22.11.2012 17:00, Extraliga juniorů - 19. kolo

Novák - Zdvořáček, Kubáč, Kuchynka, Hanzl, Piewak, Štěpánek, Bačák, Grin, Matai, Holeček, Vegner, Faigl, Dostálek, Bulva, Málek
3

Fučík - Čermák, Polívka, Březka, Dundáček, Tobola, Žáček - Mikeš, Gregar, Lupač, Štěpán, Vantuch, Prokš, Zídek, Střecha, Horký
5
Branky a nahrávky: 7. Kubáč (Matai, Faigl), 44. Kuchynka (Hanzl, Grin), 60. Kuchynka (Štěpánek, Hanzl) - 13. Prokš (Tobola, Zídek), 18. Prokš (Zídek), 33. Zídek (Prokš), 43. Gregar (Tobola), 59. Střecha (Štěpán, Vantuch). Rozhodčí: Nečas - Komárek, Krátký. Vyloučení: 7:5, navíc Prokš (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Střely na branku: 34:44. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5.

Oba týmy od samého začátku snažili hrát tak, jak nejlépe umí. V sedmé minutě se puku ujal Ondřej Kubáč, který prostřelil jihlavského brankáře. Ústí se dostalo do vedení. Jihlava dlouho okupovala domácího brankáře Nováka, který nakonec po střele Marka Prokše lovil kotouč z branky. Hosté byli dále aktivní, v čase 17:18 se puku zmocnil opět Marek Prokš, který poslal Duklu do vedení. Domácí se do konce třetiny snažili vyrovnat. Šancí měli mnoho, ale neproměnili je. Celá první třetina se odehrála v nezvykle rychlém tempu. Za stavu 1:2 skončila první třetina.

Domácí se po pauze vrhli na led jako šelmy s odhodláním vyrovnat. Dlouho obléhali branku hostů, avšak branku neukořistili. Dukla se nenechala zastrašit a také útočila. Probíhala 33. minuta, když hosté vyrazili do útoku. Další branku zápasu vstřelil Štěpán Zídek a Jihlava vedla 3:1. Od poloviny zápasu se domácím naskytlo několik přesilových her 5:4 nebo 5:3. Ani to jim nepomohlo snížit, a tak byl stav po dvou třetinách 1:3.

Do posledního dějství hosté vlétli, Martin Gregar, který zvýšil skóre na 4:1 z pohledu Jihlavy. Na tento gól velmi rychle odpověděl ústecký Štěpán Kuchynka a bylo to zase zajímavější. V čase 58:49 hostující Tomáš Střecha vstřelil pátou branku Jihlavy. Poslední branku zápasu zaznamenal hodně aktivní Štěpán Kuchynka, jeho gól nic neřešil. Jihlava zaslouženě vyhrála 5:3 a veze si na Vysočinu tři body.