Sezony: 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 | 2005/06 | 2004/05 | 2003/04 | 2002/03 |

Sezona 2005/06

A tým

Svěřenci trenéra Milana Chalupy a jeho asistenta Aleše Polcara odehráli před začátkem sezony dvanáct přátelských zápasů, ve kterých dokázali čtyřikrát zvítězit, ve dvou duelech se se svým soupeřem rozešli smírně a v šesti případech odešli z ledu poraženi. Hráči, kteří byli v Jihlavě předchozí ročník na hostování zamířili zpět do svých mateřských oddílů. Z Liberce přišel na hostování obránce Martin Rýgl, ze Znojma Marek Chvátal. Defenzivu měl vyztužit i Robert Pospíšil. Duklu naopak přišel posílit zkušený forward Daniel Hodek. V útočné fázi spoléhali Jihlavané na duo Oldřich Bakus a Ladislav Rytnauer. V dobrém světle se ukazovalo i hbité křidélko Tomáš Čachotský.

V brankovišti stál spolehlivý Jaroslav Suchan, jenž nastoupil ke všem 52 utkáním v základní části, jen na 37 minut jej musel vystřídat Petr Kotlík z důvodu zranění gólmanské jedničky. Dvojka Milan Řehoř jezdil pomáhat druholigovému Žďáru. Hráčům Jihlavy start vyšel, když v úvodních třech kolech získali osm bodů. První porážka přišla na řadu v kole 4., když doma podlehli celku Ústí nad Labem. Dukla se po celou dobu soutěže udržovala stabilní formu a patřila k týmům, které se usídlili v horních patrech tabulky. Díky výhře v posledním zápase na ledě Mladé Boleslavi obsadila nakonec druhé místo, když dokázala při skóre 149:117 získat 93 bodů. Na vítězné Ústí ztratila bodů 13. Své kvality prokazoval v obraně Pavel Staněk, který odehrál všechny zápasy a na svém kontě měl 21 kanadských bodů. Svůj standart si udržel i Jiří Dobrovolný a Rostislav Malena. Jako nepostradatelný se ukázal kapitán Oldřich Bakus, který odehrál všechny zápasy, vyhrál kanadské bodování nejen svého týmu ale i celé 1. ligy a stal se nejlepším střelcem. Účinnost elitní jihlavské formace dokazoval druhý v pořadí Daniel Hodek, jenž si za odehraných 43 duelů připsal 46 bodů. Třetí místo obsadil s 33 body Tomáš Čachotský před dotírajícím Ladislavem Rytnauerem, který měl bodů 30.

Jihlavě druhé místo v soutěži přisoudilo do čtvrtfinále celek Hradce Králové. V prvním utkání na Horáckém zimním stadionu zvítězili domácí 5:4 na nájezdy. O den později se z výhry 4:2 radovali Východočeši, když jim vyšla první třetina, kterou vyhráli 3:1. Na ledě Hradce se z vítězství 3:2 mohla radovat Dukla. Následující den ale slavili domácí Energetici výhru 3:2 a do Jihlavy se tak série vracela za stavu 2:2. Zde byli úspěšnější hosté, kteří lépe zvládli prodloužení a mohli se radovat z třetího vítězství, tentokráte 5:4. Šestý zápas play-off již hráči Dukly nezvládli a prohráli na ledě soupeře 0:4 a z postupu do semifinále se radoval tým Hradce Králové. Jihlavě v play-off citelně chyběl Pavel Staněk, který se před před začátkem vyřazovacích bojů zranil. K útočnému duu Oldřich Bakus a Daniel Hodek, kteří tým táhli se již nikdo nepřidal.

Soupiska | Přípravné zápasy | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

Junioři

Po sestupu z extraligy zůstal u kormidla trenér Petr Vlk, kterému asistenta dělal Dalibor Skála. Junioři se chtěli v sezoně 2005-06 pokusit postoupit zpět mezi elitu, což se jim nakonec povedlo. V přípravě se jim sice příliš nedařilo, většinu zápasů ale sehráli proti extraligovým celkům. Největším konkurentem byli mladíkům Dukly hráči Třebíče, kterým však nevyšel finiš soutěže a zbylo na ně druhé místo. Svěřenci trenéra Vlka odehráli 40 mistrovských utkání, 30 jich vyhráli a jen v pěti případech odešli poraženi. Dokázali při skóre 172:90 získat 65 bodů. Nejvyšší výhru si připsali proti Karviné, když zvítězili hladce 9:1, nepovedeným zápasem pak pro ně byl domácí duel s Horáckou Slavii, které podlehli 2:8.

Jihlavský dres v mistrovských zápasech obléklo 38 hráčů, z toho 4 gólmani, 14 obránců a 20 útočníků. Trenér Petr Vlk nejvíce spoléhal na výkony Filipa Svobody, který nastoupil na 31 zápasů s průměrem těsně 2 branky na zápas. Na 3 duely přijel z Plzně vypomoci Antonín Štelmach. Bodování obránců vyhrál s přehledem Adam Lukačovič, který hrával i za Atým odehrál 22 utkání a připsal si 17 kanadských bodů. Za ním byla bodová propast, další v pořadí získali pouhých 8 bodů. Martin Rýgl, jenž nastoupil pouze na 8 zápasů vsítil 2 branky a připsal si 6 asistencí. Stanislav Chalupa odehrál 25 utkání, během kterých vstřelil 3 branky a měl 5 gólových přihrávek. Jeden z nejmladších Vojtěch Pekárek odehrál všech 40 utkání, vsítil 1 branku a na 7 gólů přihrál. Mezi útočníky se nejvíce dařilo Janu Hrbatému, který během 33 utkání posbíral 48 kanadských bodů. Druhý v pořadí Jan Dušátko odehrál stejnou porci zápasů, získal však o 6 bodíků méně. Třetí příčku obsadil nejtrestanější hráč Michal Blanár, kromě trestů však poctivě sbíral i kanadské body, za odehraných 38 utkání jich na svém kontě měl 37.

Soupiska | Přípravné zápasy | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

Dorost

Tým dorostu si vzal pod křídla trenér František Zeman, kterému asistenta dělal Jiří Tomek. Se svými svěřenci se stejně jako předchozí trenéři chtěl pokusit poprat o extraligovou příslušnost. Během sezony byl největším konkurentem v boji o postup celek Havířova a Znojma. Mladíci Dukly však nezvládli především zápasy na severu Moravy a právě utkání s Havířovem, když ze čtyř konfrontací dokázali vyhrát pouze jednou. Na Jihlavany tak v tabulce zbylo druhé místo, postupoval pouze vítěz skupiny. Vítězní Panteři získali za celou sezonu 60 bodů, jihlavské naděje měli o dva body méně a za 40 odehraných zápasů kladné skóre 170:84.

Během sezony se v jihlavském dresu ukázalo 32 hráčů, v brance se pravidelně střídalo duo Filip Novotný a Petr Navrátil. Prvně jmenovaný odchytal 1341 minut s průměrem 1.79 gólu na zápas, druhý v pořadí nastoupil na 19 utkání s úspěšností 91.63. Bodově se dařilo obránci Lukáši Vackovi, který nastoupil do všech utkání a připsal si na své konto 12 bodů. Druhý v pořadí Jan Zelený získal jen o bodík méně a stihl odehrát 37 zápasů. Třetí pozice připadla Josefu Koldovi, jenž dokázal získat 8 kanadských bodů. V útoku nenašel přemožitele Anatolij Protasenja, který odehrál 37 utkání a na své konto si připsal 50 kanadských bodů, když se mu dařilo převážně střelecky, vsítil 34 branek. Stříbrná příčka připadla na Adama Pometla, jenž nenastoupil pouze k jednomu utkání a na své konto si připsal 39 bodů a měl tak průměr jednoho bodu na utkání. Třetí pozici obsadil malý vzrůstem ale velký výkonem Michael Polcar, který odehrál všech 40 zápasů a získal v nich 34 kanadských bodů.

Soupiska | Přípravné zápasy | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

9. třída

V sezoně 2005/06 se na soupisce 9. třídy vystřídalo 30 hráčů do pole a 4 gólmani. Trenéři Jiří Jungwirth a Richard Adam měli rozhodně z čeho vybírat. Deváťáci po základní části obsadili pěkné třetí místo, tři body za Znojmem a o pouhý bod za Třebíčí. Při kladném skóre 112:39 získali 31 bodů a dokázali vyhrát 15 utkání. Nadstavbová část mladíkům příliš nevyšla, když ze šesti týmu skončili čtvrtí. V brankovišti svoje kvality dokazoval Filip Novotný, který nastoupil k 19ti zápasům, odchytal 480 minut a inkasoval pouhých 11 gólů. V obraně nejvíce dominoval talentovaný David Musil, který si ve 27 zápasech připsal 23 bodů. Druhý s velkou ztrátou skončil Richard Adam, jenž nasbíral kanadských bodů 12. Bronzovou příčku obsadil Filip Randa, který nasbíral 7 bodíků. V útočné fázi se dařilo dvojici David Horký a Ondřej Malec, jenž dohromady nasbírali 53 bodů. Na třetí pozici skončil Josef Brabec, který nasbíral ve 38 odehraných zápasech 24 kanadských bodů.

Soupiska | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

8. třída

Osmáci v sezoně 2005/06 obsadili v nadstavbové části až čtvrté místo, když za nimi byly pouze celky Třebíče a Havlíčkova Brodu. Přitom po základní části byla 8. třída druhá za Žďárem nad Sázavou. Ze 20 utkání jich vyhrála 13 a při kladném skóre 117:45 si na své konto připsala 30 bodů. V soutěžním ročníku se trenérům Jiřímu Jungwirthovi a Luboši Pěškovi na soupisce vystřídalo 30 hráčů do pole a 4 gólmani. Většinu utkání odchytala dvojice Jaromír Zezula a Jiří Šťastný. Prvně jmenovaný strávil v brankovišti 1140 minut, ten druhý poté o dvacet méně. Bodování obránců vyhrál s 11 body David Musil ač odehrál pouze 9 zápasů. Druhý v pořadí Pavel Prokop nasbíral bodů 10 a odehrál 37 utkání. Bronzovou příčku obsadil s devíti body Štěpán Cirhan. V útočné fázi se dařilo Jakubu Brychtovi, který za 17 zápasů nasbíral 36 bodů. Stříbrná pozice připadla na Marka Prokše, jenž odehrál 32 utkání a připsal si 28 kanadských bodů. Třetí příčku obsadil Michael Obrtel, který si připsal 24 bodů za odehraných 23 zápasů.

Soupiska | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

7. třída

Sedmáci v sezoně 2005/06 obsadili v nadstavbové části výborné druhé místo, když zaostali pouze za týmem Třebíče. Po základní části byla 7. třída na čtvrtém místě za Třebíčí, Ytongem Brno a Žďárem nad Sázavou. Z 20 utkání jich jihlavští mladíci dokázali vyhrát 12 a na své konto si připsali 27 bodů při skóre 124:68. Trenéři Petr Hulán a Luboš Anděl tak mohli být se sezonou spokojeni. V soutěžním ročníku se na soupisce vystřídalo 26 hráčů do pole a 3 gólmani. Bodování obránců vyhrálo duo se 17 body Jaroslav Šťastný a Přemysl Tobola. Prvně jmenovaný přesněji střílel, druhému spíše šli přesné přihrávky. Třetí pozici s pěti bodovou ztrátou obsadil Marek Zmrhal. V útočné fázi se dařilo Vojtěchu Kretovi, který za 38 zápasů nasbíral pěkných 77 bodů. Stříbrná pozice připadla na Patrika Přidala, jenž si připsal 69 bodů, možná by i zvítězil, ale vypomáhal i šesté třídě. Bronzovou příčku obsadil s velkou ztrátou na své kolegy Bohumír Šindler, který si připsal bodů 41, když odehrál 34 utkání.

Soupiska | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

6. třída

Velmi špatnou sezonu mají za sebou šesťáci Dukly Jihlava, když v základní části obsadili až osmé místo, když za nimi skončily celky Břeclavi, Velkého Meziříčí a Pelhřimova. Na své konto si připsali pouhých 18 bodů, při devíti výhrách z 20 utkání měli kladné skóre 87:83. Jen díky dobrým výkonům starších ročníků se dostali do nadstavbové části, kde však skončili poslední. Trenéři Petr Hulán a Petr Trávník měli za celý soutěžní ročník k dispozici 30 hráčů (2 gólmany, 11 obránců a 17 útočníků). Bodování obránců vyhrál s 10 body Petr Šidlík. Druhý v pořadí skončil Lukáš Kyncl, který odehrál 39 utkání a připsal si 6 bodů. Bronzovou pozici obsadil Michal Hošek, jenž nasbíral pouhé 3 bodíky. V útoku se nejvíce dařilo Petru Čurilovi, který si ve 28 zápasech připsal 32 bodů. Na stříbrné příčce skončil Patrik Přidal, který získal 24 bodů, odehrál však pouhých 8 zápasů. Třetí pozici obsadil Tomáš Střecha, jenž odehrál 23 zápasů a připsal si 22 kanadských bodů.

Soupiska | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

5. třída

Sezonu 2005/06 zakončili páťáci Dukly Jihlava při zisku 35 bodů na pátém místě, když na vítězný Ytong ztratili 10 bodů. Lepší též byl i celek Velkého Meziříčí, Vyškova a Havlíčkova Brodu, za kterým zaostali o pouhé dva body. Na soupisce, kterou sestavili trenéři Josef Kolda a asistent Miroslav Skála, se protočilo 25 hráčů do pole a 2 brankáři. V brankovišti se střídalo duo Jan šlapáček, který nastoupil k 21 utkáním a Filip Schleis, jenž absolvoval zápasů 16. Bodování obránců vyhrál Hynek Tobola, když si ve 23 zápasech připsal 8 bodů. Bodově svému týmu pomáhal i Daniel Kohout, jenž měl na svém kontě 6 kanadských bodů. V útočné fázi se dařilo Petru Trávníkovi, který za 17 odehraných zápasů nasbíral 32 bodů. Stříbrná příčka připadla Janu Mandátovi, který odehrál 12 utkání a na svém kontě měl 23 bodů. O bronzovou pozici se podělili Ondřej Kovářů a Simon Beran. Oba shodně odehráli 21 utkání a nasbírali 17 bodů.

Soupiska | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů

4. třída

Čtvrťáci Dukly Jihlava obsadili ve své skupině konečné třetí místo, když dokázali získat 43 bodů při skóre 180:70. Několik kol byli i na čele, ale špatný závěr je připravil o lepší pozice. Před nimi skončil tým Ytongu a Velkého Meziříčí. Hlavní trenér Josef Kolda a jeho asistent František Musil měl během soutěžního ročníku k dispozici 28 hráčů do pole a na začátku byli i 3 gólmani, kteří se však rozhodli, že je to již v bráně nebaví, a že si chtějí zahrát v poli, a tak do gólmanské svatyně musel vždy putovat někdo z hráčů z pole. Což není příliš obvyklé. Bodování obránců vyhrál Vladimír Port, který si ve 24 zápasech připsal 18 bodů. Na paty mu šlapal Roman Čermák. Třetí místo se ziskem 13ti bodů obsadil Dominik Pěška. V útočné fázi se nejvíce dařilo Adamu Musilovi, jenž nasbíral 43 bodů za 24 odehraných zápasů. Jen o bod pozadu zaostal stříbrný Dominik Kittler. Bronzová příčka připadla na Jana Mandáta, ten však odehrál pouze 14 zápasů a přesto nasbíral 32 kanadských bodů.

Soupiska | Ligové zápasy | Tabulka | Statistiky hráčů