa 21.12.2022 Řisuty Písek 5:2
 
22 neděle 18.12.2022 Klatovy Vrchlabí 1:3
 
26 sobota 17.12.2022 Příbram Řisuty 7:4
26 sobota 17.12.2022 CHB Letňany 1:6
26 sobota 17.12.2022 Most HRO 11:1
26 sobota 17.12.2022 Klatovy Děčín 3:4
26 sobota 17.12.2022 Písek Vrchlabí 4:2
26 sobota 17.12.2022 Chomutov Ústí n/L 6:3
26 sobota 17.12.2022 Tábor Jablonec 11:0
26 sobota 17.12.2022 Kobra Praha Benátky n/J 5:2
 
25 středa 14.12.2022 Klatovy Příbram 1:5
25 středa 14.12.2022 Děčín HRO 12:3
25 středa 14.12.2022 CHB Kobra Praha 5:3
25 středa 14.12.2022 Benátky n/J Řisuty 8:4
25 středa 14.12.2022 Letňany Ústí n/L 5:1
25 středa 14.12.2022 Jablonec Vrchlabí 2:8
25 středa 14.12.2022 Tábor Chomutov 4:3p
25 středa 14.12.2022 Písek Most 5:4p
 
24 sobota 10.12.2022 Benátky n/J Příbram 7:5
24 sobota 10.12.2022 Ústí n/L Most 5:1
24 sobota 10.12.2022 Letňany Kobra Praha 2:3
24 sobota 10.12.2022 Chomutov Řisuty 6:4
24 sobota 10.12.2022 Jablonec Klatovy 6:3
24 sobota 10.12.2022 Děčín CHB 3:4
24 sobota 10.12.2022 Vrchlabí Tábor 3:4p
24 sobota 10.12.2022 HRO Písek 0:5
 
23 středa 7.12.2022 Chomutov Kobra Praha 5:3
23 středa 7.12.2022 Písek Klatovy 4:3
23 středa 7.12.2022 Benátky n/J Děčín 4:3p
23 středa 7.12.2022 Most Tábor 7:4
23 středa 7.12.2022 HRO Jablonec 8:5
23 středa 7.12.2022 Příbram CHB 3:4
23 středa 7.12.2022 Řisuty Letňany 1:4
 
27 pondělí 5.12.2022 Letňany Písek 3:0
 
22 sobota 3.12.2022 Benátky n/J Chomutov 3:5
22 sobota 3.12.2022 Písek Ústí n/L 2:1p
22 sobota 3.12.2022 Příbram Letňany 5:4p
22 sobota 3.12.2022 Most Řisuty 9:3
22 sobota 3.12.2022 Kobra Praha Děčín 3:2
22 sobota 3.12.2022 Tábor HRO 10:1
22 sobota 3.12.2022 CHB Jablonec 1:0sn
 
21 středa 30.11.2022 Děčín Řisuty 5:3
21 středa 30.11.2022 CHB Chomutov 2:9
21 středa 30.11.2022 Klatovy Most 1:3
21 středa 30.11.2022 Jablonec Ústí n/L 2:9
21 středa 30.11.2022 Kobra Praha Příbram 1:6
21 středa 30.11.2022 Vrchlabí HRO 6:5
21 středa 30.11.2022 Letňany Benátky n/J 1:2sn
21 středa 30.11.2022 Tábor Písek 8:1
 
20 sobota 26.11.2022 Benátky n/J Most 9:4
20 sobota 26.11.2022 Ústí n/L Tábor 4:2
20 sobota 26.11.2022 HRO Klatovy 2:4
20 sobota 26.11.2022 Chomutov Letňany 1:5
20 sobota 26.11.2022 Děčín Příbram 3:5
20 sobota 26.11.2022 Jablonec Kobra Praha 5:1
20 sobota 26.11.2022 Vrchlabí CHB 7:2
 
19 středa 23.11.2022 Chomutov Příbram 4:5
19 středa 23.11.2022 Benátky n/J Jablonec 6:2
19 středa 23.11.2022 Letňany Děčín 6:2
19 středa 23.11.2022 Most Kobra Praha 5:1
19 středa 23.11.2022 Ústí n/L HRO 7:2
19 středa 23.11.2022 Písek CHB 3:5
19 středa 23.11.2022 Tábor Klatovy 5:1
19 středa 23.11.2022 Řisuty Vrchlabí 3:7
 
18 sobota 19.11.2022 Most Letňany 0:7
18 sobota 19.11.2022 Chomutov Děčín 3:2p
18 sobota 19.11.2022 Kobra Praha Vrchlabí 3:1
18 sobota 19.11.2022 CHB HRO 4:2
18 sobota 19.11.2022 Řisuty Tábor 4:7
18 sobota 19.11.2022 Písek Benátky n/J 2:1
18 sobota 19.11.2022 Příbram Jablonec 2:1
18 sobota 19.11.2022 Klatovy Ústí n/L 0:2
 
17 středa 16.11.2022 Kobra Praha Tábor 1:10
17 středa 16.11.2022 Klatovy Chomutov 1:6
17 středa 16.11.2022 Vrchlabí Letňany 1:3
17 středa 16.11.2022 CHB Most 3:1
17 středa 16.11.2022 HRO Benátky n/J 3:8
17 středa 16.11.2022 Děčín Ústí n/L 2:3
17 středa 16.11.2022 Příbram Písek 4:3
17 středa 16.11.2022 Řisuty Jablonec 6:2
 
16 sobota 12.11.2022 Písek Děčín 3:6
16 sobota 12.11.2022 Příbram HRO 10:4
16 sobota 12.11.2022 Klatovy Benátky n/J 3:4
16 sobota 12.11.2022 Most Jablonec 6:5
16 sobota 12.11.2022 Chomutov Vrchlabí 4:3
16 sobota 12.11.2022 Kobra Praha Ústí n/L 6:5
16 sobota 12.11.2022 Tábor Letňany 3:4
16 sobota 12.11.2022 Řisuty CHB 2:3
 
15 středa 9.11.2022 Chomutov Most 9:2
15 středa 9.11.2022 Kobra Praha Písek 3:1
15 středa 9.11.2022 CHB Klatovy 4:2
15 středa 9.11.2022 Vrchlabí Benátky n/J 1:2
15 středa 9.11.2022 Jablonec Děčín 2:7
15 středa 9.11.2022 HRO Letňany 2:5
15 středa 9.11.2022 Příbram Tábor 2:4
15 úterý 8.11.2022 Ústí n/L Řisuty 7:2
 
14 sobota 5.11.2022 Příbram Ústí n/L 4:0
14 sobota 5.11.2022 Písek Jablonec 5:1
14 sobota 5.11.2022 Most Vrchlabí 4:6
14 sobota 5.11.2022 Klatovy Letňany 2:3
14 sobota 5.11.2022 Chomutov HRO 8:4
14 sobota 5.11.2022 CHB Benátky n/J 1:2
14 sobota 5.11.2022 Tábor Děčín 6:1
14 sobota 5.11.2022 Kobra Praha Řisuty 3:0
 
13 středa 2.11.2022 Děčín Vrchlabí 3:6
13 středa 2.11.2022 Klatovy Kobra Praha 4:2
13 středa 2.11.2022 Most Příbram 2:5
13 středa 2.11.2022 Letňany Jablonec 9:3
13 středa 2.11.2022 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
13 středa 2.11.2022 Tábor CHB 5:1
13 středa 2.11.2022 Písek Chomutov 4:3p
13 středa 2.11.2022 Řisuty HRO 4:8
 
12 sobota 29.10.2022 Benátky n/J Kobra Praha 1:5
12 sobota 29.10.2022 Ústí n/L Chomutov 5:3
12 sobota 29.10.2022 HRO Most 4:5p
12 sobota 29.10.2022 Letňany CHB 9:3
12 sobota 29.10.2022 Děčín Klatovy 5:0
12 sobota 29.10.2022 Jablonec Tábor 3:15
12 sobota 29.10.2022 Řisuty Příbram 3:7
12 pátek 28.10.2022 Vrchlabí Písek 5:2
 
11 středa 26.10.2022 Chomutov Tábor 7:5
11 středa 26.10.2022 Vrchlabí Jablonec 2:3p
11 středa 26.10.2022 Kobra Praha CHB 2:1
11 středa 26.10.2022 Ústí n/L Letňany 4:5
11 středa 26.10.2022 Most Písek 4:3sn
11 středa 26.10.2022 Příbram Klatovy 5:1
11 středa 26.10.2022 HRO Děčín 5:4sn
11 středa 26.10.2022 Řisuty Benátky n/J 2:8
 
10 sobota 22.10.2022 Příbram Benátky n/J 5:3
10 sobota 22.10.2022 Písek HRO 10:4
10 sobota 22.10.2022 Klatovy Jablonec 3:6
10 sobota 22.10.2022 Most Ústí n/L 1:7
10 sobota 22.10.2022 CHB Děčín 8:1
10 sobota 22.10.2022 Tábor Vrchlabí 0:5
10 sobota 22.10.2022 Kobra Praha Letňany 2:4
10 sobota 22.10.2022 Řisuty Chomutov 1:13
 
9 středa 19.10.2022 Klatovy Písek 1:3
9 středa 19.10.2022 Letňany Řisuty 12:2
9 středa 19.10.2022 Tábor Most 7:2
9 středa 19.10.2022 Kobra Praha Chomutov 6:4
9 středa 19.10.2022 Děčín Benátky n/J 4:2
9 středa 19.10.2022 Jablonec HRO 5:3
9 středa 19.10.2022 Vrchlabí Ústí n/L 7:5
9 středa 19.10.2022 CHB Příbram 4:8
 
5 pondělí 17.10.2022 Vrchlabí Řisuty 3:1
 
8 sobota 15.10.2022 HRO Tábor 3:10
8 sobota 15.10.2022 Ústí n/L Písek 6:1
8 sobota 15.10.2022 Letňany Příbram 3:6
8 sobota 15.10.2022 Chomutov Benátky n/J 8:2
8 sobota 15.10.2022 Děčín Kobra Praha 1:2
8 sobota 15.10.2022 Řisuty Most 7:4
8 sobota 15.10.2022 Vrchlabí Klatovy 4:3
8 sobota 15.10.2022 Jablonec CHB 5:6sn
 
7 středa 12.10.2022 Chomutov CHB 2:1
7 středa 12.10.2022 Ústí n/L Jablonec 6:1
7 středa 12.10.2022 Písek Tábor 2:5
7 středa 12.10.2022 Most Klatovy 7:4
7 středa 12.10.2022 Benátky n/J Letňany 4:9
7 středa 12.10.2022 HRO Vrchlabí 1:9
7 středa 12.10.2022 Příbram Kobra Praha 5:0
7 středa 12.10.2022 Řisuty Děčín 2:3p
 
6 sobota 8.10.2022 Příbram Děčín 2:5
6 sobota 8.10.2022 Letňany Chomutov 3:2
6 sobota 8.10.2022 Písek Řisuty 6:4
6 sobota 8.10.2022 Klatovy HRO 4:1
6 sobota 8.10.2022 Most Benátky n/J 8:3
6 sobota 8.10.2022 CHB Vrchlabí 0:4
6 sobota 8.10.2022 Kobra Praha Jablonec 6:2
6 sobota 8.10.2022 Tábor Ústí n/L 4:3p
 
5 středa 5.10.2022 Klatovy Tábor 1:5
5 středa 5.10.2022 Děčín Letňany 1:4
5 středa 5.10.2022 Jablonec Benátky n/J 1:5
5 středa 5.10.2022 Kobra Praha Most 6:1
5 středa 5.10.2022 HRO Ústí n/L 1:6
5 středa 5.10.2022 Příbram Chomutov 6:3
5 středa 5.10.2022 CHB Písek 5:4sn
 
4 sobota 1.10.2022 Benátky n/J Písek 2:5
4 sobota 1.10.2022 Ústí n/L Klatovy 1:4
4 sobota 1.10.2022 HRO CHB 1:5
4 sobota 1.10.2022 Letňany Most 2:0
4 sobota 1.10.2022 Děčín Chomutov 4:9
4 sobota 1.10.2022 Tábor Řisuty 5:0
4 sobota 1.10.2022 Vrchlabí Kobra Praha 3:4p
4 sobota 1.10.2022 Jablonec Příbram 2:4
 
3 středa 28.9.2022 Chomutov Jablonec 6:4
3 středa 28.9.2022 Kobra Praha HRO 1:3
3 středa 28.9.2022 Písek Letňany 3:5
3 středa 28.9.2022 Tábor Benátky n/J 5:2
3 středa 28.9.2022 Klatovy Řisuty 6:4
3 středa 28.9.2022 Most Děčín 6:4
3 středa 28.9.2022 Příbram Vrchlabí 5:0
3 středa 28.9.2022 CHB Ústí n/L 3:4
 
2 sobota 24.9.2022 Benátky n/J Klatovy 2:1
2 sobota 24.9.2022 Ústí n/L Kobra Praha 3:0
2 sobota 24.9.2022 Letňany Tábor 5:1
2 sobota 24.9.2022 Jablonec Most 2:3
2 sobota 24.9.2022 Děčín Písek 7:2
2 sobota 24.9.2022 Vrchlabí Chomutov 0:5
2 sobota 24.9.2022 CHB Řisuty 2:4
2 sobota 24.9.2022 HRO Příbram 0:9
 
1 středa 21.9.2022 Ústí n/L Děčín 2:1
1 středa 21.9.2022 Chomutov Klatovy 6:2
1 středa 21.9.2022 Písek Příbram 1:5
1 středa 21.9.2022 Tábor Kobra Praha 6:3
1 středa 21.9.2022 Jablonec Řisuty 5:2
1 středa 21.9.2022 Most CHB 3:0
1 středa 21.9.2022 Benátky n/J HRO 2:1p
1 středa 21.9.2022 Letňany Vrchlabí 6:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0sn1x
2:01x
2:16x
2:1pp2x
3:06x
3:17x
3:24x
3:2pp2x
3:2sn1x
4:03x
4:12x
4:210x
4:35x
4:3pp4x
4:3sn1x
5:04x
5:114x
5:26x
5:310x
5:41x
5:4pp3x
5:4sn4x
6:15x
6:27x
6:35x
6:46x
6:54x
7:02x
7:25x
7:34x
7:46x
7:53x
8:12x
8:21x
8:32x
8:42x
8:52x
9:22x
9:33x
9:42x
10:11x
10:42x
11:01x
11:11x
12:21x
12:31x
0:21x
0:42x
0:54x
0:71x
0:91x
1:27x
1:2pp2x
1:2sn1x
1:35x
1:43x
1:58x
1:65x
1:71x
1:92x
1:101x
1:131x
2:311x
2:3pp2x
2:49x
2:59x
2:71x
2:83x
2:93x
2:101x
3:48x
3:4pp4x
3:59x
3:65x
3:72x
3:81x
3:101x
3:151x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
4:71x
4:82x
4:92x
5:61x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.